" KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec 2018

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw mar 01, 2018 16:21 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Ja, Drops, mam pomysł na któryś z następnych konkursów. "Koci sybaryta" lub "Koci epikurejczyk" Wszystkie kocie mamy i kici tatusiowie mają takie zdjęcia i myślę, że kandydatów mogłoby być bardzo dużo. :lol:
Taka Dropsowa sugestia :mrgreen:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt mar 02, 2018 0:19 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

O! nasza kocha nas.. omijać na rzecz różnych legowisk, paska panterki i zabawki-zdrapki. Trza porobić fotki z zaprzyjaźnionymi :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 02, 2018 0:34 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

ewkkrem pisze:Ja, Drops, mam pomysł na któryś z następnych konkursów. "Koci sybaryta" lub "Koci epikurejczyk" Wszystkie kocie mamy i kici tatusiowie mają takie zdjęcia i myślę, że kandydatów mogłoby być bardzo dużo. :lol:
Taka Dropsowa sugestia :mrgreen:
Drops.

Dropsiku proszę o tłumaczenie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 02, 2018 0:35 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Atta pisze:O! nasza kocha nas.. omijać na rzecz różnych legowisk, paska panterki i zabawki-zdrapki. Trza porobić fotki z zaprzyjaźnionymi :mrgreen:

Czekam na fotki :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 02, 2018 10:32 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Szukamy fotek ;)
ser_Kociątko
 

Post » Pt mar 02, 2018 10:41 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

ser_Kociątko pisze:Szukamy fotek ;)

:ok: :ok: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 02, 2018 10:43 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

może cos znajdziemy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 02, 2018 10:45 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

mir.ka pisze:może cos znajdziemy

super :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 02, 2018 13:01 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Ewa L. pisze:
ewkkrem pisze:Ja, Drops, mam pomysł na któryś z następnych konkursów. "Koci sybaryta" lub "Koci epikurejczyk" Wszystkie kocie mamy i kici tatusiowie mają takie zdjęcia i myślę, że kandydatów mogłoby być bardzo dużo. :lol:
Taka Dropsowa sugestia :mrgreen:
Drops.

Dropsiku proszę o tłumaczenie.


Sybaryta - kot rozmiłowany w zbytku, wygodach i przyjemnościach życia;
epikurejczyk - kot nieskrępowanie korzystający z uciech życia; wygodniś.


Ponieważ chyba wszyscy mają zdjęcia na ten temat sądzę, że mogłoby być dużo zgłoszeń.
Ja zdjęć na ten temat mam najwięcej.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt mar 02, 2018 13:05 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

ewkkrem pisze:
Ewa L. pisze:
ewkkrem pisze:Ja, Drops, mam pomysł na któryś z następnych konkursów. "Koci sybaryta" lub "Koci epikurejczyk" Wszystkie kocie mamy i kici tatusiowie mają takie zdjęcia i myślę, że kandydatów mogłoby być bardzo dużo. :lol:
Taka Dropsowa sugestia :mrgreen:
Drops.

Dropsiku proszę o tłumaczenie.


Sybaryta - kot rozmiłowany w zbytku, wygodach i przyjemnościach życia;
epikurejczyk - kot nieskrępowanie korzystający z uciech życia; wygodniś.


Ponieważ chyba wszyscy mają zdjęcia na ten temat sądzę, że mogłoby być dużo zgłoszeń.
Ja zdjęć na ten temat mam najwięcej.
Drops.

Bardzo ci dziękuję za wyjaśnienie Dropsiku i obiecuję ,że wezmę twoją propozycję pod uwagę. :201494 :201494 :201494
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 02, 2018 19:28 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Moja jakoś super przyjacielska nie jest, ale w przypadku jednej i drugiej się znajdzie.
Możesz mi wyjaśnić jak przesłać zdjęcia ? Jako załączniki czy już wklejone na serwer ? Nigdy nie brałam udziału i nie za bardzo wiem :oops:

Chikita

 
Posty: 6424
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt mar 02, 2018 19:30 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Chikita pisze:Moja jakoś super przyjacielska nie jest, ale w przypadku jednej i drugiej się znajdzie.
Możesz mi wyjaśnić jak przesłać zdjęcia ? Jako załączniki czy już wklejone na serwer ? Nigdy nie brałam udziału i nie za bardzo wiem :oops:

Wyślij mi na pw tak jak wstawiasz fotkę na wątek a ja umieszczę na wątku konkursowym.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 02, 2018 19:49 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Zapraszam do zmiany banerka na marcowy. Kod dostępny jest na pierwszej stronie wątku w poście pt. BANERKI

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 04, 2018 14:23 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Zqpisze sobie i muszę jakieś zdjęcie poszukać :-)

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Wto mar 06, 2018 11:54 Re: " KOCI PRZYJACIEL " - wybory miss i mistera miau marzec

Jak wam idzie szukanie fotek ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Killatha i 55 gości