Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 19, 2018 19:21 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Necz pisze:Nio, ja na ten przykład na kfiaty chyba nie będę polować, bo już poprzednim razem, jak przydźwigałam do domu odkopany kufer co to go pałą broniłam, mąż spojrzał i orzekł, że kolejnego poddupnika to on sobie nie życzy, bo kocia półka w szafie rozrosła się do trzech sztuk plus czwarta w kuchni, a i tak już miejsca brakuje. Więc tego... grzybka chyba sobie w bieliznem osobistom będę musiała wsadzić, żeby go do chałupy przemycić. Jak już przemycę, to mężowi wmówię, że od roku na jednej z kocich półek tkwił i się kurzył, tylko akuratnie żem wzięła i wyciągła, i nie moja wina, że mam takiego sklerotycznego chłopa.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lut 20, 2018 8:00 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Necz pisze:Nio, ja na ten przykład na kfiaty chyba nie będę polować, bo już poprzednim razem, jak przydźwigałam do domu odkopany kufer co to go pałą broniłam, mąż spojrzał i orzekł, że kolejnego poddupnika to on sobie nie życzy, bo kocia półka w szafie rozrosła się do trzech sztuk plus czwarta w kuchni, a i tak już miejsca brakuje. Więc tego... grzybka chyba sobie w bieliznem osobistom będę musiała wsadzić, żeby go do chałupy przemycić. Jak już przemycę, to mężowi wmówię, że od roku na jednej z kocich półek tkwił i się kurzył, tylko akuratnie żem wzięła i wyciągła, i nie moja wina, że mam takiego sklerotycznego chłopa.

:ryk: :ryk: :ryk:
Chyba że zaproponujesz dołożyć koty do tych poddupnikow to mąż lepiej pierwsza wersję łyknie :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 20, 2018 11:56 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Kochani, dziś przedstawiamy zestaw sałatowy za 40wodorostów :wink: dla Dyktatury , który przyciagnelismy z podwodnej wyprawy :D
Obrazek

Podddupniczek do małego tarnsporterka plus kocyk oraz zabawkę dla futerka , a dla Dużej na piękne lico maseczka z ogórem , dla rączek mydełko glicerynowe, dla ozdoby wycyganiłam od perłopławów ich skarby w formie bransoletki oraz na szczęście dwa brylanciki :wink:

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 20, 2018 11:59 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Dla Necz mam propozycję niemoralną 8) :strach: :mrgreen: , zatem na pw przedstawię :wink:
Dla Tundry pracusiamy jeszcze troszkę nad oswojeniem smoka :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 20, 2018 12:49 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

alessandra pisze:Dla Tundry pracusiamy jeszcze troszkę nad oswojeniem smoka :wink:

Oswajanie smoka - poważna sprawa :mrgreen: Ale nam się nigdzie nie spieszy, poczekamy i pół roku :mrgreen:

Grosiki należne już żeśmy z Tajgą posłały, z górką maleńką - co by na przesyłkę wystarczyła i może na lizaka jakiegoś :wink: :mrgreen:

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Wto lut 20, 2018 15:10 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Tundra pisze:
alessandra pisze:Dla Tundry pracusiamy jeszcze troszkę nad oswojeniem smoka :wink:

Oswajanie smoka - poważna sprawa :mrgreen: Ale nam się nigdzie nie spieszy, poczekamy i pół roku :mrgreen:

Grosiki należne już żeśmy z Tajgą posłały, z górką maleńką - co by na przesyłkę wystarczyła i może na lizaka jakiegoś :wink: :mrgreen:


Pięknie dziękujemy :1luvu:
Postaram się jak najlepiej ułożyć gadzinę, aby jadem nie kąsała ds :lol: :ok:
Lizak dla Tulisia będzie :D , bo on teraz biedny przy Mikołajkowym terrorze miseczkowym :strach: :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lut 20, 2018 17:00 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

alessandra pisze:
Tundra pisze:
alessandra pisze:Dla Tundry pracusiamy jeszcze troszkę nad oswojeniem smoka :wink:

Oswajanie smoka - poważna sprawa :mrgreen: Ale nam się nigdzie nie spieszy, poczekamy i pół roku :mrgreen:

Grosiki należne już żeśmy z Tajgą posłały, z górką maleńką - co by na przesyłkę wystarczyła i może na lizaka jakiegoś :wink: :mrgreen:


Pięknie dziękujemy :1luvu:
Postaram się jak najlepiej ułożyć gadzinę, aby jadem nie kąsała ds :lol: :ok:
Lizak dla Tulisia będzie :D , bo on teraz biedny przy Mikołajkowym terrorze miseczkowym :strach: :wink:


To Mikołajek już się tak ośmielił i pewnie poczuł,że wyjada z Tulisiowej miseczki ?
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro lut 21, 2018 12:21 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Mikołajek dzięki calmowi już niczego się nie boi :D , nawet razem z Tulinkiem idzie zobaczyć, kto przychodzi , gdy usłyszy dzwonek . Największa trauma już w zaniku- kij od szczotki i więcej niż jedna osoba przy nim :(
Łobuziak z niego wychodzi- Tulinka podszczypuje, żeby ten od miski odszedł :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lut 21, 2018 13:36 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Zuch Mikołajek :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
( że się już nie boi, a nie, że podszczypuje Tulisia i odgania od Jego własnej miski)
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro lut 21, 2018 13:56 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

MAU pisze:Zuch Mikołajek :ok: :ok: :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
( że się już nie boi, a nie, że podszczypuje Tulisia i odgania od Jego własnej miski)


:lol: :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lut 22, 2018 11:48 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Dzisiaj mamy już gotowy połow nr 3 za 44 koralowce :wink: , po małej roszadzie, ale uzgodnionej z Necz i na życzenie :wink:

Dla koci jest mięciutki i kolorowy kocyk z dyndadełkami do zabawy oraz trochę nieżywe, ale jeszcze całkiem atrakcyjne stworzonko , choć nieco woniejące :mrgreen:
Dla Dużej mamy klejnoty prawie że koronne 8) : bransoletka oraz zawieszka z cyrkoniami oraz dla gładkich rączek zestaw pielęgnacyjny w krokach trzech :wink:
I woreczek, woreczek -kosmetyczkę na życzenie w szarościach :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 12:10 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Wczoraj wyruszyły paczuszki do Necz i Dyktatury :ok:

A dzisiaj przedstawiam niebieskiego smoka , którego adoptowała Tundra :1luvu:
Niestety, pochmurno jest i zdjęcia kiepskie z lampa wyszły :(
Za to na osttanim możecie zaobserwowac, jak slimaczk się ładnie zwinął na podróż :wink:

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tym razem niespodziewajka Tulinka bardziej dla Dużej :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lut 23, 2018 12:48 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

alessandra pisze:A dzisiaj przedstawiam niebieskiego smoka , którego adoptowała Tundra :1luvu:


Mam najładniejszego niespodziankowego ślimako-smoka na świecie :1luvu:

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pt lut 23, 2018 12:54 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Tundra pisze:
alessandra pisze:A dzisiaj przedstawiam niebieskiego smoka , którego adoptowała Tundra :1luvu:


Mam najładniejszego niespodziankowego ślimako-smoka na świecie :1luvu:

dziękuję :1luvu:
a najważniejsze,że nie trujący :mrgreen:
dzisiaj wysyłam :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lut 24, 2018 18:02 Re: Tulinkowe poszukiwanie skarbów-KONIEC

Piękny szary woreczek. I jaki praktyczny. Kocyk też piękny. I zdechła, woniejąca myszka. Miałam zrobić zdjęcia mojej panienki na poddupniczkach, ale maupa średnio chce pozować. Proszę o cierpliwość.

Necz

 
Posty: 927
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości