Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek - KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lut 03, 2018 9:03 Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek - KONIEC

Avatarek zaprasza na bazarek, z którego 50 % dochodu będzie przeznaczone na pieluszki dla Avatarka, a 50 % na inne potrzeby Fundacji MiauKot

Historię Avatara można poznać klikając w banerek w moim podpisie. Kocik jest pod czułą i troskliwą opieką Fundacji MiauKot :1luvu: :1luvu: :1luvu: .
https://www.facebook.com/MiauKot?fref=ts i Ady :1luvu: :1luvu: :1luvu: , a wirtualną opiekę zapewnia kiwi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Ale pieluszki potrzebne są nieustannie...

Bazarek potrwa do 10.02.2018r. do godziny 20.00. Koszty pakowania i przesyłki pokrywa Licytujący.
Na wpłatę lub info w sprawie wylicytowanych fantów czekam 7 dni, po tym czasie fanty wracają do mnie.
Zapraszam!!!

1. Na początek hit który miał być prezentem na Gwiazdkę, i już po zakupie się okazało, że kilka lat temu, kupiłam już na prezent dokładnie taki sam, nawet kolor i model się zgadzał :D
A to ponoć marzenie każdego Faceta ,bez względu na to czy ma lat 10 czy 60 :mrgreen:
Nowy, oryginalny szwajcarski scyzoryk, Kolega, którego pytałam czy to prawda, że mężczyźni marzą o szwajcarskim scyzoryku, potwierdził mówiąc, że to gadżet który zawsze warto mieć w kieszeni, powinien być solidny, uznanej marki, mieć dużo bajerów ale nie za dużo, bo wtedy jest ciężki i niepraktyczny... I ten spełnia wszystkie te warunki!!!
Scyzoryk VICTORINOX Huntsman 1.3713 wielofunkcyjny z rozbudowanym zestawem narzędzi, należący do grupy szwajcarskich noży oficerskich. Symbol jakości, funkcjonalności i niezawodności.

Funkcje:
- duże ostrze
- małe ostrze
- korkociąg
- otwieracz do puszek
- mały śrubokręt płaski
(pasuje także jako krzyżakowy)
- otwieracz do kapsli
- duży śrubokręt płaski
- ściągacz do izolacji
- szpikulec, szydło, rozwiercacz
- kółko do kluczy
- pęsetka
- wykałaczka
- piła do drewna
- nożyczki
- hak wielofunkcyjny
waga 97 gram.

Cena wywoławcza - 60 zł
- czarno-czarni - 60 zł

A teraz gadżety z sesji " Imperium Osmańskie" tak, tak, klimaty "Wspaniałego Stulecia" większość zachowam na pamiątkę, ale nie wszystko :D

2. Klasyczna bransoleta z mosiądzu i kamieni syntetycznych. Głęboka zieleń berylu okalana arabeskami i cyrkoniami podkreśli urodę każdego stroju. Zapinana na zatrzask. Całkowita długość bransoletki około 17 cm.Szerokość w najszerszym miejscu 4 cm. Założona jedynie raz do sesji foto. Bransoletka na żywo jest przepiękna, choć ciężka, niestety na mnie za luźna, Turcy inaczej mierzą, bo pierścionek w moim rozmiarze też spada mi z palca :D


Cena wywoławcza - 30 zł
- izaz - 30 zł

3. Komplet biżuterii w stylu osmańskim, kolczyki z silikonowymi barankami i wisiorek w oryginalnym pudełeczku. Komplet jest nowy, bo pakując się do sesji zapomniałam o nim i znalazłam tydzień temu :D

Cena wywoławcza - 30 zł
- izaz - 30 zł

4. Urocze, nieduże lustereczko i grzebień, bogato zdobione, w stylu osmańskim, zapakowane w pudełko, komplecik nie był używany, ale wystąpił w sesji foto. :D


Cena wywoławcza - 25 zł
- katikot - 25 zł


4a. Nieduży, notes z osmańskim wzorem, z gumką i długopisem, oczywiście nowy :D Kartki w notesie w grubą linię.


Cena wywoławcza - 15 zł
- izaz - 15 zł

5. I na koniec przepiękna peruka, raz nałożona do sesji, ale zaraz po sesji, zgodnie z tym co napisał producent, Firma Sagatia, wykąpana delikatnie w letniej wodzie z odrobina szamponu i wysuszona na głowie manekina krawieckiego :D wygląda idealnie, bo włosy do złudzenia przypominają naturalne. Zamieszczam też opis pielęgnacji ze strony Producenta:
PIELĘGNACJA
Włosy syntetyczne z lokami nie powinny być intensywnie rozczesywane. Aby ułożyć fryzurę należy ostrożnie rozczesywać pojedyncze pasma układając je palcami od razu w loki. W tym celu należy stosować grzebień, lub szczotkę o rzadkim rozstawie i łagodnie zakończonych bolcach. Włosy można odświeżyć samodzielnie zachowując zasadę - nie spłukujemy włosów syntetycznych strumieniem bieżącej wody. W tym celu wodę o temperaturze nie przekraczającej 30°C wlewamy do naczynia, np miski, dodając szampon. Uczesane i ułożone w loki włosy delikatnie należy włożyć do roztworu i pozostawić na kilka minut. Delikatnie umyć poprzez ugniatanie, starając się nie plątać przy tym włosów. Następnie perukę kilkukrotnie należy wypłukać, również przez namoczenie i odcisnąć nadmiar wody w ręczniku. Fryzurę ułożyć palcami - sama zachowa loki bez konieczności zawijania włosów. Włosy muszą wyschnąć samodzielnie, najlepiej na statywie, który zapewni przewiewność z każdej strony. Nie można włosów podgrzewać- stosować suszarek, lokówek, prostownic. Nie można poddawać koloryzacji. Można stosować kosmetyki do stylizacji, jedwab do włosów, płyny antyelektrostatyczne, oraz suchy szampon (matowi włosy) i płukanki (gaszą kolor). Szampon do mycia może być dowolnej marki - należy jedynie unikać szamponów na bazie kwasów owocowych.

Długość włosów ok 90 cm, gęste loki w kolorze miedzianej czerwieni,jak na zdjęciu. Mnie osobiście najbardziej podobają się podpięte, albo zaczesane na jedną stronę ale to kwestia gustu i typu urody.


Cena wywoławcza - 60 zł ( na stronie Producenta kosztuje 122,50 zł, na Allegro 144 zł.)
Ostatnio edytowano Śro lut 14, 2018 22:31 przez Edyszka, łącznie edytowano 7 razy
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 03, 2018 19:16 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Dodałam jeszcze notesik, zdjęcia robione komórką, bo aparat odmówił współpracy :placz:
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 03, 2018 19:28 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

chciałam zapytać o scyzoryk, czy ma jakieś etui / opakowanie?

i komplet biżuterii - jak w całości wygląda naszyjnik? Ozdobne kamyczki są na całej długości?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob lut 03, 2018 19:37 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Scyzoryk jest w kartonowym zwykłym pudełku, etui lub futerał trzeba było dokupić oddzielne. Kolorowe koraliki w naszyjniku są tylko na widocznej części, reszta to pozłacany łańcuszek.
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 03, 2018 20:18 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

to scyzoryk za wywoławczą proszę
i jeszcze popytam o komplet, bo on na zdjęciu wygląda na kolor srebrny a nie złoty, jak to jest w rzeczywistości?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob lut 03, 2018 20:33 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Dziękuję :1luvu: Komplet jest zdecydowanie złoty ( na moim komputerze kolor łańcuszka jest złoty :D ) na wsiorku i kolczykach między czarnymi kamykami też jest złoto, W srebrnym kolorze jest biżu na zdjęciu z peruką możesz porównać różnicę.
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 04, 2018 11:12 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Przypominamy się niedzielnie :D Może któraś chce się poczuć jak sułtanka? :mrgreen: w moim przypadku przez te kilka godzin świetnie się bawiłam, naprawdę, zwłaszcza, że miałyśmy winogrona, chałwę i super kawę, mocną jak szatan, ale nie mam wątpliwości, że na co dzień wolę dżinsy i prawo decydowania o sobie, nawet jeśli oznacza to sprzątanie, obieranie ziemniaków, czy robienie zakupów :mrgreen:
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 05, 2018 20:48 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Nikomu nic się nie podoba? :(
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 06, 2018 8:56 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Nr 4 za wywoławczą.

katikot

 
Posty: 2850
Od: Pt paź 26, 2007 23:31
Lokalizacja: Kraków/Wrocław

Post » Wto lut 06, 2018 23:00 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Bardzo, bardzo dziękuję :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lut 07, 2018 21:19 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Komu jeszcze? Super rzeczy w świetnych cenach...
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 09, 2018 14:17 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Przypominam, jutro kończymy!!!
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 10, 2018 19:58 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

to zdążyłam prawie na koniec mój ulubieniec Avatorek :1luvu:
to poproszę 2,3 i chyba 4 a

izaz

 
Posty: 1582
Od: Czw gru 04, 2008 0:16
Lokalizacja: w-wy

Post » Sob lut 10, 2018 20:01 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Rzutem na taśmę, wszystko Twoje :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 10, 2018 20:02 Re: Avatarek zaprasza na MiauKot-owy Bazarek

Dziękuję.
Obrazek Obrazek

Edyszka

 
Posty: 3551
Od: Pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości