-KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sty 09, 2018 16:38 Re: Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

mir.ka pisze:
szybko :mrgreen:
i tanio :)


pendolino 8) :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 09, 2018 19:08 Re: Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
szybko :mrgreen:
i tanio :)


pendolino 8) :ryk:



obok mnie nie jeździ :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 11, 2018 12:45 Re: Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
szybko :mrgreen:
i tanio :)


pendolino 8) :ryk:



obok mnie nie jeździ :(

dlatego posżło gołębiem pocztowym wczoraj :lol: priorytet, wiec zadbaj o gołebia, bo pewnei z zadyszka wpadnie do Ciebie :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 11, 2018 12:51 Re: -KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

Badania Gnidulca zrobione, nie mam jeszcze w papierze, ale telefonicznie dostałam informację,że jak na jego wiek , nie jest źle, podwyższone parametry wątrobowe, białko (nie wiem, co z tego wynika?) i mocznik. Po niedzieli usuwamy dwa ząbki, bo sa w strasznym stanie, wyniki na to pozwalają, martwi mnei jednak troche ten mocznik, bo to narkoza dojdzie.. :?

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sty 12, 2018 10:42 Re: Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
szybko :mrgreen:
i tanio :)


pendolino 8) :ryk:



obok mnie nie jeździ :(

dlatego posżło gołębiem pocztowym wczoraj :lol: priorytet, wiec zadbaj o gołebia, bo pewnei z zadyszka wpadnie do Ciebie :mrgreen:


mam mam mam :dance: :dance2:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Wto sty 16, 2018 16:06 Re: -KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

Przesyłka odebrana :D Tulisiowa niespodziewajka jak zawsze piękna i znakomicie skomponowana,ale tym razem i bardzo poprawiająca nastrój.W ten dzisiejszy,obrzydliwie mroźny dzień poczułam powiew ciepłego lata i zapach lawendowych pól w Prowansji.
Dziękuję Tuliniu i Duża :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Najmocniejsze :ok: :ok: za zabieg Nikiego :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Wto sty 16, 2018 16:35 Re: -KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

MAU pisze:Przesyłka odebrana :D Tulisiowa niespodziewajka jak zawsze piękna i znakomicie skomponowana,ale tym razem i bardzo poprawiająca nastrój.W ten dzisiejszy,obrzydliwie mroźny dzień poczułam powiew ciepłego lata i zapach lawendowych pól w Prowansji.
Dziękuję Tuliniu i Duża :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Najmocniejsze :ok: :ok: za zabieg Nikiego :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:


A dla nas w ten mroźny dzień Twe słowa są jak cieplutki powiew wiatru letniego , dziękuję :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sty 21, 2018 12:55 Re: -KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

Dobre myśli Cioteczek podziałały, bez problemów zabieg przebiegł i prawie byłoby super, gdyby nie menda czarna rozbroiła wenflon o 1 w nocy i po..sprawie ,znaczy po kroplówce dodatkowej , a tak ładnie nam sie wymyśliło ,że podam mu wczoraj jeszcze kroplówkę :roll: Wczoraj był wyjątkowy dizęń, bo Niki prawie cały dzień sie nie odzywał (on nadaje zawsze jak lato z radiem, wetka dzwoniła do mnie z wielką prośbą, abym go zabierała jak najszybciej, bo nie daja rady z tym jego nadawaniem :lol: ), po odsapnieciu w błogiej ciszy, co sie nie zdarza praktycznie przy Nikim, zaczęłam sie martwić,że coś mu jest 8O -można osiwieć dokumentnie przez te futra :strach: :wink: Mysle,że jeszcze go pobolewało, bo odpuściły p/bólowe, ale dzis od rana już mu sie gęba nie zamyka, czyli jest dobrze :mrgreen:
Zrobiłam specjalnie dla Was zdjęcie kombatanta z miną jakbym mu całą rodiznę wymordowała, bo głodziłam go przez cały dzień :roll:
Ale zapomniałam zabrać z domu :oops:
Za zabieg zapłaciłam 185zł i mam wyniki wszystkie,są dobre jak na taki wiek , tylko widoczny jets stan zapalny, to pewnie od tych zębów.
Tez zapomniałam dzisiaj zabrac z domu :oops:

rolziczenie jest w 1 poscie -dziekuję :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sty 21, 2018 12:59 Re: -KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

No to najmocniejsze :ok: :ok: za rekonwalescencję sprytnego Kotecka :1luvu: :201461 ,która,jak można przeczytać,przebiega pomyślnie :D
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Nie sty 21, 2018 15:22 Re: -KONIEC -Takie tam różne - dla Gnidulca na badania

MAU pisze:No to najmocniejsze :ok: :ok: za rekonwalescencję sprytnego Kotecka :1luvu: :201461 ,która,jak można przeczytać,przebiega pomyślnie :D


Dziękujemy :1luvu: Za jakiś czas powinniśmy według zalecenia zrobić powtórkę panelu nerkowego , a w jutro do kontroli czy dobrze zagojone :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości