Ręcznie robione mydełka glicerynowe - reaktywacja

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie paź 29, 2017 13:13 Ręcznie robione mydełka glicerynowe - reaktywacja

Na prośbę kilku osób z miau i spoza miau o "mikołajkowe" mydełka, wznawiam mydlany bazarek :) Jego przedmiotem są osobiście przeze mnie robione naturalne mydełka glicerynowe. Mogą służyć do celów dekoracyjnych ale też jak najbardziej użytkowych!
Dzięki wysokiej zawartości gliceryny świetnie nawilżają i uelastyczniają skórę, bardzo ładnie się pienią i pięknie pachną.
Zrobione są na bazie mydlanej glicerynowej z roślinnych i naturalnych składników.
Nie uczulają i nie powodują podrażnień. W przeciwieństwie do wielu marketowych mydeł, nie zawierają parabenów, silikonów, substancji PEG, EDTA.


WSZYSTKIE MYDEŁKA PO 7 ZŁ + wysyłka wg cennika (paczkomat lub poczta)


W ofercie do wyboru:

1. Mydełka "Mikołaj", waga 85-90 g -w świątecznych zapachach!

- Zapach pomarańczy z cynamonem (kolor brzoskwiniowy) - 2 szt
- Zapach jodły (kolor zielony) - 1 szt
- Zapach mleka z wanilią (kolor żółty) - 1 szt
- Zapach świeżego piernika (kolor brązowy) - 1 szt

Obrazek


2. Mydełka "Live love laugh" waga ok 85 g

- Zapach czekoladowy (brązowe) - 1 szt
- Zapach lawendowy (fioletowe) - 1 szt
- Zapach różany z peelingującymi nasionami truskawek (czerwone) - 1 szt

Obrazek

3. Mydełka "Żywioły" waga ok 90 g

- Air - zapach bzu - 1 szt
- Water - zapach "morski" - 1 szt
- Earth - zapach jaśminowy - 1 szt
- Fire - zapach pomarańczy - 1 szt

Obrazek

4. Mydełka "Spa" waga ok 95 - 100 g

- żółte - zapach energetycznej cytryny - 1 szt
- niebieskie - zapach jaśminowy - 1 szt

Obrazek
Ostatnio edytowano Nie lis 04, 2018 19:03 przez Lakina, łącznie edytowano 12 razy

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Nie paź 29, 2017 20:34 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe z kotkiem

Kolejne 3 duże mydełka znalazły właścicieli!
Zostały mydełka 5 i 6.

Jeśli ktoś się nadal waha, zapraszam do zakupu małych kotków do przetestowania. Można brać w 3-paku lub na sztuki, jak komu pasuje. Kto raz spróbuje mydełek glicerynowych, pokocha je na zawsze ;)
Nie ma dwóch identycznych, ale w każdym jest ta sama ilość radości i pasji tworzenia :D

Wszelkie komentarze bardzo mile widziane, tak dla zorientowania się czy taki produkt ma w ogóle rację bytu ;)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Pon paź 30, 2017 21:04 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

Nie wiem co stało się z postem mileny88 ale zainspirowała mnie do całkowitej zmiany oferty ;)
Milena, może teraz znajdziesz coś dla siebie :D

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Wto paź 31, 2017 10:04 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

dorzuciłam propozycję małych kotków do przetestowania sobie mydełek przed ewentualnym większym zakupem. Kotki we wszystkich kolorach i dużym wyborze zapachów :)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Wto paź 31, 2017 11:45 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

zaznaczę

za jakiś czas sie skuszę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 31, 2017 11:53 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

zaznaczę.
Szukam coś dla młodej dziewczynki na prezent. Choruje cieżko.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 31, 2017 13:02 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

poprosze po jednym kotku z każdego zapachu prócz coca-coli :wink:
kolory różne prócz różowego :wink:
oraz świąteczne 4 sztuki jesli jeszcze są , prócz zapachu truskawki :ok:

i idę po kredyt :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 31, 2017 15:58 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

alessandra :1luvu:
tak, swiąteczne są, w razie czego dorobię :) wszystko zapisałam, biorę się do roboty ;)

mir.ka, ASK@, zapraszam, może coś się spodoba ;)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Wto paź 31, 2017 16:18 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

Lakina pisze:
Seria "żywioły" - piękna ozdoba łazienki.
wysyłka po 10. listopada to są zdjęcia poglądowe, składniki w drodze ;)
Cena 10 zł + kw. Przy zakupie kompletu (4 żywiołów) wysyłka gratis :)

1. "ogień" czerwone mydełko z masłem shea, zapach truskawkowy
6 x 6 x 2,5cm, waga ok 90 g
Obrazek

2. "ziemia" - zielone mydełko z olejem arganowym lub mydłem afrykańskim (do wyboru), brązowe mydełko, zapach pomarańczy i cynamonu
6 x 6 x 2,5cm, waga ok 90 g
Obrazek

3. "powietrze" - lawendowe/wrzosowe mydełko z masłem shea, zapach lawendowy ( na fotce jest niebieski ale w rzeczywistości jest to lawendowy kolor)
6 x 6 x 2,5cm, waga ok 90 g
Obrazek

4. "woda" - niebieskie mydełko z olejem arganowym , zapach "chłodnego deszczu' ;)
6 x 6 x 2,5cm, waga ok 90 g
Obrazek

seria "świąteczna" z mikołajem - pomysł na prezent na Mikołaja, Boże Narodzenie lub po prostu coś dla siebie czy bliskich tak bez okazji ;) szczególnie polecam zapach pomarańczy i cynamonu!
na fotce jest zdjęcie foremki, w rzeczywistości do wyboru:
8,5x6x3cm, waga 90-100g
cena 10 zł + kw (przy zakupie 4 sztuk wysyłka gratis)


2. Mydełko brązowe z dodatkiem czarnego mydła afrykańskiego - zapach czekoladowy - 2 sztuki
3. Mydełko jasnożółte z olejem arganowym - zapach pomarańczy i cynamonu - prawdziwie świąteczny! - 2 sztuki



Poproszę wszystko, co zacytowałam, w jednej przesyłce. Bardzo się ucieszę, jesli przesyłka zdązy przed Świętami. Te świąteczne mydełka, po 2 sztuki :D
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2621
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Wto paź 31, 2017 18:27 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

Gutek :1luvu: paczka dojdzie na pewno przed świętami. Wszystko będę wysyłać w poniedziałek lub wtorek :)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Wto paź 31, 2017 21:30 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

Kotki wyglądają fajnie, napewno zamówię dla chrześnicy ale po wypłacie..... :roll:

kocianowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 587
Od: Śro sty 18, 2017 17:03

Post » Wto paź 31, 2017 23:17 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

kociak w środku (na zdjęciu) to jaki kolor?
niebieskie będą mleczne czy przezroczyste?
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Śro lis 01, 2017 8:39 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

Kot w środku to kolor kawy z mlekiem, a niebieskie mogę zrobić i mleczne i przezroczyste :)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

Post » Śro lis 01, 2017 9:01 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

hello kitty jak wygladaja w efekcie końcowym ?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 01, 2017 9:22 Re: Ręcznie robione naturalne mydełka glicerynowe - NOWA OFE

Jest dokładnie takie jak na tej fotce tylko całe różowe, takie jak kokarda kitty. Ewentualnie mogę zrobić w innym kolorze. Rzeczywiste zdjęcie zrobię mydelku w poniedziałek jak tylko dotre do domu bo teraz na wszystkich świętych do niedzieli jestem u rodziny prawie na drugim końcu Polski :)

Lakina

 
Posty: 730
Od: Pt lis 01, 2013 11:26

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości