KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro paź 04, 2017 14:08 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:a moja przesyłka nareszcie wczoraj dotarła do punktu odbioru, ale nie mogłam jej odebrać bo odbierałam kociaki na tymczas a dzisiaj jak tam podjechałam to kiosk był zamkniety i nie wiadomo z jakiego powodu :placz: :placz: :placz:


Myślisz,że Pani mogła nawiać z wełniankami 8O :strach: a to sie rozeszło :lol:



zaraz idę sprawdzić :mrgreen:
mam nadzieję ,ze teraz będzie otwarte

:ok:


było :dance: :dance2:
Pani z kiosku była rano na szkoleniu i dlatego było zamknięte, ale paczka już u nas, sprawdzona przez koty i częściowo skonsumowana, to co w niej było jadalne :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro paź 04, 2017 15:03 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:a moja przesyłka nareszcie wczoraj dotarła do punktu odbioru, ale nie mogłam jej odebrać bo odbierałam kociaki na tymczas a dzisiaj jak tam podjechałam to kiosk był zamkniety i nie wiadomo z jakiego powodu :placz: :placz: :placz:


Myślisz,że Pani mogła nawiać z wełniankami 8O :strach: a to sie rozeszło :lol:



zaraz idę sprawdzić :mrgreen:
mam nadzieję ,ze teraz będzie otwarte

:ok:


było :dance: :dance2:
Pani z kiosku była rano na szkoleniu i dlatego było zamknięte, ale paczka już u nas, sprawdzona przez koty i częściowo skonsumowana, to co w niej było jadalne :)


no to ufff :mrgreen:
dziekuję za wieści i miłego pożytkowania -mam nadzieję,że jakies fotki będa?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 04, 2017 15:04 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

oczywiście ,ze zrobiłam :mrgreen:

juz można ogladać u nas :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości