Na kroplóweczki dla Lileczka - Koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 31, 2017 6:03 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka

Bestol pisze:Na raziem mój niedoszły grzywacz dał 20 zeta i jesteśmy na tablicy, ale ja pilnujem żem mocno, żeby nas nie przelicytli :) Bo ja się na granatowy sadzem żem, bo mi tak pięknie do futerka pasowywać będzie :flowerkitty:

Do Lileczka PW wysłał żem ale coś nam się dziwnego pokazało i że dwa razy i nie wiem czy doszło :? Lileczek doszło? Bo mi się dwa razy pokazało, że wyszło a nie doszło. Ja to chyba jestem światłowód arystokrata ale przy trochę technik czasami to się gubuję. ale to bo ja zahipmozowytowany tym laserkiem jestem :flowerkitty:

Szystko doszło.
Mama siem zawstydziła, że nie sprafdziła.
Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 13:47 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

Lilka: my z Lucjanem uradziliśmy,że damy za srebrny 20 dukatów a jak Ciocia Dyktatura może się spotkać z naszą Dużą to dodamy 5 dukatów co poszłyby na haracza dla PP , co Ty Ciociu na to?
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 16:08 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

Lilka fajowa światłowód arystokratka jesteś Ty żech :catmilk:
Lio powiedz mamie, że wstydzić to się moja dwunogowata powinna że mi żubra nie przyniesła ciągle :| Twoja mama fajowa jest. Pewnie rasowa. Na bank grzywacz chiński jest to ! :ok: Nie to co to to ja adoptował żem :?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw sie 31, 2017 19:58 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

wtenczas pisze:Lilka: my z Lucjanem uradziliśmy,że damy za srebrny 20 dukatów a jak Ciocia Dyktatura może się spotkać z naszą Dużą to dodamy 5 dukatów co poszłyby na haracza dla PP , co Ty Ciociu na to?

Wiem, że mam takie babskie imiem ale to nie mama mi je dała tylko mały chłopiec.
A mama mówi o jakiejś solidarności plemników czy coś... Hmmm on chyba nie był solidarnościowy.
Kazałem mamie zapisać 25 zetóf i kazalem co by osobiście zaniosła lasera.
Lilo - facet

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 20:01 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

Bestol pisze:Lilka fajowa światłowód arystokratka jesteś Ty żech :catmilk:
Lio powiedz mamie, że wstydzić to się moja dwunogowata powinna że mi żubra nie przyniesła ciągle :| Twoja mama fajowa jest. Pewnie rasowa. Na bank grzywacz chiński jest to ! :ok: Nie to co to to ja adoptował żem :?

Moja mama jest najlepisiejsza na śfiecie. Nosi mniem na renkach, mogem siem z niom tulić, a jak robi mi kroplófki to daje smaczki do jedzenia. Dobrze żem se jom wychował. Tatuś jusz nie jest taki fajny. Nie daje mi uciekać jak muszem brać kroplófkę albo myć zemby. I nie daje nam smaczkóf bo móiw, że grubasy bendziemy.
Lilo co kocha mamem

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 20:17 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

Dyktatura pisze:
wtenczas pisze:Lilka: my z Lucjanem uradziliśmy,że damy za srebrny 20 dukatów a jak Ciocia Dyktatura może się spotkać z naszą Dużą to dodamy 5 dukatów co poszłyby na haracza dla PP , co Ty Ciociu na to?

Wiem, że mam takie babskie imiem ale to nie mama mi je dała tylko mały chłopiec.
A mama mówi o jakiejś solidarności plemników czy coś... Hmmm on chyba nie był solidarnościowy.
Kazałem mamie zapisać 25 zetóf i kazalem co by osobiście zaniosła lasera.
Lilo - facet

Lilka: Ty jesteś facet, ja wiem. A ja jestem baba Lilka, tu o mnie nasza Duża pisze Ciociu viewtopic.php?f=1&t=171535
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 31, 2017 21:12 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

Ale Lilka z Lucjanem chyba dałi 20 dukatów za granatowy... Siem żem pogubił już bo na tablicy nie zmieniło się nic 8)
Znaczy że chyba laserek granatowy do 20 dukatów podskoczył?
Nie widzem żem jak się licytacja zmienia :?
AA za srebrny Lilka zagłosowała żech, my podbijamy sami sobie granatowy za 30 zyla :)
Ostatnio edytowano Czw sie 31, 2017 21:22 przez Bestol, łącznie edytowano 1 raz
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Czw sie 31, 2017 21:21 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

To my jeszcze srebrny za 25 zł prosimy 8)
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 31, 2017 21:25 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Tylko do północy

A nam zmienić proszę! My dajem nie 20 zyla ale 30 zyla za granatowy. Bo spać idziemy za niedługo z dwunogowatą to nie bardzo licytować będę mógł żem :(
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt wrz 01, 2017 4:36 Re: Na kroplóweczki dla Lileczka - Koniec

Gratuluję wygranym.
Proszę o adresy na pw.
Odeślę wtedy nr konta do przelewu

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości