"Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt mar 23, 2018 9:23 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Aga66, gratuluję zakupu. Bardzo dobry wybór :ok:

A ja proponuję "pociągnąć" motyw Szamanki, skoro tak się wszystkim podoba :ok:

Iza, a robisz obrazy na blejtramie? Takie bez ramek bardziej mi się podobają. Za kilka miesięcy planuję przeprowadzkę, może będę wreszcie mieć więcej miejsca na obraz/obrazy.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt mar 23, 2018 19:18 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Ja też proponuję pociagnąć Szamankę. No ale to artysta musi mieć natchnienie. W każdym razie każdy motyw koci mile widziany. Izuniu zazdroszczę talentu, cieszę się, że mogę z niego korzystać. Ja mam oprócz czarnuszka jeszcze tri i rudaska. Może coś Cię natchnie i z takimi kocimi kolorami? Jak szamanka może mieć czarne koty to może jakas wiedźma może mieć tri i rude....

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 25, 2018 11:46 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

taizu pisze:Extra!


Dziękuje że zajrzałaś :1luvu: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 25, 2018 11:51 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Koki-99 pisze:Aga66, gratuluję zakupu. Bardzo dobry wybór :ok:

A ja proponuję "pociągnąć" motyw Szamanki, skoro tak się wszystkim podoba :ok:

Iza, a robisz obrazy na blejtramie? Takie bez ramek bardziej mi się podobają. Za kilka miesięcy planuję przeprowadzkę, może będę wreszcie mieć więcej miejsca na obraz/obrazy.


O jak miło. :D Moja Klientka choć z innej branży.Nie spodziewałam sie że zajrzysz..... :roll: :oops: Wszystkie obrazy robie na blejtramie.Oczywiście ze moge wykonać bez ramek.Dla mnie to mniejszy kłopot. :wink:


Chyba czytasz w moich myślach :roll: :oops: bo też myśle o pociągnieciu tematu Szamanki.

To chyba pierwszy obraz który raz że tak szybko sprzedałam :1luvu: a dwa cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem. :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 25, 2018 11:54 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:Ja też proponuję pociagnąć Szamankę. No ale to artysta musi mieć natchnienie. W każdym razie każdy motyw koci mile widziany. Izuniu zazdroszczę talentu, cieszę się, że mogę z niego korzystać. Ja mam oprócz czarnuszka jeszcze tri i rudaska. Może coś Cię natchnie i z takimi kocimi kolorami? Jak szamanka może mieć czarne koty to może jakas wiedźma może mieć tri i rude....


Aguś :1luvu: Rudasek będzie na pewno.Już wcześniej o tym myślałam. :D

Czyli rozumiem ze taki mroczny nieco klimat nie będzie przeszkodą?..... :roll: :oops: :oops: :oops:

Chętnie bym zobaczyła umaszczenie Twoich kotków.Nie nalamuję ich dosłownie bo nie potrafię ale interesuje mnie rozkład barw.Rudasek typowo rudy czy biało rudy?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 25, 2018 20:23 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Izuniu mroczne klimaty uwielbiam, intrygują mnie. Rudy bez białego, Maniucha to rudy pręgusek. Ale nie sugeruj się tym. Ja każdy koci motyw kocham a artyście nie mozna narzucać tematu bo straci natchnienie i co będzie?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 25, 2018 21:09 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

iza71koty pisze:[
To chyba pierwszy obraz który raz że tak szybko sprzedałam :1luvu: a dwa cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem. :1luvu:

Nie masz się co dziwić. Jestem kompletnym imbecylem malarskim a Twoje obrazy przyciągają wzrok, mają to coś w sobie. Bardzo mi klimatycznie Beksińskiego przypominasz. Przerażają i zachwycają jego obrazy. Twoje tak samo.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19489
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon mar 26, 2018 12:58 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:Izuniu mroczne klimaty uwielbiam, intrygują mnie. Rudy bez białego, Maniucha to rudy pręgusek. Ale nie sugeruj się tym. Ja każdy koci motyw kocham a artyście nie mozna narzucać tematu bo straci natchnienie i co będzie?



Postaram się nie zawieżć...... :roll: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon mar 26, 2018 12:59 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

meg11 pisze:
iza71koty pisze:[
To chyba pierwszy obraz który raz że tak szybko sprzedałam :1luvu: a dwa cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem. :1luvu:

Nie masz się co dziwić. Jestem kompletnym imbecylem malarskim a Twoje obrazy przyciągają wzrok, mają to coś w sobie. Bardzo mi klimatycznie Beksińskiego przypominasz. Przerażają i zachwycają jego obrazy. Twoje tak samo.


Bardzo mnie budujesz.Dziękuje. :1luvu: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon mar 26, 2018 19:13 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Nie sugeruj się proszę umaszczeniem moich kotów. Każdy kot jest bliski memu sercu więc byle był koci akcent bedzie dobrze. Intrygujacy wąsik koci w tle naprawde wystarczy żeby mnie zaspokoic a ścian jeszcze trochę zostało, także szukaj natchnienia i czasu. A gdzie malujesz? Czy masz coś na kształt pracowni?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto mar 27, 2018 10:01 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:Nie sugeruj się proszę umaszczeniem moich kotów. Każdy kot jest bliski memu sercu więc byle był koci akcent bedzie dobrze. Intrygujacy wąsik koci w tle naprawde wystarczy żeby mnie zaspokoic a ścian jeszcze trochę zostało, także szukaj natchnienia i czasu. A gdzie malujesz? Czy masz coś na kształt pracowni?


Niestety nie mam pracowni.Marzyłabym ...ale nie.Maluje najczęściej w kuchni.Kiedy koty już śpią.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro mar 28, 2018 21:17 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

No tak, na pracownię potrzeba oddzielnie urządzonego pokoju. Na szczęście nie jest to niezbędne żeby dobrze malować.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie kwi 01, 2018 0:23 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:No tak, na pracownię potrzeba oddzielnie urządzonego pokoju. Na szczęście nie jest to niezbędne żeby dobrze malować.

Na pewno dobre warunki dają komfort malowania :roll: :oops: ale...cóż czasem to co zdobyte większym trudem daje większa radość. :roll: :wink:


Aguś :D obraz posyłam zaraz po Świętach tak jak sugerowałaś mailowo.Daj mi znać jak dotrze i czy się podoba. :roll: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw kwi 12, 2018 11:53 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Aguś czekam na opinię .... :oops: :oops: :oops: :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw kwi 12, 2018 18:21 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Jak tylko obejrzę od razu napiszę. Jakoś mam wewnętrzne przekonanie, że będzie inspirujcy jak poprzednie. Siedzę sobie teraz na fotelu a przed oczami mam Fatum i Pokutę - oba klimtyczne, mroczne i jak dla mnie przepiękne. Dzięki Izuniu za nie.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości