"Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lis 03, 2017 9:31 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Miuti pisze:Piwnica najlepsza.


Najlepsza a może i nie najlepsza...sprzedać od dawna nie mogę..... :roll: :oops: :|
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 03, 2017 10:15 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Chwilowo ostatni mój obraz. Będę musiała zrobić krótką przerwę. Zapraszam do zakupu obrazu olejnego o wymiarach 41x41 cm wraz z ramką, o nazwie 'Dom Dusz', lub jak kto woli 'Sanktuarium'.
Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 70 zł plus koszt wysyłki.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 03, 2017 20:50 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Świetny :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt lis 03, 2017 22:40 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Baltimoore pisze:Świetny :ok:


Dzięki Aguś :D :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 04, 2017 0:10 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Dla mnie zbyt dosłowny dzięki krzyżom. Jednak rozmyte kolory, wzlatujące ptaki i budowla znikająca,jakby pochłonięta przez wszechogarniający błękit... uspakaja :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lis 04, 2017 1:56 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Atta pisze:Dla mnie zbyt dosłowny dzięki krzyżom. Jednak rozmyte kolory, wzlatujące ptaki i budowla znikająca,jakby pochłonięta przez wszechogarniający błękit... uspakaja :)


Faktycznie może jest zbyt dosłowny. :oops: :oops: :oops: Traciłam już wenę kiedy go malowałam. :roll: :| Teraz i tak muszę odczekać . Nabiore sił i może za jakiś czas zacznę..... :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 04, 2017 16:25 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Dzień dobry, zdecydowałam się na zakup Fatum i Pokuty. Proszę o rezerwację. Jakoś mi się ze sobą łączą tematem i nastrojem. Czy 40 zł na koszt przesyłki to będzie ok? W poniedziałek wyślę pieniążki. Pozdrawiam serdecznie, nieustająco zdrowia i optymizmu kociarom życzę!

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 05, 2017 0:40 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

aga66 pisze:Dzień dobry, zdecydowałam się na zakup Fatum i Pokuty. Proszę o rezerwację. Jakoś mi się ze sobą łączą tematem i nastrojem. Czy 40 zł na koszt przesyłki to będzie ok? W poniedziałek wyślę pieniążki. Pozdrawiam serdecznie, nieustająco zdrowia i optymizmu kociarom życzę!


Zaskoczyłaś mnie. 8O :oops: BARDZO MIŁO. :1luvu: :D :1luvu: :201494

Tak faktycznie obrazy tematycznie jak i kolorystycznie można powiedzieć stanowią całość. :wink: Dobrze ze obydwa będą u :1luvu: Ciebie. :1luvu: U mnie też wiszą razem.

Zapakuję i dam znać ile wyszła przesyłka.Może się zmieścimy.Poczta polska paczka 24h.Daj mi proszę na maila adres.No chyba że możesz już wysyłać pw?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 05, 2017 1:56 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Asia, :D Miuti :D chciałam Wam Gorąco podziękować na dobrego Ducha :1luvu: tego bazarku. :D Goraco dziękuję również moim Klientkom :1luvu: :201494 uwieńczonym na 1 stronie bazarku.Dzięki Wam wszystkim udało mi się sprzedać sporo prac.Teoretycznie mogę powiedzieć że mam puste sciany poza reprodukcjami, moim starym wielkim obrazem sprzed 20 lat i jedną mniejszą ikoną.

Oczywiscie nadal do kupienia jest Kocia piwnica i Dom dusz.

Warto było zacząć raz jeszcze. :ok:

Mam nadzieję ze na tym jeszcze nie koniec. :roll: :oops: I że moje prace pocieszą jeszcze Wasze oczy. :oops: Dobre słowo, to ze obrazy się podobają i sprzedają to dla mnie coś bardzo bardzo ważnego. :D :1luvu:

Chwilowo musze zrobić przerwę.Okres jesienno zimowy to trudny dla mnie okres.Zarówno czasowo zeby wszystko ogarnąć jak i finansowo.

Mam resztki farb.To znaczy mam kolory które mi się pokrywają.Nie mam natomiast już tych których zużywam więcej.Musiałabym też dokupić jakieś pędzle te najdrobniejsze, medium i no najważniejsze płótna.Dlatego też uznałam ze odpoczywamy Dziewczyny chwilowo. :roll:

achili, Madie i aga66 tak mnie zmotywowały że odnalazłam sobie na strychu jeszcze jeden mój stary obraz.Chętnie sobie go przemaluję.Zrobie na nim jakieś kwiaty zeby nie wyjsć z formy.Powolutku bedę robić.

Musze pomysleć jak najlepiej mi będzie zdobyc środki.Wiem ze zainwestować dużo nie moge.Czasem jest też potem kłopot ze sprzedażą, wiec musze wybrać rzeczy niedrogie co do których mam pewność ze mi pójda na bazarku..No i myśle też o ciuszkach.A już wczesną wiosna o ile Bóg pozwoli ruszymy z malowaniem co? :roll: :oops: :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 05, 2017 9:48 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

iza71koty pisze: 'Dom Dusz', lub jak kto woli 'Sanktuarium'.
Obrazek


iza71koty pisze:
Atta pisze:Dla mnie zbyt dosłowny dzięki krzyżom. Jednak rozmyte kolory, wzlatujące ptaki i budowla znikająca,jakby pochłonięta przez wszechogarniający błękit... uspakaja :)


Faktycznie może jest zbyt dosłowny. :oops: :oops: :oops: Traciłam już wenę kiedy go malowałam. :roll: :| Teraz i tak muszę odczekać . Nabiore sił i może za jakiś czas zacznę..... :roll:

Nie nie jest , jak dla mnie, zbyt dosłowny. Obraz jakby z wypraw krzyżowych gdzie stawiano klasztory w "dziwnych" miejscach owianych mgłą i tajemniczością. A wyraźne krzyże nie tylko były oznaką "krzewionej" religii ale i sygnałem ,że ludzie czuwają mając takie znaki za strzelnice lub punkt widokowy. Tylko ptaki, mgły i zapaleńcy tam bytowali. Takie średniowieczne klimaty. Ale proste bryły, bez udziwnień, podkreślają mroczność i tajemniczość.
Uwielbiam "Grę o tron" i dla mnie to taki świat. Tak jak Wiedźmin, Imię róży... I moja ukochana Misja. Chyba to przed i ostatnie najbardziej mi się kojarzy z obrazem. Klasztor ,jego położenie, klimat i wiara są wyeksponowane.
Sorki za wymądrzanie się
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lis 09, 2017 20:49 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Izo,
tyle razy oglądałam zdjęcia Słoneczników i Wodospadu, a jak rozpakowałam - oniemiałam z wrażenia. Słoneczniki są beztroskie, takie wesołe słoneczne twarzyczki na tle nieba, ale i zachęcające do przemyśleń.
A Wodospad? Krótko: obłędny, do tego w parze z Czasem. Jest moc na ścianie:).
Dziękuję Izo, bardzo, także za pachnidła i niespodziankę.

PS
wszelakie firmy kurierskie powinny się uczyć od Ciebie jak pakować rzeczy:)

achili

 
Posty: 85
Od: Śro mar 19, 2014 22:44

Post » Sob lis 11, 2017 20:58 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Artystko - kiedy wypoczniesz, zrelaksujesz się, nabierzesz sił, daj znać - bo ja już na Miau raczej nie wchodzę...

Cieszy mnie Twój sukces, artystyczny i finansowy. :201494 :piwa:
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lis 12, 2017 1:24 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

achili pisze:Izo,
tyle razy oglądałam zdjęcia Słoneczników i Wodospadu, a jak rozpakowałam - oniemiałam z wrażenia. Słoneczniki są beztroskie, takie wesołe słoneczne twarzyczki na tle nieba, ale i zachęcające do przemyśleń.
A Wodospad? Krótko: obłędny, do tego w parze z Czasem. Jest moc na ścianie:).
Dziękuję Izo, bardzo, także za pachnidła i niespodziankę.

PS
wszelakie firmy kurierskie powinny się uczyć od Ciebie jak pakować rzeczy:)


Jak cudnie czytać takie rzeczy :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 12, 2017 1:27 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Miuti pisze:Artystko - kiedy wypoczniesz, zrelaksujesz się, nabierzesz sił, daj znać - bo ja już na Miau raczej nie wchodzę...

Cieszy mnie Twój sukces, artystyczny i finansowy. :201494 :piwa:


Oj nie wypocznę i nie zrelaksuję sie.Teraz najtrudniejszy okres i stąd przerwa.Ale skończę te różyczki.Może Ktoś zakupi sobie jeszcze...... :roll: :oops:

Roboty jest od groma.Czasu ani sił teraz nie ma na malowanie.Dam znać.Dziękuje że byłaś i jesteś. :1luvu: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 12, 2017 11:42 Re: Moje obrazy olejne- przecena. Zapraszam.

Też jestem zainteresowana ostatnim obrazem :)
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 143 gości