"Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie mar 18, 2018 16:06 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Iza obraz w moim klimacie - nastrojowy i tajemniczy, wiele obiecuje. Wiem, że sztuka jest bezcenna ale na ile wyceniasz?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon mar 19, 2018 14:45 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:Iza obraz w moim klimacie - nastrojowy i tajemniczy, wiele obiecuje. Wiem, że sztuka jest bezcenna ale na ile wyceniasz?


Aguś. Myślałam o cenie 150zł, plus koszt wysyłki. Chyba, że za drogo to pisz. Obrazek ma zamalowane boki, jest bez ramki. Gotowy do powieszenia. Można oprawić we własnym zakresie. Ja chwilowo nie dysponuję wolnymi środkami na listewki do oprawienia, a zwłaszcza w sytuacji, o której pisze na wątku( Jeden z kotów wolno-żyjących- Harry ma niemal urwaną łapkę i nie wiem, czy nie będę musiała kombinować z kosztami leczenia)
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon mar 19, 2018 19:25 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Izuniu ponieważ "Szamanka" mnie urzekła to rezerwuję ją jeśli można za 150 zł. Czy 20 zł na koszty przesyłki bedzie ok?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon mar 19, 2018 19:55 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:Izuniu ponieważ "Szamanka" mnie urzekła to rezerwuję ją jeśli można za 150 zł. Czy 20 zł na koszty przesyłki bedzie ok?

Cudo na ścianie będziesz mieć :ok:
Gratuluję!

Tak na marginesie o ramkach swe zdanie napisze. A co tam...Tak się zastanawiam czy one nie ograniczą obrazu. Ramki jakby zamykały głębię tła w jednym miejscu. A ono wylewa się tworząc rzeczywistość z otoczeniem. Wyciągając go. Nie wiem czy potrafię dobrze wyrazić co myślę. Bo wedle mnie obraz jest kompletny wraz z otoczeniem. Ale na pewno trzeba go zobaczyć na tzw żywo i przyłożyć do swej ściany.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55356
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon mar 19, 2018 19:59 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Ask, pomyślę nad ramką jak zobaczę obraz. Przy ramce się wcale nie upieram, mam podobne odczucia co do jego odioru co ty. Lubię takie intrygujące w wymowie dzieła, a jeszcze z kotami to już w ogóle!

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon mar 19, 2018 21:54 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

aga66 pisze:Izuniu ponieważ "Szamanka" mnie urzekła to rezerwuję ją jeśli można za 150 zł. Czy 20 zł na koszty przesyłki bedzie ok?


Cieszę się bardzo. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Ogromnie. :D Bałam sie jaka będzie reakcja :oops: :roll: ale widzę ze pozytywna.Ba bardzo pozytywna. :201494 To dla mnie bardzo budujące i obiecujące jeśli będę miała coś tworzyć dalej.

Widzę ze ten specyficzny klimat Ci odpowiada co ogromnie mnie cieszy bo chciałabym wykonać kilka podobnych prac.Być może i one zostaną dobrze odebrane. :oops: :roll:

Wysłanie paczki z opcją ostrożnie przy tym gabarycie wyniesie około 27 zł ale ponieważ wiele dla nas robisz :1luvu: :D i jak dziś pamiętam Twoje :D pierwsze wejscie na Bazarek z moimi pracami , wystarczy jak pokryjesz koszt 10 zł a ja pokryję resztę. :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon mar 19, 2018 21:56 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

ASK@ pisze:Kobieta jest piękna. Przepiękne regularne rysy twarzy obiecują ,że przy styczności oczy w oczy widać będzie całą urodę. Ciemne włosy podkreślają alabastrową cerę. To ona zwraca moją uwagę. Strój nie wyróżnia jej na obrazie mimo ,że jest sporą plamą. Podobne jak kimono, luźny kaftan...ze spokojnie splecionymi rękami. Jej czarne włosy tworzą harmonię z czarnymi kotami. Mnie się bardzo podoba ,że wszystkie są czarne i odwrócone od nas. Że ich sylwetki są płynne i nie podkreślają ich cech. Wpatrzone są w kobietę, która jest w centrum ich zainteresowania. Jakby na coś czekały. Cała grupa na coś czeka. Ona też.
Kociarz by pewnie powiedział ,że na ...michę czekają. Przyszła se baba i siedzi tyłkiem na glebie, zamiast w michy kłaść to rączki se w szmatki zamotała :mrgreen: sorki :wink:
Właściwie to tło dla mnie jest centrum obrazu. One tworzy nastrój. Grupa jest jakby zawieszona w powietrzu. W świecie nie rzeczywistym. Siedzą w oparach mgły, z poświatą za plecami obiecującą świt. I ciemnicą pod nogami która nie wiedzieć czy cofa się czy atakuje.
Bardzo mi się podoba.


Ach muszę sobie zacytować...... :1luvu: :D :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 20, 2018 8:42 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Izo,
Piękny obraz, wciąga w opowieść Szamanki, którą zdążyła już oczarować koty...

A.

achili

 
Posty: 85
Od: Śro mar 19, 2014 22:44

Post » Wto mar 20, 2018 13:27 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

achili pisze:Izo,
Piękny obraz, wciąga w opowieść Szamanki, którą zdążyła już oczarować koty...

A.


Dziękuję Kochana. :D :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 20, 2018 18:55 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Nie zgadzam się na żadne dokładanie. Wyślę 180 zł to starczy na wysyłkę. Dam znać jak zrobię przelew. Pozdrawiam

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw mar 22, 2018 11:32 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Ciesze się nie zmiernie ,że obraz trafi "w dobrą ścianę" :wink:
Bardzo, bardzo...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55356
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw mar 22, 2018 12:03 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

ASK@ pisze:Ciesze się nie zmiernie ,że obraz trafi "w dobrą ścianę" :wink:
Bardzo, bardzo...


O tak. Aga66 posiada całą klimatyczną serię. Pochwalisz się gdzie wiszą te cuda?

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Czw mar 22, 2018 18:08 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Cuda wiszą na ścianie pomiędzy salonem a przedpokojem. Zawsze są widoczne. A Jesień w salonie bo jest w tamtejszym klimacie. Szamanka zawiśnie prawdopodobnie w sypialni ale jeszcze zobaczę. W każdym razie każdemu się podobają a że są na wyeksponowanych miejscach to nie sposób przeoczyć. Bardzo lubię obrazy a już Izy w szczególności. Kiedyś to bedą na pewno uznane dzieła sztuki, ha.

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw mar 22, 2018 19:41 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

ha,ha :piwa:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55356
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 23, 2018 0:25 Re: "Szamanka". Obraz olejny. Zapraszam serdecznie

Extra!
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości