Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie maja 28, 2017 16:41 Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia KONIEC

Witam wszystkich w Ciuchlandzie Wasylisy. Dochody z moich aktualnych bazarków przeznaczone są dla Fundacji Zwierzętom Pomocne - Pomorskie.

https://www.facebook.com/ZwierzetomPomocnePomorskie/

OPIS SYTUACJI NA 1 CZERWCA:

Staramy się tworzyć raj dla zwierząt. One nie wiedzą, że ich przyszłość zależy od cyferek, od pieniędzy... Było już tak blisko, wierzyliśmy, że się uda...
Chcemy móc przywracać nadzieję.
To nie jest banał, to nasze prawdziwe uczucia.
Niestety- im dalej w las tym więcej drzew, a im bardziej chcemy pomagać tym trudniej jest nam związać koniec z końcem.
W maju dzięki pomocy darczyńców udało nam się spłacić zaległości marcowo kwietniowe. Dziś pożegnaliśmy ostatniego wierzyciela. I na tym koniec- dalej nie zabrniemy już nigdzie.
Tylko dziś do pokrycia mamy koszty weterynaryjne na kwotę 2500zł. W skali miesiąca opieka weterynaryjna naszych podopiecznych oraz sterylizacje kotek to koszty rzędu kilkunastu tysięcy złotych.
Zaczynają napływać kolejne zobowiązania do zapłaty, a że historia lubi się powtarzać znów nie mamy za co działać dalej.
Mówiłam, że nie przyjmę nowych podopiecznych, że nie będę sterylizować.
Ale tak się nie da kiedy codziennie zalewa nas dookoła kocie nieszczęście.
I tak trafiła do nas kocia rodzina, wysterylizowałam kolejne kilka kotek, a długi rosną, rosną i rosną. I koło się zamyka.
Jeden koszt leczenia uśrednić można na 20zł. jeśli nie są potrzebne dodatkowe badania, zylexis czy virbagen."

BŁAGAMY zarówno o jednorazową pomoc:

pomagam.pl/ratujemykoty

Jak i o stałe zlecenia, nawet na drobne kwoty, dzięki którym uda nam się może przetrwać w przyszłości.

Nr konta 18 1090 2620 0000 0001 2194 1945
Fundacja Zwierzętom Pomocne Pomorskie
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL18 1090 2620 0000 0001 2194 1945
paypal: zwierzpomorskie@gmail.com



OPIS SYTUACJI Z 17 MAJA:

Wczoraj wieczorem usiedliśmy sobie razem i razem popłakaliśmy.
Patryk to twardy facet, a płakał razem ze mną.
Ryczeliśmy jak dzieci, bo wiemy, że to już chyba koniec.
Zobowiązania nas zjadają, wierzyciele pukają do drzwi.

Nie płakaliśmy nad sobą. Płakaliśmy nad zwierzętami.
Obecnie nie przyjmujemy nowych podopiecznych choć codziennie zgłaszane są chore kocięta i kotki w wysokiej ciąży. Wstrzymaliśmy też sterylizacje, co oznacza, że koty będą się mnożyć i chorować.

W tej chwili pod opieką mamy 47 kotów, 8 psów, 4 króle, 2 konie, gryzoni nie liczę.

Każde z tych zwierząt jest uratowane, przeszło piekło, u nas mają ostoję. Jeszcze mają.
Jeśli fundacja upadnie nie będziemy w stanie zająć się samodzielnie ponad 60 zwierzętami.
Z resztą teraz już nie dajemy rady.
Nie stać nas na nic. Dobrze, że powietrze jest za darmo.

Kiedy otwierałam fundację wierzyłam, że mogę zmienić świat. było we mnie tyle zapału, tyle chciałam zrobić. I zrobiłam. Wiem, że mogłabym zrobić więcej, ale tego zapału we mnie już nie ma. W Patryku też.

Zostaliśmy z długami i 60 zwierzętami, z pomocą od nielicznych, bo łatwiej jest pomyśleć, że inni pomogą. To jest dla nas kara za dobre serca.

Wiecie co? Nie opłaca się być dobrym, bo za nasze dobre serca długi będziemy spłacać do końca życia.

Nie wiem już jak prosić, co robić. Mam wrażenie, że większość osób lubi naszą stronę bo są tu ładne zdjęcia kotków. Nie będzie takich zdjęć bo istnienie fundacji, a co za tym idzie istnienie tych zwierząt wisi na włosku.

Pomóżcie nam. W chwili obecnej nasze zobowiązania sięgają kilkunastu tysięcy złotych. To przykre, bo wystarczyłoby, żeby każdy podarował złotówkę...

Chcielibyśmy dalej pomagać, ale najbardziej chcielibyśmy móc utrzymać zwierzęta które już się u as znalazły...
Działamy szeroko, sterylizujemy koty, opiekujemy się kotami nieadopcyjnymi czyli chorymi przewlekle i paliatywnymi, prowadzimy psie hospicjum, ocaliliśmy konie i króliki...

Dorzućcie grosza. Proszę."






ZAPROSZENIA SPRZEDANE Kupiła Milena88


Zapraszam do kupna zaproszeń - gustowne i eleganckie, nadają się na ślub. komunię lub inną uroczystość. W pakiecie jest 27 sztuk, do każdego kartonika jest oczywiście pasująca koperta (biała, z dobrej jakości papieru). Wzór na kartonikach jest tłoczony. Koperty mają standardowy rozmiar C6. Cały pakiet w cenie 12 złotych.

do ceny proszę doliczyć koszt wysyłki wg cennika Poczty Polskiej. Możliwy jest też odbiór osobisty w Warszawie (centrum lub Ursynów, do uzgodnienia).

Tak wygląda zaproszenie po złożeniu:

Obrazek

A tak - po rozłożeniu:

Obrazek

Zbliżenie na wzorek:

Obrazek

Sezon komunijno-ślubny trwa - jeśli organizujesz małe przyjęcie, to zaproszenia już masz z głowy!
Ostatnio edytowano Pon cze 12, 2017 14:44 przez Wasylisa, łącznie edytowano 5 razy

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Pt cze 02, 2017 15:41 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Witam podaj stronę Fundacji udostepnie na Fb i może uratujemy życie i dom tych zwierząt.
Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 02, 2017 17:48 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Na FB można ich znaleźć jako "Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie". Ten dramatyczny apel jest z 17 maja. Obecnie najgorszy kryzys jest chwilowo ogarnięty (wg tego, co piszą na FB), ale pomoc nadal potrzebna.

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Sob cze 03, 2017 18:20 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Wasylisa pisze:Na FB można ich znaleźć jako "Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie". Ten dramatyczny apel jest z 17 maja. Obecnie najgorszy kryzys jest chwilowo ogarnięty (wg tego, co piszą na FB), ale pomoc nadal potrzebna.

Dziękuję zajrze na Fb
Na Miau nikt się nie interesuje ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 05, 2017 15:38 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Jakoś nie widziałam...

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Pon cze 05, 2017 19:09 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Jaki koszt wysyłki poleconej priorytet? i czy jutro masz może możliwość wysyłki?
=^^= Zapraszam =^^=
♡♡Naturalne SOKI_2021 z malin// bez cukru oraz słodkie i syrop♡
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544
<<

milena88

 
Posty: 7941
Od: Pon mar 21, 2011 12:59
Lokalizacja: Bronibór/poczta Iwanowice

Post » Wto cze 06, 2017 7:30 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Polecony priorytet 11 zł. Tak, mogę dzisiaj wysłać. Jeśli jesteś z Warszawy, możemy się też umówić na odbiór osobisty.

P.S. Zaktualizowałam opis i dodałam link.

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Wto cze 06, 2017 9:20 Re: Wiosenna Wyprzedaż Wasylisy - Zaproszenia na ślub, komun

Wpłacone, dzięki. :201461
=^^= Zapraszam =^^=
♡♡Naturalne SOKI_2021 z malin// bez cukru oraz słodkie i syrop♡
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544
<<

milena88

 
Posty: 7941
Od: Pon mar 21, 2011 12:59
Lokalizacja: Bronibór/poczta Iwanowice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości