"Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 10, 2017 9:21 Re: "Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

Już po urlopie. Znów uaktywniam bazarek.

Książki czekają, zapraszam :)
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lip 12, 2017 13:44 Re: "Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

A ja jeszcze nie meldowałam, że dostałam bo przyszłą do pracy, a ja się z futrami i TŻ bujałam na Mazurach.
Więc dostałam, przeczytałam i wysłałam do ludziów - na początek krąży po rodzinie, a potem tak jak obiecałam dostanie ją Biblioteka. W sumie też do ludzi pójdzie :)
Bardzo serdecznie dziękuję za podarowany mi cudowny czas, który spędziłam przy Twojej książce. I kategorycznie domagam się kontynuacji!!!

Qlka

Avatar użytkownika
 
Posty: 508
Od: Nie maja 18, 2014 21:12
Lokalizacja: Myszków

Post » Śro lip 12, 2017 14:20 Re: "Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

Qlka pisze:Bardzo serdecznie dziękuję za podarowany mi cudowny czas, który spędziłam przy Twojej książce.

Cala przyjemność po mojej stronie :1luvu:
Qlka pisze:I kategorycznie domagam się kontynuacji!!!

No żyć nie dacie... :201427
Muszę się chyba w końcu zmobilizować :roll: :lol:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Sob lip 15, 2017 19:57 Re: "Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

JoasiaS pisze:
Qlka pisze:Bardzo serdecznie dziękuję za podarowany mi cudowny czas, który spędziłam przy Twojej książce.

Cala przyjemność po mojej stronie :1luvu:
Qlka pisze:I kategorycznie domagam się kontynuacji!!!

No żyć nie dacie... :201427
Muszę się chyba w końcu zmobilizować :roll: :lol:

Nie "chyba", tylko "na pewno". I to nie "w końcu", tylko na wczoraj

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości