"Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 22, 2017 11:03 "Milka, Kropka..." książka na PS w ciągłej sprzedaży :-)

Kiedy w 2005 roku zakładałam na tym forum wątek moich czterech kotów Milki, Kropki, Frodo i nieżyjącego już Sznycka, planowałam, że będzie to wątek bogato ilustrowany zdjęciami, a wpisy będą pojawiać się tam od czasu do czasu. Ku mojemu zaskoczeniu, wątek został od razu bardzo ciepło przyjęty przez forumowiczki, które zmusiły mnie do niemal codziennych wpisów, a po setnej stronie wątku kategorycznie zażądały jego wersji książkowej, na co dałam się namówić :-) .

Do tej pory sprzedałam za pośrednictwem forum ponad 100 sztuk tej książki.
Dochód praktycznie w całości przeznaczyłam na koty w potrzebie.
W tej chwili oferuję 5 egzemplarzy książki, by wesprzeć POWSZECHNĄ STERYLIZACJĘ:
viewtopic.php?f=1&t=176097

Gwarantuję sympatyczną lekturę okraszoną mnóstwem fajnych kocich fotek :-). Dla zachęty wstawiam fotki przodu i tyłu okładki oraz kilku przykładowych stron książki.
Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Cena książki wynosi 19 zł + 6 zł (wysyłka pocztą jednego egzemplarza) lub 10 zł (wysyłka 2 egzemplarzy). Zainteresowanym podam na pv dane do przelewu i poproszę o adres do wysyłki. Książki wysyłam po odnotowaniu wpłaty.

Skan potwierdzenia przelewu na konto Powszechnej Sterylizacji wstawię tu po zakończeniu sprzedaży - skan z rozliczeniem strona 2 :idea: .

5 egzemplarzy czeka :-) .

Serdecznie zapraszam do kupna :D

EDIT z dnia 30 maja 2017:
Ponieważ mam jeszcze egzemplarze do sprzedaży, a PS wciąż pod kreską, wystawiam kolejne 5 szt. na zasadach jak powyżej.
Zapraszam :ok:
Rozliczenie tych egzemplarzy - strona 3 :idea:

EDIT z dn. 2 czerwca 2017:
Jeżeli nadal jest zainteresowanie książką, odzywajcie się - Powszechna Sterylizacja wciąż potrzebuje dofinansowania :ok:
EDIT z dn. 9 czerwca 2017:
W tej partii książki zakupiły Ewa L., shira i Megana - rozliczenie str. 5 :idea:
EDIT z dn. 23 czerwca 2017:
Za książki zakupione przez Kotimont i Magda_Anna - rozliczenie str. 6 :idea:

Cały czas zapraszam do kupna książek i wpierania tym samym Powszechnej Sterylizacji :ok:
Ostatnio edytowano Pon lip 10, 2017 9:19 przez JoasiaS, łącznie edytowano 9 razy
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon maja 22, 2017 11:04 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

W tym poście pozwolę sobie wkleić opinie osób, które przeczytały przygody Milki, Kropki, Frodo i Sznycka.
Mam nadzieję, że zachęcą Was do zakupu dzieła ;-):

Amyszka pisze:A ja dostałam dziś - jestem zachwycona - cudnie wydana - piękne foty i ten pomysł ...nawet są emotinki :D . Dawno żadna książka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia :D :D :D .
Joasiu książkę się superrrr czyta ;-)
Obrazek


bbd2 pisze:dzisiaj listonosz przyniósł, popełniłam błąd i kopertę otworzyłam, zamiast odłożyc na później :roll: ponieważ okładka i format wyglądały bardzo zachęcająco zajrzałam tylko, niewygodnie mi było na stojąco, więc klapłam na krzesełko i przepadłam dla otoczenia, aż przeczytałam :twisted: . Super się czyta, jeszcze lepiej ogląda, rewelacyjny prezent dla zakoconych domów, aby przekonac o konieczności: kastracji, właściwej diety, niewychodzeniu itp.


smoczyca3g pisze:Naprawdę POLECAM! Książkę Joasi po prostu połyka się oczami :)
Ja też czytałam ją w pracy pod biurkiem :oops: ...dzięki czemu zresztą zainteresowała się nią także moja koleżanka z pracy ;) teraz ona czyta pod biurkiem :twisted:


ezynka pisze:Tak, właśnie- książka połknięta, a dokładnie jej treść i fotki :D :D Bardzo przyjemnie sie ją czytało, jednym tchem :lol: jedyna smutna rzecz to to, ze się już skończyła....
teraz podrzucę ja siostrze :wink:


MS pisze:Książka przeczytana od deski do deski. Jest REWELACYJNA! Można pośmiać się i popłakać... Gdyby wszyscy, którzy nie znają kotów - przeczytali tę książkę za jednym posiedzeniem - na pewno zmieniliby zdanie o footerkach. :lol:

Joasiu, udała Ci się ta książka. Pomysł rewelacyjny, a bohaterowie po prostu boscy! Tworzycie Wszyscy świetną Rodzinkę! :-)

Gratuluję, naprawdę fajny pomysł i fajny efekt końcowy. :love:

Pozdrawiam serdecznie...

Małgosia (MS)


3M pisze:Książka jest ciekawa i zabawna. Oczywiście przeczytałam prawie całą wracając z nią z poczty ale z braku czasu nie pochwaliłam się tym.
Zwierzaki są przeurocze - tylko pozazdrościć takich futrzastych!

A dedykacja autorki jaka sympatyczna :wink:

Polecam, polecam, polecam! 8)


Happy pisze:Moja książka trafiła najpierw do mamy (ja przeczytam dopiero w styczniu). I wczoraj właśnie się dowiedziałam, że mama zaczęła czytać książkę w sobotę wieczorem, a w niedzielę wstała o 4 rano (!), żeby dokończyć :lol: Podobno zdjęcia są urocze :D


puss pisze:polecam tą pozycję literacką!! TŻ próbuje mnie wkręcić w oglądanie filmu, a ja do niego: no już, tylko dokończę czytać tą stronę :lol: ogólnie rzecz biorąc czekam na powrót do domu, żebym mogła poczytać książeczkę Joasi :ok:


kicikoci pisze:Ksiązka doszła w poniedziałek. Przeczytałam ją momentalnie. Genialna. Uwielbiam czytać takie opowieści. A te fotografie... miodzio :spin2: . Wczoraj chciałam ja przeczytać ponownie i okazało się, że tato mi podwędził. To troche dziwne bo on czyta tylko naukowe ksiażki historyczne :twisted: , ale za to strasznie kocha koty.



:D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon maja 22, 2017 11:25 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

Poproszę!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pon maja 22, 2017 11:30 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

FElunia pisze:Poproszę!

Bardzo dziękuję za chęć zakupu książki :D
PV poszło :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon maja 22, 2017 11:55 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

ja już mam od dawna i BARDZO BARDZO polecam!!!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon maja 22, 2017 11:59 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

A ja mam nawet z dedykacją :lol: Książkę przeczytało mnóstwo moich znajomych, jest naprawdę świetna.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon maja 22, 2017 12:00 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

czarno-czarni pisze:ja już mam od dawna i BARDZO BARDZO polecam!!!

ewar pisze:A ja mam nawet z dedykacją :lol: Książkę przeczytało mnóstwo moich znajomych, jest naprawdę świetna.

Bardzo mi miło :1luvu:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy


Post » Pon maja 22, 2017 14:55 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

ja też poproszę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 22, 2017 16:40 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

alessandra pisze:poproszę :ok:

mir.ka pisze:ja też poproszę

Piszę pv :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Pon maja 22, 2017 19:55 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

Też polecam, kupiłam zaraz po zarejestrowaniu się na forum i odtąd jestem wiernym (choć niemym) miłośnikiem wątku :D

wiewiur

 
Posty: 1492
Od: Sob cze 26, 2010 13:08
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon maja 22, 2017 20:08 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

też mam, książka cudna
gdyby tak drugi tom :-) a potem trzeci, a potem ...,

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto maja 23, 2017 7:45 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

Poproszę jeden egzemplarz :)

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Wto maja 23, 2017 8:28 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

Tundra pisze:Poproszę jeden egzemplarz :)

Napisałam pv :D
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto maja 23, 2017 8:30 Re: "Milka, Kropka..." - książka dla miłośników kotów na PS

wiewiur pisze:Też polecam, kupiłam zaraz po zarejestrowaniu się na forum i odtąd jestem wiernym (choć niemym) miłośnikiem wątku :D

Czemuż, ach czemu tylko niemym? :lol:
marivel pisze:też mam, książka cudna
gdyby tak drugi tom :-) a potem trzeci, a potem ...,

To się nam Pani rozmarzyła... :P
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości