" KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw maja 11, 2017 10:48 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziękuję, to jutrovjuz się uporać zbtum,bo z tel.kiepsko mi idzie :oops:



bardzo kiepsko :lol: :lol:


dobrze,że wpłata mi lepiej poszła :lol:



też z telefonu? 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 11, 2017 10:49 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziękuję, to jutrovjuz się uporać zbtum,bo z tel.kiepsko mi idzie :oops:



bardzo kiepsko :lol: :lol:


dobrze,że wpłata mi lepiej poszła :lol:



też z telefonu? 8O


no coś Ty 8O - tego dziadostwa już nie ruszam :evil: potem ludzie nie wiedzą, o czym piszę :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 11, 2017 10:54 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dziękuję, to jutrovjuz się uporać zbtum,bo z tel.kiepsko mi idzie :oops:



bardzo kiepsko :lol: :lol:


dobrze,że wpłata mi lepiej poszła :lol:



też z telefonu? 8O


no coś Ty 8O - tego dziadostwa już nie ruszam :evil: potem ludzie nie wiedzą, o czym piszę :roll:


cbo te telefony to "mądrzejsze" i lepiej wiedzą co chce się napisać :mrgreen:
ja mam telefon tylko do rozmów
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Wto maja 16, 2017 13:09 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Już wróciłam ze szpitala i jestem w domu więc czekam na kolejne zgłoszenia . :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 18, 2017 9:36 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Ciągle czekam na zgłoszenia do konkursu. Czy nikt z was nie robi zdjęć śpiącym kotom ? 8O 8O 8O
Do soboty można jeszcze zgłaszać kandydatury swoich lub cudzych śpiochów. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 18, 2017 12:36 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Ewa L. pisze:Ciągle czekam na zgłoszenia do konkursu. Czy nikt z was nie robi zdjęć śpiącym kotom ? 8O 8O 8O
Do soboty można jeszcze zgłaszać kandydatury swoich lub cudzych śpiochów. :mrgreen:


ja jeszcze podeślę , jesli można , tylko ogarnę sie z pracą nieco :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 18, 2017 12:37 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

I ja się czaję :smokin:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 18, 2017 17:20 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Podsyłajcie , dosyłajcie i się zgłaszajcie. Nie ma się co czaić tylko zgłaszać swoje śpioszki. :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw maja 18, 2017 20:53 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Obrazek
piękna zachłanność; to się nazywa spać całą sobą :lol:

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Pt maja 19, 2017 15:31 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

ciotka59 pisze:Obrazek
piękna zachłanność; to się nazywa spać całą sobą :lol:

Dla niej wszystko.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 19, 2017 23:18 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Jeszcze zdążyłam - rzutem na taśmę - podesłać swoje śpiące wnuczęta.
A to scena zbiorowa - poza konkursem
Obrazek
Kasa też wysłana, ale przez weekend pewnie się przymrozi w przestrzeni międzybankowej. W poniedziałek dotrze na pewno.

Barbasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Od: Wto sty 26, 2010 21:26

Post » Sob maja 20, 2017 7:57 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

To my chyba zakończymy etap zgłoszeniowy :wink:

Oto mój uratowany były tymczasowicz, ukochany Sushi, prawie syjamek :wink: (prawie dla mnie nie robi żadnej różnicy :mrgreen: ).
Tak się cieszę tą jego "prawie" rasowością,bo to maleństwo przyszło na świat na końcu świata,na działkach u bezdomnych :( Było chore i głodne.
Ale dziś mieszka już w nacudowniejszym DS z rodzonym bratem.

A to nasze początki.
I jego osobista Walka głodu ze Snem :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
powyższe zdjęcie jest dla mnie tym bardziej sentymentalne,bo to było właśnie TO zdjęcie,które rozczuliło DS i wśród tysiąca ogłoszeń wybrały właśnie nas :)

Z ukochanym bratem Miso i zabawką otrzymaną z okazji Dnia Kota.
Okazuje się,że najlepszą do spania (ciekawe co na to producent :mrgreen: )
Obrazek

Nadchodzący sen :wink:
Obrazek

Najbardziej typowe miejsce do spania dla kota.
"Dziś nie umyjesz tu rąk,ani zębów" :mrgreen:
Obrazek

Z ukochanym Tatą.
Bo wszak nie ten,który spłodził,ale ten,co wychował jest PRAWDZIWYM OJCEM :wink:
Obrazek

Ale tak naprawdę Nie ma jak u Mamy :1luvu:
Obrazek
ps.Jako pierwsza matka zastępcza,bywam wciąż zazdrosna o takie zdjęcia :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob maja 20, 2017 8:23 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

tabo10 pisze:To my chyba zakończymy etap zgłoszeniowy :wink:

Oto mój uratowany były tymczasowicz, ukochany Sushi, prawie syjamek :wink: (prawie dla mnie nie robi żadnej różnicy :mrgreen: ).
Tak się cieszę tą jego "prawie" rasowością,bo to maleństwo przyszło na świat na końcu świata,na działkach u bezdomnych :( Było chore i głodne.
Ale dziś mieszka już w nacudowniejszym DS z rodzonym bratem.

A to nasze początki.
I jego osobista Walka głodu ze Snem :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
powyższe zdjęcie jest dla mnie tym bardziej sentymentalne,bo to było właśnie TO zdjęcie,które rozczuliło DS i wśród tysiąca ogłoszeń wybrały właśnie nas :)

Z ukochanym bratem Miso i zabawką otrzymaną z okazji Dnia Kota.
Okazuje się,że najlepszą do spania (ciekawe co na to producent :mrgreen: )
Obrazek

Nadchodzący sen :wink:
Obrazek

Najbardziej typowe miejsce do spania dla kota.
"Dziś nie umyjesz tu rąk,ani zębów" :mrgreen:
Obrazek

Z ukochanym Tatą.
Bo wszak nie ten,który spłodził,ale ten,co wychował jest PRAWDZIWYM OJCEM :wink:
Obrazek

Ale tak naprawdę Nie ma jak u Mamy :1luvu:
Obrazek
ps.Jako pierwsza matka zastępcza,bywam wciąż zazdrosna o takie zdjęcia :twisted:


Podeślij linki do zdjęć Ewie na pw. Ona je wrzuci we właściwe miejsce.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 20, 2017 8:38 Re: " KOCIE ŚPIOSZKI " - Wybory Miss i Mistera maj 2017

Wysłałam,ale jak coś pokręciłam dajcie znać,bo ja pierwszy raz w takim konkursie i mogłam coś jeszcze zmajstrować nie tak :oops: :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości