Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto cze 06, 2017 21:28 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

To i ja się łagodnie upomnę, że mój kurnik też pusty ;-) Kocie dziewczyny miały dostać zabawki na dzień dziecka, na szczęście nie wiedzą, że już był w tym roku, więc poczekają jeszcze :)

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Czw cze 08, 2017 16:25 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Przepraszam najmocniej, problemy zdrowotne chwilowo mnie wyłączyły w ogarniania bazarku. :oops:

Renya pisze:Witam 20 sztuk poproszę.

Już wpisuję w rozpiskę i wysyłam prywatną wiadomość :kotek:

ovoc_winom pisze:Czekam na kurki i doczekac sie nie mogę. Przelew już poszedł, a kurek nie widać. Czy zostały wysłane czy jeszcze sie szyją, prosze o informację. Dzięki :D

Wysyłka wyjdzie w sobotę, powinna być we wtorek.

inaid pisze:To i ja się łagodnie upomnę, że mój kurnik też pusty ;-) Kocie dziewczyny miały dostać zabawki na dzień dziecka, na szczęście nie wiedzą, że już był w tym roku, więc poczekają jeszcze :)

Wysyłka poszła, na PW podam numer wysyłki.
PRZEKAŻ 1% DLA PODOPIECZNYCH
FUNDACJI TABBY [KLIK]
:

Obrazek Obrazek

Burasy i Sp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 144
Od: Śro lip 27, 2016 10:15

Post » Czw cze 08, 2017 16:38 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Dzięki za wiadomość. Czekam na kokoszki, pozdrawiam :cat3:

ovoc_winom

 
Posty: 5
Od: Pt maja 26, 2017 21:13

Post » Pt cze 09, 2017 21:47 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Się upominałam, a po sprawdzeniu numeru przesyłki się okazało, że kurki czekają już od tygodnia na półce w pocztowym kurniku, gupia ja :roll: Kota już potańcowała z jedną kurką po całym pokoju, ale najbardziej interesuje ją koperta, gdzie się ukrywają pozostałe kurki :mrgreen: a siatka, w której przyniosłam przesyłkę do domu jest najlepsza do tarzania i turlania 8O
Serdecznie dziękuję i życzę zdrowia kotkom i opiekunom :ok: :ok:

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob cze 10, 2017 9:00 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

inaid pisze:Się upominałam, a po sprawdzeniu numeru przesyłki się okazało, że kurki czekają już od tygodnia na półce w pocztowym kurniku, gupia ja :roll: Kota już potańcowała z jedną kurką po całym pokoju, ale najbardziej interesuje ją koperta, gdzie się ukrywają pozostałe kurki :mrgreen: a siatka, w której przyniosłam przesyłkę do domu jest najlepsza do tarzania i turlania 8O
Serdecznie dziękuję i życzę zdrowia kotkom i opiekunom :ok: :ok:

:1luvu:
PRZEKAŻ 1% DLA PODOPIECZNYCH
FUNDACJI TABBY [KLIK]
:

Obrazek Obrazek

Burasy i Sp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 144
Od: Śro lip 27, 2016 10:15

Post » Pt cze 16, 2017 20:29 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

reklama kurek walerianowych ,Gwiazdka ze swoja ukochana kratkową kurką :D
Obrazek Obrazek

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 17, 2017 20:10 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

kocka pisze:reklama kurek walerianowych ,Gwiazdka ze swoja ukochana kratkową kurką :D
Obrazek Obrazek

:1luvu: :love:
PRZEKAŻ 1% DLA PODOPIECZNYCH
FUNDACJI TABBY [KLIK]
:

Obrazek Obrazek

Burasy i Sp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 144
Od: Śro lip 27, 2016 10:15

Post » Pt cze 23, 2017 14:00 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Jak tam moje 20 sztuk? Kiedy mogę się spodziewać przesyłki?

Renya

 
Posty: 5
Od: Pon maja 02, 2016 11:41

Post » Pt cze 23, 2017 16:12 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Renya pisze:Jak tam moje 20 sztuk? Kiedy mogę się spodziewać przesyłki?

Już paczam w rozpiskę. :kotek:

EDIT: Wysyłka priorytetowa zaplanowana w poniedziałek.
PRZEKAŻ 1% DLA PODOPIECZNYCH
FUNDACJI TABBY [KLIK]
:

Obrazek Obrazek

Burasy i Sp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 144
Od: Śro lip 27, 2016 10:15

Post » Sob cze 24, 2017 8:29 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

To znowu ja. Ostatnią wiadomość miałam 8 czerwca, a zamawialam kury już miesiąc temu i dalej nic. Czy można jakoś sprawdzić gdzie one są. Może po pocztach się poniewierają? Baaaaardzo prosze, bo koty czekają z wielkim utęsknieniem. Pozdrawiam :)

ovoc_winom

 
Posty: 5
Od: Pt maja 26, 2017 21:13

Post » Pon cze 26, 2017 21:12 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Już mam kurki. Dotarły wreszcie, dzięki wielkie. Czuć je okrutnie, ale koty szaleją !!!

ovoc_winom

 
Posty: 5
Od: Pt maja 26, 2017 21:13

Post » Wto lip 04, 2017 9:39 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

ovoc_winom pisze:Już mam kurki. Dotarły wreszcie, dzięki wielkie. Czuć je okrutnie, ale koty szaleją !!!

:ok:
PRZEKAŻ 1% DLA PODOPIECZNYCH
FUNDACJI TABBY [KLIK]
:

Obrazek Obrazek

Burasy i Sp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 144
Od: Śro lip 27, 2016 10:15

Post » Wto lip 04, 2017 9:44 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Jeśli ktoś nie dostał kurek to bardzo prosimy o informację na maila tabby.kontakt@gmail.com (ze swoim nickiem z miau w tytule)
PRZEKAŻ 1% DLA PODOPIECZNYCH
FUNDACJI TABBY [KLIK]
:

Obrazek Obrazek

Burasy i Sp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 144
Od: Śro lip 27, 2016 10:15

Post » Nie lip 09, 2017 13:25 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Jaki jest czas oczekiwania na kurki? Potrzębuję na prezent i musiałyby dotrzeć do soboty. A jeżeli tak to czy stan kurnika z pierwszej stron aktualny :wink:

Yolla

 
Posty: 5
Od: Nie cze 25, 2017 11:48
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon lip 10, 2017 10:34 Re: Bazarek (nie tylko) Świąteczny - kurki z walerianą

Yolla pisze:Jaki jest czas oczekiwania na kurki? Potrzębuję na prezent i musiałyby dotrzeć do soboty. A jeżeli tak to czy stan kurnika z pierwszej stron aktualny :wink:

Otrzymałam już info na email :D

Yolla

 
Posty: 5
Od: Nie cze 25, 2017 11:48
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości