,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 2017

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt mar 03, 2017 22:12 ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 2017

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA WZNOWIONY PO PRZERWIE KONKURS WYBORÓW MISS I MISTERA MIAU MARZEC 2017

KOTY TO WSPANIAŁE ISTOTY KTÓRYCH ZAWSZE WSZĘDZIE PEŁNO. LUBIMY PATRZEĆ NA ICH HARCE I PSOTY LECZ NIC TAK NIE ROZCZULA JAK KOCI PYSZCZEK STRZELAJĄCY MINKĘ, ZATOPIONY W ZADUMIE LUB ŚNIE.
DLATEGO TEMATEM TEGO KONKURSU BĘDĄ :


,,KOCIE PYSZCZKI ''

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZABAWY ! :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Ponieważ wstaw.org ma awarię i nie wyświetlają się zdjęcia proszę jeśli ktoś nie umie np. przez fotosika o przesyłanie zdjęć na mój adres mailowy ewa710913.l@interia.pl
Ostatnio edytowano Wto mar 14, 2017 13:43 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:13 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

BANEREK :


Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=11724583#p11724583][img]https://images81.fotosik.pl/430/0ea6d224a87ca79dmed.jpg[/img][/url]


Obrazek
Ostatnio edytowano Wto mar 14, 2017 13:34 przez Ewa L., łącznie edytowano 4 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:13 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

ZASADY KONKURSU:

Obrazek

1. Każda fotka kandydata to koszt 3 zł
2. Kandydatów można prezentować bez limitu zdjęć, miło by też było poczytać co nieco o kandydacie :) Mogą być zdjęcia archiwalne, czyli kotów żyjących i tych za TM.

3. Kandydatów podajemy OD 4 MARCA 2017 DO 18 MARCA 2017 włącznie do północy.

4. Wybór Miss i Mistera Miau będzie trwał od 20 MARCA 2017 tj. od poniedziałku do 31 MARCA 2017 tj. do PIĄTKU włącznie do północy.

5.Linki do zdjęć kandydatek i kandydatów należy przesyłać do mnie na PV a ja będę umieszczać je na wątku .

6. Beneficjent bazarku będzie jeden, jeśli Duzi Miss i Mistera zgodzą się przekazać wygrane na jeden cel. Jednakże, jeśli zaistnieje taka potrzeba, Beneficjentów może być dwóch - jeden wskazany przez Miss, a drugi przez Mistera.

7. Beneficjentem może być kot biorący udział w konkursie, ale nie może być to nasze własne kotomstwo.
Np., jeśli wygra kot z DT u państwa X, może on, jako beneficjenta wskazać innego kota biorącego udział w konkursie, ale nie może wskazać sam siebie czy też innego kota z tego samego DT, niezależnie, czy ten bierze udział w konkursie czy nie.

8. Nie dopuszcza się przerabiania fotek w programach do obróbki zdjęć - tzn. nie dopuszcza się dorabiania elementów np. wielkanocnych, walentynkowych itp., nakładania jednego zdjęcia na drugie w celu uzyskania np. zdjęcia tematycznego. Wszelkie takie fotki będą dyskwalifikowane.

9.Można zgłaszać koty nie tylko swoje ale i znajomych stając się na czas konkursu oficjalnym opiekunem tychże kotków.
[/quote]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZASADY GŁOSOWANIA

Obrazek

1. Głosować może każdy, ale tylko RAZ. Niedopuszczalne jest zakładanie drugiego konta, by ponownie zagłosować na swoich faworytów. W razie moich wątpliwości będę prosiła adminów o sprawdzanie IP. Z jednego IP można głosować tylko raz.

2. Nie głosujemy na własne "kotomstwo"!
Dopuszczalne to jest tylko wtedy gdy nie jesteśmy osobą zgłaszającą kota do konkursu. Jeśli naszego kota zgłosi inna osoba to na czas trwania konkursu staje się ona opiekunem kota i wtedy mamy prawo do głosowania na niego.
Przykład :
Na co dzień Myszka jest kotem Myszolandii ale na konkurs została zgłoszona przez Ewa L.
Myszka nr 4 od Ewa L.
Myszolandia ma prawo oddać głos na Myszkę ale Ewa L. już nie.


3. Głosujemy tak:
KANDYDATKI:
10 pkt - imię kotki nr - od : nick Dużego
5 pkt - imię kotki nr - od : nick Dużego
wyróżnienie ( nieobowiązkowe ) imię kotki nr - od: nick Dużego

KANDYDACI:
10 pkt - imię kocurka nr - od : nick Dużego
5 pkt - imię kocurka nr - od : nick Dużego
wyróżnienie ( nieobowiązkowe ) imię kotki nr - od: nick Dużego

Przykład:
10 punktów - Pysia (nr 1) od milagros


4. Bardzo proszę o pisanie nr Kandydata/Kandydatki i podawanie nicku Dużego. Może się zdarzyć, że będą kandydowały dwa kotki o tym samym imieniu - dzięki podaniu numeru i nicku Dużego będę wiedziała, komu przypisać punkty.

5. Głosujemy tylko raz.

6. Agitowanie na wątkach i wysyłanie pw z prośbą o oddanie głosu na swojego faworyta będzie karane. Dopuszcza się jedynie agitowanie zapraszające do wzięcia udziału w konkursie i zagłosowania wg własnego sumienia. Ale nie na konkretnych kandydatów. Wyłącznie na wątku kandydującego np. w postaci zdjęcia kandydata z napisem: kandydat na mistera miau i banerku w podpisie.

7. Istnieje możliwość (natomiast nie jest to konieczne) przyznania wyróżnienia. W tym konkursie będzie można wyróżnić dwie kotki i dwóch kocurków JEDNO WYRÓŻNIENIE = 1 dodatkowy punkt, a więc 2 wyróżnienia = 2 punkty, 3 wyróżnienia = 3 punkty itp. Proszę więc Koleżanki Liczarki o uwzględnianie tych wyróżnień w rozliczeniach punktów :)


Uwaga!!!
Wpłaty za zdjęcia przyjmuję do końca miesiąca trwania konkursu czyli MARCA 2017 , chyba że ktoś ma trudną sytuację/wyjechał/zdechł mu internet - wtedy dla tych osób przedłużę termin po kontakcie na PW


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: "swój nick-MARZEC 2017" lub inną, zwięzłą wiadomość, która pomoże Was zidentyfikować, np. "/nick/ konkurs MARZEC 2017 za Puszka/". Proszę tytułować przelewy, bo nie znam Was wszystkich z imienia i nazwiska i jak widzę w tytule "PRZELEW ŚRODKÓW", to muszę dochodzić po imieniu, kto to przelał. Dlatego ta prośba :)
Ostatnio edytowano Pt mar 03, 2017 22:50 przez Ewa L., łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:13 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

Nagrody:

Obrazek
I MIEJSCE:
SPONSOREM NAGRODY NIESPODZIANKI DLA MISS I MISTERA MIAU JEST MOLI 25 :1luvu:
:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

Obrazek

II MIEJSCE:
SPONSOREM NAGRODY NIESPODZIANKI DLA VICE MISS I VICE MISTERA MIAU JEST MB&OFELIA :1luvu:
:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

III MIEJSCE:
PONIEWAŻ ZNALAZŁ SIĘ JESZCZE JEDEN SPONSOR TO W TYM KONKURSIE WYBIERZEMY DODATKOWO II VICE MISS/MISTERA MIAU.
SPONSOREM NAGRÓD JEST CIOTKA 59 A NAGRODAMI SĄ :

Rodzaj żeński dostanie Brzytką Lucynkę z herbatą cytrusową z imbirem.
Rodzaj męski dostanie BatKota z herbatą wiśniową z kardamonem.
Zdjęcia powiększają się po kliknięciu na nie.
Obrazek Obrazek
:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:

Nagrody pocieszenia dla kociaków z najmniejszą ilością punktów :
NAGRODĘ POCIESZAJKĘ DLA KOCICH PIĘKNOŚCI SPONSORUJE MARIVEL :1luvu:A KOCURKI OTRZYMAJĄ NAGRODĘ POCIESZAJKĘ OD CZARNO-CZARNI
:1luvu:

:kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek: :kotek:
Ostatnio edytowano Wto mar 14, 2017 13:58 przez Ewa L., łącznie edytowano 5 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:14 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

KANDYDATKI :

1.NALA od Dyktatura :1luvu:

Uśmiech mam, to po mamie mam...


Obrazek

Oczu błysk, to po tacie mam...

Obrazek

Słodki pyś, a to po mnie mam...

Obrazek

2. ZUZIA od Ewa L. :1luvu:

Czy te oczy mogą kłamać ........

Obrazek

Zawsze trzeba damą być :kotek:

Obrazek

Czas na lulu. :kotek:

Obrazek

3. POLA od Ewa L. :1luvu:

Pola to szałaput jakich mało . Wszędzie wlezie i wszędzie jej pełno ale to kochana kicia. :kotek:

Obrazek

Coś do mnie mówiłaś ? :kotek:

Obrazek

Co się tak paczasz ? :kotek:

Obrazek

4. TOŚKA od iwaka :1luvu:

Kotka Tośka - moja była tymczaska :)

Jestem piękna, zgrabna i powabna i wysterylizowana
:1luvu:

Obrazek

Mam śliczne oczęta i nie tylko :) czasami jestem panterą :)


Obrazek

Stanowczo nie lubię Morisa :evil:


Obrazek

5. DUCATI [*] od FElunia :1luvu:

Nasza niewidoma tymczaska Ducati, która pobiegła za TM. Ale przez ten krótki czas była z nami szczęśliwa i uśmiechała się do nas właśnie tak:

Obrazek

Na zawsze pozostanie w naszych sercach <3

6. FELICITA od FElunia :1luvu:

Felicita. Po prostu Księżniczka :) z wymemłaną kryzą


Obrazek

Felicita. Te białe policzki to u ragdolla błąd w umaszczeniu, ale je uwielbiam!


Obrazek

7. TRISS od FElunia :1luvu:

Triss. Była kiedyś u nas, a teraz jest u moich teściów, gdzie jest szczęśliwą i uwielbianą jedynaczką

Obrazek

8. MISIA od pandadp :1luvu:

Misia to kocia seniorka, która trafiła do kociarni Kotyliona po śmierci opiekuna. Mimo swojej nieprzeciętnej urody dość długo czekała na swój wymarzony domek. Na szczęście doczekała się i od kilku miesięcy mieszka u siebie :D

Obrazek

Obrazek

9. MOLI od Moli 25
:1luvu:

Moli... :love:

Obrazek

10. NITKA od PixieDixie :1luvu:

3 letnia kotka cmentarna, od dwóch lat szczęśliwa w domku.


Obrazek

Obrazek

11. COCO od PixieDixie
:1luvu:

Mała, 2 letnia zwariowana Kicia, wszędzie jej pełno. Kocha byc w centrum uwagi.

Obrazek

12. LADY od Zefir :1luvu:

Lady to siedmiomiesięczna koteczka, która niedawno dołączyła do grona kastratek. Wprowadziła do mojego życia wiele radości :1luvu:

Obrazek

Jej ulubionym miejscem do spania jest moje łóżko
:kotek:

Obrazek

13. RUDZIA od mir.ka :1luvu:

Obrazek

Jestem Rudzinka, mam piękny pyszczek......

Obrazek

nawet wtedy jak śpię i mi wystaje jęzorek :1luvu:

14.ELENKA od mir.ka :1luvu:

Jestem burasia Elenka z białym noskiem.......

Obrazek

i ciemną plamką na bródce.

Obrazek


15.DAISY od mir.ka :1luvu:

Daisy to półroczna koteczka.Urodziła się w magazynie jednego z marketów budowlanych, miała zaledwie dwa tygodnie jak jej mamusia została zabita przez samochód i osierociła czwórkę kociąt, które jeszcze nie umiały samodzielnie jeść. Na szczęście małe udało się uratować, odkarmić butelką i znalazły wspaniałe domki.

Obrazek


A Daisy dostała swój domek pod choinkę :wink: , tzn została.

Obrazek

16.INUSIA [*] od MaryLux :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

17. MANIA od MaryLux :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

18. GAJA od Sihaja :1luvu:

Obrazek

Ładne mam oczki ? :D


Obrazek

Troszkę sobie poleżę . :mrgreen:


Obrazek

Ja i mój Duży . :1luvu:


19.ZIELONOOKA od ciotka 59 :1luvu:

To Miss, nazwę ją Zielonooka. Widziałam ją tylko raz. Oczarowały mnie jej oczyska i wyjątkowe ubarwienie futerka. Niby zwykłe, bure, pręgowane, ale ... zwróćcie uwagę, że na tułowiu nie ma pręg. Wyjątkowa koteczka.
Zielonooka, gdziekolwiek jesteś teraz wierzę, że jesteś bezpieczna i zadowolona
.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

20. ANDŻELINKA [*] od wiesiaczek 1 :1luvu:

To moja Andżelinka, umarła we wrześniu 2016 r. była moim skarbem i radoscią, kiedyś ja spotkam :(


Obrazek

21. GWIAZDECZKA od kocka :1luvu:

Gwiazdka , łysolek kochany , to już pół roku.....


Obrazek

a tak się zmieniam.....

Obrazek

kocia dama.......


Obrazek

teraz mówią na mnie puchacz :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

22. TOLA od wiesiaczek 1 :1luvu:

Nazywam się Tola Talerzyk. Jestem z łódzkiego Schroniska. Jestem jeszcze malutka, ale rosnę zdrowo.

Obrazek

Obrazek

23. OFELIA od MB&Ofelia :1luvu:

Księżniczka Ofelia ma piękny pyś:

pyś z profilu


Obrazek

pyś w kwiatach

Obrazek

pyś w... rybie

Obrazek
Ostatnio edytowano Śro mar 15, 2017 16:10 przez Ewa L., łącznie edytowano 22 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:14 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

KANDYDACI :

1. LILO od Dyktatura :1luvu:


Może buziaczka?

Obrazek

I co jestem groźny? Wyszło mi?

Obrazek

2. TYGRYSEK od Ewa L. :1luvu:

Tygryniu to mój dawny tymczasik który gościł u nas po kastracji. Super przytulas i miziak i pewnie gdyby Pola dała mu szansę byłby moim trzecim kotem. :kotek:

Obrazek

Obrazek

3. SEVENEK od FElunia :1luvu:

Sevenek zrelaksowany

Obrazek

Nasz kochany znajdek, znaleziony z siostrzyczką jako czterotygodniowy maluszek. W dzień niezmordowanie aportuje myszki, w nocy przytula się, ugniata i barankuje


Obrazek

4. BOHUN od FElunia :1luvu:

Bohun bez oczek w nastroju refleksyjnym

Obrazek


5. MESSI od Moli 25
:1luvu:

Messi, tymczas z maja 2016

Obrazek

Uśmiechnięte kocie to szczęśliwe kocie :1luvu:


Obrazek

6. FUKS od Moli 25 :1luvu:

Fuksiu, co dwa śliczne pyszczki to nie jeden :mrgreen:

Obrazek

:P

Obrazek

7. PIXIE od PixieDixie :1luvu:

Kocur z charakterem. Pan domu. Miziak.

Obrazek

8. DIXIE [*] od PixieDixie

2 letni Kocur, mądrala i bystrzak. Najpierw myślał, potem robił.

Obrazek

9. BEMOLEK od mimbla64 :1luvu:

Bemolek to kocurek urodzony w kwietniu ubiegłego roku. Czeka na swój dom stały u ASK@.
Bemolkowi dodaje uroku śmiesznie przez naturę umorusany nosek.


Obrazek

Jest też miszczem pilatesu połączonego z pedicurem.

Obrazek

Bemolek to bardzo grzeczny kotek, bardzo ... kiedy śpi.

Obrazek

A jak nie śpi, Bemol to wulkan energii. Kocha być w ruchu. Wszędzie musi być, wszystko musi zobaczyć, wszystkiego musi zasmakować. Więc nie ma dla niego tajemnic garnek na kuchence, pudło na szafie, drapak podsufitowy, wszędzie musi swój plamiasty noś wsadzić.

Obrazek

Bemolek dużo energii poświęca na hasanie i ganianki. Pięknie się bawi, śmiesznie drobiąc łapinkami i robiąc przy tym sporo hałasu. Myszki, kulki, papierki, korki – wszystko go interesuje.

Obrazek

Bemolka wraz z trójką rodzeństwa, ktoś przytargał w kartonie do pracy małża ASK@. Z tekstem, że może sobie koty zabrać, bo jak nie... No jak można było porzucić takie cudo?!

Obrazek

Bemisiek kocha inne koty. Są ważne dla niego. Ich towarzystwo, zainteresowanie, wspólne zwariowane zabawy, pieszczoty to jest to, co Bemolcio lubi najbardziej. On je po prostu kocha! Jedynactwo nie jest mu pisane! Uwielbia inne futra tak, jak kocha człowieka. Obie frakcje są dla kocia jak powietrze.

Obrazek

Bemolek mu cudny ludziolubny charakter. Patrzy w oczy, zagaduje, pręży grzbieciki przy głaskaniu. Jest niezwykle kontaktowy i wesoły.

Obrazek

Słodki Bemolek – cud, malina i cukierek toffi.

Obrazek

10. TOFIK od FElunia :1luvu:

Przesłodki Tofik od Haurki. Znaleziony przez Haurkę jako kocie maleństwo po tym, jak został potrącony przez samochód. Wbrew ludzkiemu gadaniu Haurka postanowiła go uratować i wyrósł z niego taki słodziak! Mam nadzieję, że urzeknie Was tak jak mnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

11. TOFIK od mir.ka

Obrazek

Toficzek - mój rudy przystojniak...

Obrazek

... z marchewkowym noskiem.


12.PSOT [*] od MaryLux :1luvu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13. JOACHIM od Sihaja :1luvu:


Obrazek

Ale jestem śpiący :1luvu:

Obrazek

Możesz mi powiedzieć co to białe robi na naszym balkoniku ? :evil:

Obrazek


Co siem tak paczasz ?
:mrgreen:


14. SKRZAT od ciotka 59 :1luvu:

A to Mister, Skrzat, rozwrzeszczany chłopaczek, o którym pisałam w Marmurkowych Opowieściach :arrow: viewtopic.php?f=1&t=172748&start=600 . I wiecie co? Wywrzeszczał sobie Dom :lol:
Wierzę dziworku, że jest Ci w nim... jak w domu.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

15. KROPEK od kocka :1luvu:

Kropek ,krótko był, ale to najbardziej czuły kot jakiego miałam.

Obrazek

16. KMINEK od kocka :1luvu:

To mój Kminek w zieleni , zawsze zadziwiony.


Obrazek

przystojniak

Obrazek

zaspany zawsze rozczula


Obrazek

17. RYŚ od magdalena99 :1luvu:

Ryś - melancholik, porwany za młodu :wink:
Prawie sześć lat temu porwałam go jako kociego malucha z trawnika osiedlowego
takie robię minki gdy śpię


Obrazek

to moja druga natura


Obrazek

jestem kotem myślącym


Obrazek

18. TYMEK od magdalena99 :1luvu:

Tymek - wiele przeszedł zanim do mnie trafił, stracił oczko i koniec ogonka, ale mimo to jest pogodnym, słodkim stworzeniem
czyż nie jestem słodki


Obrazek

coś mi się śniło


Obrazek

w akcji


Obrazek

gdzież on mi pcha to ucho


Obrazek

19. KUBUŚ od MalgWroclaw
:1luvu:

Kubuś jest kocurkiem po wielu przejściach. Dzięki wspaniałym ciociom wrócił do mnie. Jest cudownym kotkiem, ma jeden ząb. Lubi być głaskany i lubi jeść.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

20. FRANEK od kociarkowaaaa :1luvu:

Nazywa się Franek, ma 2 lata , dzięki pierwszemu zdjęciu zdecydowałam się go adoptować :D

Obrazek

Franek uwielbia do mnie dosłownie brybrać wskakując na łóżko, patrzy na mnie, robi "br br" i skacze :D

Obrazek

jego ulubiona zabawka to wędka z piórkami, skacze wtedy po łóżku polując na wysokość 1,5metra, a gdy uda mu się złapać w pyszczek piórka to ucieka z dumnie podniesioną głową :D

Obrazek

adopcja Franka była strzałem w dziesiątkę, mimo, że nadal jest kociakiem i roznosi go energia i skacze z drapaka na szafę to bardzo się cieszę, że polubił się z moim starszym kocurem :) razem się ganiają i bawią :1luvu:

21. TAURUS od Duszek 686 :1luvu:

Taurus - 15-latek o duszy dziecka

Obrazek

22. LAKI od Duszek 686 :1luvu:

Laki - wiek nieznany, choć z pewnością 15+

Obrazek

Właściciel 4 zębów i zjawiskowych oczu, którymi uwodzi mimo zaawansowanego wieku
:wink:

Obrazek

koneser dobrego jedzenia - ostatnio gustujący w kluskach leniwych :mrgreen:

Obrazek

Generalnie - wyjątkowo przystojny Starszy Pan

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob mar 18, 2017 17:46 przez Ewa L., łącznie edytowano 21 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:15 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

ROZLICZENIE :

Dyktatura - 15 zł :1luvu: :kotek:

Ewa L. - 24 zł :1luvu: :kotek:

iwaka - 9 zł :1luvu: :kotek:

FElunia - 20 zł :1luvu: :kotek:

pandadp - 6 zł :1luvu: :kotek:

Moli 25 - 15 zł :1luvu: :kotek:

PixieDixie - 15 zł :1luvu: :kotek:

mimbla64 - 27 zł :1luvu: :kotek:

Zefir - 6 zł :1luvu: :kotek:

FElunia - 15 zł :1luvu: :kotek:

mir.ka - 24 zł :1luvu: :kotek:

MaryLux - 30 zł :1luvu: :kotek:

Sihaja - 20 zł :1luvu: :kotek:

ciotka 59 - 20 zł :1luvu: :kotek:

wiesiaczek 1 - 9 zł :1luvu: :kotek:

kocka 30 zł :1luvu: :kotek:

MB&Ofelia -10 zł :1luvu: :kotek:

magdalena99 - 21 zł :1luvu: :kotek:

MalgWroclaw - 12 zł :1luvu: :kotek:

kociarkowaaaa - 9 zł :1luvu: :kotek:

Duszek 686 - 15 zł :1luvu: :kotek:


RAZEM : 352 zł
:ok: :ok: :ok:
Ostatnio edytowano Pon kwi 03, 2017 18:41 przez Ewa L., łącznie edytowano 32 razy
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 22:27 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

SKARBNIK :

WPŁAT PROSZĘ DOKONYWAĆ NA KONTO :

EWA LEONOW

03 1940 1076 5729 7473 0000 0000
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 23:18 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

Serdecznie zapraszam do udziału w zabawie . :ok: :mrgreen:
Oczywiście im więcej zgłoszeń tym więcej uda się zebrać pieniążków na pomoc kociakom.
Poszukuję sponsorów nagród dla Miss/ Mistera i Vice Miss/Mistera oraz nagród pocieszajek dla zdobywców najmniejszej ilości punktów oraz dwóch osób do liczenia punktów podczas głosowania.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 03, 2017 23:24 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

Zaznaczamy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 03, 2017 23:25 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

MalgWroclaw pisze:Zaznaczamy

Zaznaczajcie i się zgłaszajcie .......masz piękne kocie pyszczki Małgosiu :mrgreen: :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 04, 2017 0:44 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

zaznaczamy
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 04, 2017 3:45 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

wiesiaczek1 pisze:zaznaczamy

Zaznaczaj Wiesiu i szykuj zdjęcia ślicznych pyszczków. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 04, 2017 9:06 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

Ja też będę :ok:
Szyszka ............................................. Moris .............................................. Glutek i Muszka
Obrazek Obrazek Obrazek [url=https://naforum.zapodaj.net/e1a033c7ccbe.jpg.html][url=https://naforum.zapodaj.net/35b4fd9e2ec9.jpg.html]

iwaka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2711
Od: Pt sie 12, 2011 18:33
Lokalizacja: Warmińsko - Mazurskie

Post » Sob mar 04, 2017 9:23 Re: ,,Kocie pyszczki " Wybory Miss i Mistera Miau Marzec 201

to tylko pozostaje szukanie fotek :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 110 gości