Amputacja Ogonka // POMOC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 02, 2016 11:54 Amputacja Ogonka // POMOC

Witam mój kot Koksik gryzie ogon odgryzł już połowę a drugą połowę cały czas gryzie i mu bardzo krwawi. Rzeczy są własnoręcznie robione, na życzenie możliwy podpis na danej rzeczy lub podziękowanie. Nie podaję ceny danej rzeczy sam ją zaproponuj (do ceny dolicz wysyłkę) i gwarantuję rzeczy idą na amputację ogonka, a nie dla mnie...

Rzecz Nr. 1 http://zapodaj.net/160ab9bda47a2.jpg.html

Rzecz Nr. 2 http://zapodaj.net/3cd36c32ea716.jpg.html

Rzecz Nr. 3 http://zapodaj.net/6594a41039ce7.jpg.html

Konri997

 
Posty: 2
Od: Sob sty 02, 2016 11:45

Post » Sob sty 02, 2016 17:51 Re: Amputacja Ogonka // POMOC

Podniose

Jakie kot miał robione badania? Wklej wszystkie wyniki.
Miał zeskrobiny z ogonka robione?
Czym i jak go leczono?
Jakie leki dostawał?
Załóż wątek osobny i poproś o pomoc. Dziewczyny wiele wiedzą i podpowiedzą.Może się uda.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 03, 2016 10:05 Re: Amputacja Ogonka // POMOC

Kot był na oględzinach wstępnych jeżeli uzbieramy pieniądze dopiero będzie robiona operacja

Konri997

 
Posty: 2
Od: Sob sty 02, 2016 11:45

Post » Nie sty 03, 2016 21:07 Re: Amputacja Ogonka // POMOC

Konri99 - obawiam sie, ze nie tak to tutaj dziala, bo po roznych ciekawych akcjach, wiekszosc tubylcow patrzy dosc nieufnie na posty pt. "Pojawiam sie znikad, mam kota w potrzebie"

Daj nam cos na potwierdzenie swoich slow:
1. Zdjecie kota i tego ogonka,
2. foto opisu diagnozy z gabinetu wet.
3. podany przez lekarza koszt zabiegu itp.

No i skad masz pewnosc, ze po amputacji ogonka kot nie zacznie ogryzac sobie lapki - wiele historii sie tu przewinelo i wiemy ze kot nie odgryza sobie ogonka tak o...

I podpowiem, ze szybciej uzyskasz dofinansowanie, jesli podasz nr konta lek.wet., dokladny adres gabinetu i podasz koszt takiego zabiegu amputacji ;)
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Wto lis 01, 2022 22:07 Re: Amputacja Ogonka // POMOC

Witajcie,znalazłam w lipcu tego roku małego kociaka,przygarnęliśmy.Kociak został odrobaczony,odpchlony,i wyleczony ze świeżba.Wszystko było cudownie aż do września,kiedy to zranił sobie ogon podczas naszej nieobecności w domu.Wrólicilismy,i zobaczyliśmy,że kociak ma ranę i na ogon warczy.Od razu pojechaliśmy do weterynarza.Dostal leki,kołnierz,zabezpieczenie tej rany bandazami...Minął tydzień,wszystko idealnie się goiło a kociak pomimo kołnierza dopadł ogon I znowu obgryzł-tym razem aż do kości!!!! Konieczna była amputacji części ogonka.Niestety od miesiąca kotek chodzi w długim kołnierzu i jest pod naszą kontrolą non stop,do tego stopnia zw chodzi z nami do pracy,ale dziś kolejny raz podczas jedzenia kiedy zdjęlismy mu kołnierz,zdołał uciec za łóżko i dopadł ogon I ugryzł strupek już. Nie wiem już co robic,teraz żeby spał spokojnie dałam mu leki uspakajające od weta,nom stop opatrunek,kołnierz i już nie wiem co robić.Pomóżcie

M1122

 
Posty: 1
Od: Wto lis 01, 2022 21:49

Post » Śro lis 02, 2022 13:02 Re: Amputacja Ogonka // POMOC

M1122 pisze:Witajcie,znalazłam w lipcu tego roku małego kociaka,przygarnęliśmy.Kociak został odrobaczony,odpchlony,i wyleczony ze świeżba.Wszystko było cudownie aż do września,kiedy to zranił sobie ogon podczas naszej nieobecności w domu.Wrólicilismy,i zobaczyliśmy,że kociak ma ranę i na ogon warczy.Od razu pojechaliśmy do weterynarza.Dostal leki,kołnierz,zabezpieczenie tej rany bandazami...Minął tydzień,wszystko idealnie się goiło a kociak pomimo kołnierza dopadł ogon I znowu obgryzł-tym razem aż do kości!!!! Konieczna była amputacji części ogonka.Niestety od miesiąca kotek chodzi w długim kołnierzu i jest pod naszą kontrolą non stop,do tego stopnia zw chodzi z nami do pracy,ale dziś kolejny raz podczas jedzenia kiedy zdjęlismy mu kołnierz,zdołał uciec za łóżko i dopadł ogon I ugryzł strupek już. Nie wiem już co robic,teraz żeby spał spokojnie dałam mu leki uspakajające od weta,nom stop opatrunek,kołnierz i już nie wiem co robić.Pomóżcie

Jakie badania kot miał robione? Wklej wyniki.
Noszenie ciagle kołnierza to wielki stres dla kota.
Autoagresja może mieć podłoże zdrowotne. Podawanie od razu leków uspokajających nie rozwiązuje problemu.
Ile czasu bawicie się z kotem? Ma zabawki, drapaki, poświęcacie mu aktywnie czas?
Jakie leki dostaje prócz uspokajaczy? Jego może bardzo boli i przydałoby się zapodać p.bólowy i zobaczyć jak kot się po nim zachowuje.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lis 02, 2022 14:06 Re: Amputacja Ogonka // POMOC

M1122 pisze:Witajcie,znalazłam w lipcu tego roku małego kociaka,przygarnęliśmy.Kociak został odrobaczony,odpchlony,i wyleczony ze świeżba.Wszystko było cudownie aż do września,kiedy to zranił sobie ogon podczas naszej nieobecności w domu.Wrólicilismy,i zobaczyliśmy,że kociak ma ranę i na ogon warczy.Od razu pojechaliśmy do weterynarza.Dostal leki,kołnierz,zabezpieczenie tej rany bandazami...Minął tydzień,wszystko idealnie się goiło a kociak pomimo kołnierza dopadł ogon I znowu obgryzł-tym razem aż do kości!!!! Konieczna była amputacji części ogonka.Niestety od miesiąca kotek chodzi w długim kołnierzu i jest pod naszą kontrolą non stop,do tego stopnia zw chodzi z nami do pracy,ale dziś kolejny raz podczas jedzenia kiedy zdjęlismy mu kołnierz,zdołał uciec za łóżko i dopadł ogon I ugryzł strupek już. Nie wiem już co robic,teraz żeby spał spokojnie dałam mu leki uspakajające od weta,nom stop opatrunek,kołnierz i już nie wiem co robić.Pomóżcie


Konsultacja u lekarza weterynarii ze specjalnością w behawioryzmie. Lub u behawiorysty + współpracującego z nim lekarza.

Yocia

 
Posty: 1598
Od: Sob sie 01, 2009 10:48




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ametyst55 i 59 gości

cron