Wielka Kolekcja Westernów na Rudego

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lip 05, 2015 14:47 Wielka Kolekcja Westernów na Rudego

Rudy ma już długą historię za sobą. Wszystko zaczęło się, gdy ASK@ ratowała 4 koty po zmarłej Pani. Rudy poszedł dość szybko do adopcji i na początku była sielanka.
Potem już nie było sielanki - Rudy posikiwał i wrócił z adopcji. Trafił wtedy do mnie, bo nikt inny nie miał ani skrawka miejsca.
Przez kilka miesięcy były korowody z posikiwaniem, cudowanie ze szmatami w kuwecie, badania (podejrzewano cukrzycę). Stanęło na tym, że Rude sika ze stresu lub irytacji i zdarzył się cud, poszedł do adopcji. Bardzo mili Państwo, uprzedzeni o problemie, włożyli w kota masę serca i pracy. Dobrali mu do towarzystwa wycofaną pingwineczkę Wiolę, Wiola się otworzyła ... znów była sielanka.
I około pół roku temu się skończyła. Rudy zaczął sikać na potęgę, Państwo właśnie kupują trzeci materac. Nie dali rady :( z Rudym, wrócił. Rozumiem ich, tym bardziej, ze Rudy jest trudno obsługowy, wycieczki do weta to dramat, zabiegi też.

No i jest Ruda Oferma. Na początku nie sikał, teraz leje jak motopompa :( . Badamy się, próbujemy róznych leczeń. Nie wiem, czy dam radę się nim opiekować ale ktokolwiek go przejmie, będzie nadal potrzebował środków.
Pomocą transportową służy nam nieoceniony Wujek Piotr, u którego w samochodzie Rudy nawet nieźle się zachowuje. No ale jeszcze za badania trzeba zapłacić. Formalnie Rudy jest podopiecznym Fundacji JOKOT, ale tam teraz jest morze maluchów i na dobitkę panleuko. Nie mam sumienia obciążać dziewczyn jeszcze tymi rachunkami, więc postanowiłam pokryć te koszty sama. Niestety, w pierwszym badaniu wyszła podwyższona kreatynina, więc przed nami dalsze badania i kontrole.

Zatem zapraszam na bazarek, na pokrycie kosztów badań i leczenia Rudego.

Wielka Kolekcja Westernów
Dostępne są następujące tytuły:
1. Siedmiu wspaniałych
2. Dobry, zły i brzydki
3. Butch Cassidy i Sundace Kid
4. Za kilka dolarów więcej
5. Powieście go wysoko
6. W samo południe
7. Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
8. Garść dynamitu
9. Alamo
10. Rio Grande
11. 15:10 do Yumy
12. Szybcy i martwi
13. Przełęcz Złamanych Serc
14. Major Dundee
15. Silverado
16. Mściciel z Laramee
17. Zaginione
18. Kasia Ballou
19. Hud
20. Rio Lobo
21. Zawodowcy
23. Wystrzałowe dziewczyny

Kolekcja nie jest pełna, jak widać. Płyty są raz lub dwa odtwarzane, w oryginalnych książeczkach z opisami.
Cena Kup teraz :arrow: 20 zł /szt.

Zasady bazarku - koszty wysyłki pokrywa Kupujący wg cennika PP, przy zakupie powyżej 100 zł koszty wysyłki pokrywam ja. W Warszawie możliwy odbiór osobisty. Przy większym zakupie można się targować :wink:

ZAPRASZAM

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości