Zasady podforum Koci Bazarek-ZAJRZYJ! NOWE ZASADY 25.01.2014

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 01, 2006 13:22 Zasady podforum Koci Bazarek-ZAJRZYJ! NOWE ZASADY 25.01.2014

1. Niniejsze podforum służy do zakładania i prowadzenia prywatnych wątków aukcyjnych w celu uzyskania środków na pomoc dla kotów wolnożyjących, schroniskowych, azylowych, fundacyjnych i innych, które nie są albo nie mogą być otoczone właściwą troską przez ich własnych opiekunów. Inne aukcje albo propozycje kupna/sprzedaży oraz wątki naruszające ogólny Regulamin Forum albo obowiązujące w Polsce prawo będą usuwane.

2. Wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za przebieg i rzetelną finalizację poszczególnych aukcji ponoszą osoby je zakładające oraz biorące w nich udział. Forum miau.pl udostępnia jedynie miejsce na przeprowadzenie aukcji, nie decyduje o szczegółowych zasadach ich przeprowadzania ani nie gwarantuje poprawnej ich finalizacji.

W przypadku problemów ze sfinalizowaniem aukcji (np. brak deklarowanej wpłaty po niepokojąco długim terminie i brak możliwości wyjaśniania przyczyn tego braku, itp.) decyzja o dalszym postępowaniu (przesłużeniu, unieważnieniu aukcji czy przeniesieniu prawa do wygranej na kolejną osobę licytującą) należy do osoby zakładającej aukcję. W złożonych przypadkach można zwrócić się do moderatorów.


Zasady ogólne
stan z dnia 25.01.2014

1. Osoba zakładająca oraz prowadząca wątek licytacji winna informować o jej zakończeniu w tytule wątku (np. dodając w nim słowo KONIEC).

2. W aukcjach - jako wystawiający i kupujący - mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie winny wcześniej przekazać moderatorom forum miau.pl pisemną zgodę prawnych opiekunów na udział w aukcjach.

3. Osoba zakładająca oraz prowadząca wątek licytacji winna poinformować o rozliczeniu bazarku (także w tytule wątku np. dodając w nim słowo ROZLICZONY) czyli uzyskaniu wszystkich wpłat i przekazaniu ich wskazanej osobie/instytucji lub wydatkowaniu na określony cel.

4. Staraj się grupować przedmioty do jednego wątku np. ubrania na rzecz Mruczka lub wyprzedaż na rzecz Fundacji XY.

5. Zakończyłeś i rozliczyłeś bazarek zgłoś wątek do zamknięcia moderatorom przez wykrzyknik w prawym, dolnym rogu.


Dobre praktyki:
BIZUTERIA, MAGNESY I COŚ

BAZAREK ORIFLAME

Biżutki na podwórkowego króla
Ostatnio edytowano Pon lip 16, 2007 11:09 przez Estraven, łącznie edytowano 6 razy

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: PoznańKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Fliege36 i 17 gości