Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwierzaki

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 08, 2013 16:38 Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwierzaki

Tyskie Mruczki wraz z psimi, i króliczymi współmieszkańcami w DT u Justy&Zwierzaki bardzo potrzebują wsparcia finansowego. Świnki morskie z tegoż DT również dołączają się do wszelkich próśb o pomoc.

Te zwierzaki przeszły w życiu tyle, że niejeden z nas nie jest w stanie sobie tego wyobrazić, niejeden z nas ani części tego by nie przetrzymał. Ale między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu Justyny w leczenie, ratowanie, opiekę nad nimi i jej bezwarunkowej miłości do nich-mimo ciężkich nieraz przypadków-mają niesamowicie ogromną wolę życia! Chcą żyć, nawet, jeśli życie nie oszczędzało ich kiedyś i nadal nie rozpieszcza.

Miłość i szacunek oraz spokój, bezpieczeństwo jakie znalazły pod dachem Justyny to bardzo wiele dla nich, zwłaszcza, że kiedyś wiele zła od ludzi każdy z nich doświadczył. Teraz tu uczą się, że one też zasługują na miłość, że są dla kogoś bardzo ważne, że ktoś o nie dba, troszczy się, że komuś może na nich zależeć choćby nie wiem, jakie były, choćby nie wiem, jak trudne miały charaktery.

Ich wątek główny znajdziecie tutaj: viewtopic.php?f=1&t=150164


Ale do tego wszystkiego potrzebne jest i wsparcie finansowe na leczenie, karmę, szczepienia, odrobaczanie, kastrację... Liczy się każda złotówka, każdy grosz, to wszystko pomaga walczyć o życie, zdrowie i godny byt zwierząt dawniej bardzo przez los i złych ludzi pokrzywdzonych.
Dlatego dochód z tego bazarku będzie przeznaczony na potrzeby podopiecznych Justy.
Ostatnio edytowano Śro maja 08, 2013 17:12 przez Kociara82, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 16:42 Re: W TRAKCIE TWORZENIA, PROSZĘ NIE PISAĆ JESZCZE!!!!!!!!!

Przedmiotem tego bazarku są rybaczki, używane, ale stan bdb :)
Kolor modny w tym sezonie-żółty :)
Myślę, że w sam raz na rower mogą się nadać. Na mnie niestety trochę za bardzo przyciasne w pasie i w tyłku :(
Ale trudno się mówi-skorzystają na tym zwierzaki :wink:


Więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :wink:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 16:45 Re: W TRAKCIE TWORZENIA, PROSZĘ NIE PISAĆ JESZCZE!!!!!!!!!

Bazarek będzie trwał 10 dni od pierwszej oferty, a będzie to licytacja-kto da więcej :)
Koszty przesyłki wg.cennika poczty polskiej pokrywa kupujący, z którym skontaktuję się na pw po wygraniu aukcji by ustalić szczegóły na jaki adres przesłać spodnie i na jakie konto ma przelać wylicytowaną kwotę.
Ostatnio edytowano Śro maja 08, 2013 17:05 przez Kociara82, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 17:04 Re: W TRAKCIE TWORZENIA, PROSZĘ NIE PISAĆ JESZCZE!!!!!!!!!

Obrazek

oto przedmiot bazarku :)
na metce pisze, że to 100% bawełna,
marka GirlZone.



WYMIARY:


długość nogawki od kroku - 52 cm
długość nogawki od pasa - 75 cm

pas - 45 cm x 2
szerokość nogawki na górze (przy samym kroku) - 32 cm x 2
szerokość nogawki na dole - 26 cm x 2


Kolor określiłabym jako blady słoneczny żółty, zbliżony do tego na zdjęciu
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 17:07 Re: W TRAKCIE TWORZENIA, PROSZĘ NIE PISAĆ JESZCZE!!!!!!!!!

START

CENA WYWOŁAWCZA:

15 ZŁ




LICYTUJĄ:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 17:07 Re: W TRAKCIE TWORZENIA, PROSZĘ NIE PISAĆ JESZCZE!!!!!!!!!

POST REZERWOWY
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 17:28 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

Rybaczki śliczne, tylko ja jakby do nich za obszerna :?
To podrzucę bazarek wysoko, Justysiowe zwierzaki czekają :D

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Śro maja 08, 2013 17:30 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

dzieki, podrzucenie tez zawsze w cenie :piwa:
Ja niestety tez sie prawie nie mieszcze w nie, tzn.na chama wejde, ale zeby sie zapiac musze mocno wciagac brzuch :oops:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 17:51 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

Ja z kolei za chuda jestem, ale również podrzucę :D :ok:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro maja 08, 2013 17:59 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

do 3 razy sztuka :D pierwsze 2 osoby odpadaja, to moze trzeciej beda pasowaly :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro maja 08, 2013 22:59 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

No to ja przed północą jeszcze raz podrzucę słoneczne rybaczki w górę, może znajdzie się odpowiednio rozmiarowo chętna na nie. Zwierzaki Justynki będą wdzięczne :1luvu:

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Czw maja 09, 2013 17:30 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

hopsniemy :) zolty jest teraz podobno modny w tym sezonie a po tych spodniach nie widac, ze byly uzywane. :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw maja 09, 2013 20:01 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

Fajny kolor rybaczek :lol: , zapraszamy sedrecznie :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw maja 09, 2013 23:10 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

Superaśne te rybaczki :1luvu:
Wiec podrzucimy nocnie ;)

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Czw maja 09, 2013 23:31 Re: Żółte,letnie rybaczki na potrzeby zwierząt u Justy&Zwier

Justa&Zwierzaki pisze:Fajny kolor rybaczek :lol: , zapraszamy sedrecznie :lol:

no taki... wesolutki, taki... Noemciowy :D Bo to tez wesolutka kotunia :ok:

nocne hop i mam nadzieje, ze najpozniej w weekend ktos rozpocznie licytacje :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości