skarbonki, kolczyki, płyty na Morelową i jej dzieci u Andy

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 07, 2013 8:12 skarbonki, kolczyki, płyty na Morelową i jej dzieci u Andy

witam,
na kotkę z tego wątku viewtopic.php?f=13&t=135742&hilit=lubelskie+Tymczasy&start=1125 i jej dzieciaki kilka rzeczy. będzie więcej.

[Edit: aukcje trwają tydzień od rozpoczęcia]

1. skarbonka slonik - bez mozliwosci otwarcia, z blizej nieokreslona zawartoscia pieniezna - cena wywolawcza 10 zl, wysylka 8zl

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

2. skarbonka kotek - otwiera sie od dolu, majstersztyk artystyczny to nie jest, ale kształt ma sluszny - cena wywolawcza 5 zl, przesylka 5 zl

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

3. kolczyki - cena wywolawcza 5 zl, przesylka gratis

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

4. płyta DVD "Camp Rock" - oryginalna, nawet nie wiem czy corka ja kiedykolwiek ogladala po tym jak rozpakowala - cena wywolawcza 15 zl, przesylka gratis

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

5. skarbonka dziewczynka - nieotwierana, wrzut monet ma na plecach, z twardego plastiku - cena wywolawcza 10zl, wysylka 5zl

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

6. nie wiem czy ktoś będzie zainteresowany - koleżanka ma 'worek' męskich ubrań w rozmiarze 'spore L' - niezniszczone, niektóre prawie nieużywane - swetry, spodnie itp - nie mam pojęcia ani propozycji ani na cenę wywoławczą, ani na koszty przesyłki...

mama007

 
Posty: 2724
Od: Czw lut 17, 2005 14:43
Lokalizacja: Chełm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości