PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY ;)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lis 14, 2012 16:27 PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY ;)

Masz problem z którym nie potrafisz się uporać?
Chcesz poznać swoją przyszłość?
Potrzebujesz porady w kwestiach zawodowych?
Lubisz horoskopy?

To dobrze trafiłeś!

Wróżbita Caliel i jego karty Tarota odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!


OFERTA TAROCISTY:


Rozkłady partnerskie! Rozkłady Ogólne! Horoskopy Tarotowe!


Horoskopy tarotowe na każdą dziedzinę życia, czyli:
Praca, Finanse, Uczucia, Miłość, Zdrowie



CENNIK:



* Horoskop tarotowy dzienny - 10 zł


* Horoskop tarotowy tygodniowy:
- ogólny - 20 zł
- szczegółowy - na każdy dzień tygodnia - 40 zł



* Horoskop tarotowy miesięczny:
- ogólny - 50 zł
- szczegółowy - 65 zł



* Horoskop tarotowy roczny - 80 zł -tylko ogólny
Proszę o podać swoje imię oraz datę urodzenia.


* Rozkłady partnerskie - 55 zł
Proszę podać swoje imię i datę urodzenia, oraz partnera (jeśli nieznana, może być znak zodiaku).


* Rozkłady ogólne - 55 zł.
Tak jak wyżej, ale rozkład dotyczy głównie ogólnej przyszłości.


Po podaniu mi odpowiednich danych i adresu mailowego (na pw) ja również na pw podam dane do przelewu.
W tytule przelewu koniecznie proszę wpisać:

BAZAREK Z MIAU - (i tu proszę wpisać rodzaj wróżby o jaką prosicie).
Koniecznie ten tytuł, ponieważ jest wiele różnych zleceń, a nie ma czasu na to, by potem szukać od kogo i skąd ten przelew.

Można wybrać dowolnie oczekiwany okres.

Proszę jednak wziąć pod uwagę, że przygotowanie horoskopów jest dość pracochłonne, jednak w miarę swoich możliwości postaram się napisać najszybciej jak się da!
(zastrzegam jednak prawo do 24h a nawet 48h odpowiedzi przy większym horoskopie)
Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość!


Preferuję wysyłanie rozkładów drogą mailową, ale możliwa jest również przesyłka listowa.

Bardzo dziękuję Państwu za zrozumienie, zapraszam do korzystania z moich porad!


Dla uwiarygodnienia osoby Caliela i sprawdzalności Jego przepowiedni:

Tarocista Caliel
Ranga eksperta na http://www.ezoforum.pl/ oraz na http://www.wrozbyonline.pl/

Tu znajdziesz Caliela:

http://www.wrozbyonline.pl/ekspert/680/Caliel
https://www.facebook.com/tarocista.caliel

doradca na http://www.dobrytarot.pl/ - tu pod pseudonimem Solaris


Proszę jednak raczej o kontakt mailowy, ponieważ jest to oferta dodatkowa specjalnie dla miauowiczów. Portale doradcze pobierają prowizję dla siebie, tu nikt nie będzie prosił o dodatkową prowizję.


Wróżbę otrzymasz po zaksięgowaniu wpłaty lub po wysłaniu drogą mailową ksera dowodu wpłaty (w przypadku uiszczenia pocztą)


UWAGA!!!
JAKO WIELBICIEL ZWIERZĄT BARDZO UWRAŻLIWIONY NA ICH LOS POŁOWĘ SWOICH DOCHODÓW Z WRÓŻB PRZEZNACZA NA POTRZEBY PODOPIECZNYCH Justy&Zwierzaki Z TEGO WĄTKU viewtopic.php?f=1&t=144856
TAK WIĘC WRÓŻBA DLA CIEBIE = WSPARCIE FINANSOWE DLA PROWADZONEGO PRZEZ JUSTYNĘ DOMU TYMCZASOWEGO I ZWIERZĄT, KTÓRYM ONA POMAGA, KTÓRE LECZY NA WŁASNY KOSZT.


PS. Tak prywatnie Caliel to mój bardzo serdeczny i zaufany przyjaciel. Znamy się od 10 lat. Osoba ciepła, przyjacielska, życzliwa, wrażliwa, godna zaufania, potrafiąca zachować dyskrecję. Od lat pasjonuje się wróżbiarstwem, ezoteryką, od dawna wróżył znajomym. Z racji ogromnej sprawdzalności Jego wróżb (min.90%) niedawno zaczął się tym zajmować profesjonalnie i dorabiać sobie w ten sposób.

Istnieje możliwość negocjacji cen.

Promocja!!!

Poleć porady wróżbity Caliela przyjaciółce, komuś z rodziny, a każdy z was dostanie 20% rabatu na wróżbę.


BAZAREK TEN NIE MA TERMINU WAŻNOŚCI - BĘDZIE TRWAŁ TAK DŁUGO, JAK DŁUGO BĘDZIE ZAPOTRZEBOWANIE NA NIEGO, LUB JEŚLI SAM CALIEL POPROSI O JEGO ZAMKNIĘCIE.
Ostatnio edytowano Czw lis 22, 2012 22:43 przez Kociara82, łącznie edytowano 4 razy
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lis 14, 2012 23:24 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Zapraszamy :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lis 14, 2012 23:25 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Justa sama miala okazje skorzystac z tych wrozb i wszystko bylo dokladnie tak jak przepowiedzial Caliel
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lis 15, 2012 10:40 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Zapraszamy :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw lis 15, 2012 15:14 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

zapraszam, to nie sa bujdy, to wszystko sie sprawdza
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw lis 15, 2012 15:41 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Nawet liczby z Lotto ? :mrgreen:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Czw lis 15, 2012 16:18 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

a tego to nie wiem czy liczby ci poda, ale moze ci powiedziec, czy i kiedy trafisz glowna wygrana w lotto, albo np mozesz zapytac o prace... albo kiedy poznasz te swoja druga polowke, te wlasciwa druga polowke...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt lis 16, 2012 1:22 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt lis 16, 2012 20:28 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

ewentualnych chetnych na wrozby zachecam do ujawniania sie na tym watku jako uwiarygodnienie, ze wszystko dzieje sie naprawde, ze nie ma sie czego bac :ok:

Wystarczy napisac, ze sie zglasza taka i taka osoba i na jaka wrozbe. Nie prosze o ujawnianie tego, co powiedza karty, to wasza prywatna sprawa, bedzie pelna dyskrecja pomiedzy Wami a tarocista.
Jesli natomiast po udzieleniu porady moglibyscie napisac tu o swoich wrazeniach, ewentualnie o tym, czy sie sprawdzilo, ile sie sprawdzilo z tego, co Wam zostalo przepowiedziane - bedzie to bezcenna reklama.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt lis 16, 2012 20:57 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

naczelny wróż forum protestuje :twisted:



wróż moś 8)
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Sob lis 17, 2012 9:18 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:ryk:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Sob lis 17, 2012 15:09 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

moś pisze:naczelny wróż forum protestuje :twisted:



wróż moś 8)



a przeciwko czemu?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lis 17, 2012 15:10 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

bubor pisze::ryk:

:evil: a Ciebie co tak rozsmieszylo, he? Jak nie wierzysz to sie sam przekonaj, zaryzykuj, nic nie tracisz :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lis 17, 2012 15:33 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Kociara82 pisze:
moś pisze:naczelny wróż forum protestuje :twisted:



wróż moś 8)



a przeciwko czemu?

Zapewne przeciw podbieraniu mu klientów 8)

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Sob lis 17, 2012 17:13 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

wrozbitow jest mnostwo i nikt nikomu klientow nie podbiera
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron