PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY ;)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lis 27, 2012 22:25 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Zapraszamy :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lis 28, 2012 16:47 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

zachecam do skorzystania z porad, bo naprawde pomaga to bardzo.
wiem z wlasnego doswiadczenia
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt lis 30, 2012 21:21 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob gru 01, 2012 16:40 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

a moze ktos jest ciekaw, co go czeka w 2013 roku? Np w kwestii pracy, w milosci...?...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie gru 02, 2012 0:33 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Albo można zapytać tez o to czy według kalendarza majów będzie ten koniec swiata czy nie :wink:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie gru 02, 2012 17:06 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

kiedys bedzie na pewno cos w tym stylu, ale kiedy... mysle, ze tego nie wie nikt.
Bedzie to bedzie i nikt tego nie zmieni.
Zarty zartami, ale mysle, ze karty chcialyby by im zadawac takie niepowazne pytania.

Ale mozna zapytac np o swoje futrzaki, np gdzie szukac TEGO domu...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto gru 04, 2012 21:19 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

problemy z praca-nie wiesz, co bedzie dalej?
nie mozesz dlugo znalezc pracy albo ciagle tylko lapiesz cos dorywczo? Chcesz wiedziec czy i kiedy cos na stale bedzie?
Problemy zdrowotne, nie wiesz, gdzie szukac przyczyny, do jakiego lekarza sie udac?
Chcesz wiedziec, kiedy sprzedasz/kupisz dom/mieszkanie?
a moze chcesz wiedziec, kiedy spotkasz te jedyna/tego jedynego?

Zapytaj kart Tarota! One wiedza, znaja odpowiedz na wszystkie pytania! Na pewno cos poradza, podpowiedza!
Przy okazji wspomozesz symbolicznie podopiecznych Justy&Zwierzaki :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro gru 05, 2012 14:39 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

ktos byl chetny na wrozbe po 1 grudnia?...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw gru 06, 2012 23:17 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Komu wróżbę , komu :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob gru 08, 2012 12:49 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob gru 08, 2012 23:22 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro gru 12, 2012 23:26 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Obrazek
zima zima zima, pada pada snieg...
Jesli w dlugie, zimowe, mrozne wieczory nachodzi Cie refleksja na jakis temat, masz problem, i nie wiesz, co robic, nie jestes pewien, czy to, co chcesz zrobic jest dobra decyzja...
masz watpliwosci? To normalne, ale to nic. Tarot pomoze Ci rozwiazac problemy :)
Wskaze droge, ktora pojsc, by to rozwiazanie znalezc, da wskazowki, podpowie, gdzie szukac rozwiazania... :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Czw gru 13, 2012 16:29 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob gru 22, 2012 20:48 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Kicia.Yoda pisze:Obrazek


Radomczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami bierze udział w konkursie KRAKVET. RTOZ Radomsko to Kocia Arka Noego obecna forum miau.

viewtopic.php?f=1&t=143656

Instrukcja do głosowania

1. wchodzisz na stronę http://www.krakvet.pl/forum
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje regulamin rejestracji, a Ty zaznaczasz: Akceptuję
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, dwa razy e-mail, dwa razy hasło oraz rozwiązujesz zadanie - potwierdzenie rejestracji
i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
8.wybierasz wątek "Poznajmy się"
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 51ee6e7637
i wpisujesz jeden post uprawniający do głosowania w ankiecie, wystarczy zwykłe 'witam'
9.dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - grudzień 2012”
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16076
10.wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz pozycję nr 1 (pierwsze miejsce w ankiecie) - Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (Radomsko) klikasz pod ankietą „wyślij”
11.Podajesz nr telefonu komórkowego ( dziewięciocyfrowy), smsem dostajesz kod weryfikacyjny, który wpisujesz i zatwierdzasz oddanie głosu.

Jeśli kiedyś już głosowałeś i jesteś zarejestrowany w KRAKVECIE i pamiętasz nick oraz hasło zaczynasz od punktu nr 6!

UWAGA!

W przypadku trudności z zagłosowaniem ( np informacji "Oddano już głos z Twojego komputera") NIE PODDAWAJ SIĘ ! Spróbuj głosowania przez przeglądarkę Internet Explorer lub Opera.


W imieniu radomszczańskich kotów DZIEKUJE z calego mego kociego serducha
[/quote]
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon sty 28, 2013 12:02 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

zaznaczam na kiedyś, kto wie :)
chociaż nigdy w takie rzeczy nie wierzyłam :wink:
Obrazek

monitomi

 
Posty: 1333
Od: Nie maja 03, 2009 20:10

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości