PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY ;)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lis 17, 2012 17:33 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Kociara82- to był zart :roll: Tylko zart
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Sob lis 17, 2012 17:34 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

moś pisze:Kociara82- to był zart :roll: Tylko zart

wiem, wiem :)
ale przeciez jedni z kart wroza, inni z reki... wiec nie trzeba sobie odbierac klientow. Tym bardziej, ze andrzejki lada moment... :ok: Moze wiec polaczenie sil? :wink:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lis 17, 2012 17:39 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Pewnie, ze mozna tylko ja jestem takim antywróżem i klijenci musza sie liczyc jedynie z dobrą zabawa :wink:
Ale na szczytny cel zawsze mozna. Byleby nie traktowac pewnych rzeczy smiertelnie powaznie bo to bedzie niezgodne z moim sumieniem :wink:
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Sob lis 17, 2012 17:43 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

moś pisze:Kociara82- to był zart :roll: Tylko zart

Nie żartuj ....... :mrgreen:

bubor

 
Posty: 23310
Od: Czw maja 24, 2007 18:25
Lokalizacja: Kraków :)))

Post » Sob lis 17, 2012 17:43 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

ludzie moga sobie u ciebie "z przymruzeniem oka" powrozyc, a potem na powaznie zweryfikowac to tutaj :D albo odwrotnie :D
najpierw serio tu, a potem zartobliwie u Ciebie :D
jest w czym wybierac, a mam nadzieje, ze chetnych nie braknie :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lis 17, 2012 17:56 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Jesli caly dochod bedzie na koty w potrzebie to wchodze chociaz jestem przeciwnikiem traktowania wróżb serio. Natomiast jesli bedzie to choćby w cześci czysty zarobek na czyjeś konto to nie gniewaj sie ale uwazam to za oszustwo..mielismy na forum juz taki przypadek i nauczke. Oczywiscie nikomu nie zakaże wydawania w ten sposob kasy :wink:
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Nie lis 18, 2012 1:11 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

owszem, bywa, ze ktos sobie za przeproszeniem jaja robi, ale wlasnie dlatego, by uwiarygodnic rzetelnosc w tym przypadku podalam linki do forow wrozbiarskich, gdzie Caliel ma ok.90% sprawdzalnosci. Takie wrozenie z wosku czy z fusow ma byc wlasnie dla zabawy, zeby smiesznie bylo. Tego nie nalezy traktowac powaznie. Natomiast Tarot nie jest jakas tam zabawka i absolutnie nie wolno sobie "dla zartu" nim zajmowac. W nieodpowiednich rekach moze byc bardzo niebezpiecznym narzedziem i wyrzadzic krzywde. Trzeba miec tego swiadomosc. Natomiast jesli ktos choc troszke ufa mnie (a jestem juz ladnych pare latek na tym forum), to smialo moze zaufac Calielowi. Ja mu ufam w 100%, kilkakrotnie sama skorzystalam z porad Jego kart i... wszystko sie zgadza.
Co innego, gdybym ja sama byla tu nowa osoba i podalabym kogos, kogo nie znam albo nie podalabym informacji, ktore maja uwiarygodnic te osobe (linki na fora). W takim przypadku lepiej sie nie dac skusic.
Sama kiedys, choc bardzo krotko i calkowicie amatorsko tez zajmowalam sie wrozeniem z tarota. Tak wiec znam sile tych kart osobiscie i wierze w ich przekaz.
Wielu ludzi czyta horoskopy w gazetach i bardzo bierze je do siebie, a tymczasem sa to choroskopy pisane ogolnie dla danego znaku zodiaku. Nie nalezy wierzyc swiecie i byc w 100% przekonanym, ze ten horoskop akurat mnie dotyczy.
Tu otrzymacie porade konkretnie dotyczaca Was, odpowiedz na konkretne pytanie. Tu wlasnie dostaniecie horoskop indywidualny.
Oczywiscie macie prawo tez nie wierzyc w prawdziwosc "przepowiedni". Ale czasem naprawde warto sie poradzic kart, kiedy sie nie wie, co dalej robic, kiedy ma sie jakis problem i nie ma sie pojecia, jak go rozwiazac. One podpowiedza, ktoredy pojsc, by znalezc to rozwiazanie, powiedza, co zrobic. :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie lis 18, 2012 1:33 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Swietny bazarek :mrgreen:
Nie skusze się bo mam w domu wróza tarocistę za męża - wróżacego czy prognozującego rowniez za pośrednictwem podlinkowanego jednego portalu i innego bardzo popularnego
Bazarek natomiast super, ze tez na to nie wpadłam wczesniej ze w taki sposob mozna pomóc
Ale fakt musze się zgodzić z "wróżem mosiem" ze skoro to bazarek to całośc powinna iśc na koty, a jak ktos bedzie miał ochote skoprzystac kiedyś ponownie to przecież kolejnym razem nie musi to byc juz na koty :)

i Wiem ile czasu to zajmuje profesjonalna prognoza czy horoskop, ale wydawało mi sie ze jak bazarek to na koty 100%

no nic w kazdym razie uważam ze pomysł fajny, pogadam z męzem i jeśli pozwolisz tez za jakiś czas podobny wystawimy, oczywiście jeśli nie uznasz że to kopiowanie pomysłu

Tarot uważam genialne narzędzie by udzielic podpowiedzi, oczywiście w rekach odpowiedzialnej osoby :)

Podrzucam więc, może ktos się skusi :ok:
7ksiezyc
 

Post » Nie lis 18, 2012 14:42 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

pierwotnie mial to byc bazarek wylacznie prywatny, dopiero w trakcie tworzenia Caliel wpadl na pomysl by podzielic sie dochodem ze zwierzakami. Ale ja mam pewien pomysl, na razie zarys tylko, jak go "dopracuje" to omowie z Calielem i zobaczymy, co z tego wyniknie :)

7ksiezyc, pomysl tego bazarku zrodzil mi sie spontanicznie doslownie w ciagu paru minut :ryk:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon lis 19, 2012 13:39 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

komu porade?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon lis 19, 2012 13:59 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Zapraszamy :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto lis 20, 2012 14:22 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

zapraszamy, nie trzeba sie bac niczego, zapewniamy pelna dyskrecje.
Kazdej osobie chetnej na porade podam kontakt do tarocisty, jesli sami nie bedziecie chcieli ujawnic szczegolow tej porady-nikt poza wami i Calielem o niczym sie nie dowie.
Mozna smialo pytac o wszystko: praca, pieniadze, milosc, dom, rodzina, szkola...
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lis 21, 2012 0:50 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

Zapraszamy :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lis 21, 2012 1:17 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

:ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lis 21, 2012 17:26 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

andrzejki tuz tuz... moze wiec... :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości