PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY ;)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sty 28, 2013 13:29 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

wkrotce walentynki, wiec mysle o jakiejs walentynkowej promocji...

monitomi, odrobina dystansu do tego typu spraw na pewno nie zaszkodzi. Nie chodzi bowiem w tym bazarku o to, czy ktos swiecie wierzy w to, czy nie.

Natomiast uwazam, ze zawsze warto sprobowac chocby jeden raz. Niczego sie nie ryzykuje. :)
Ja osobiscie nie traktuje Kart Tarota jako wyrocznie, nie podchodze do tego fanatycznie: bo tak mi karty cos powiedzialy i tak musi byc, bo one wiedza najlepiej i basta. Dla mnie to taki troszke osobsty doradca, jakby troszke taki "psycholog".
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 27, 2018 10:08 Re: PROFESJONALNE WRÓŻBY CZYLI TAROT PRAWDĘ CI... WYMIAUCZY

proszę o zamknięcie wątku
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości