EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob wrz 29, 2012 20:29 EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Eustachy jest kotem niezwykłym, pięknym, mądrym, ma wspaniały charakter. Jest bardzo cierpliwy, łagodny, siła jego spokoju udziela się każdemu. Niestety kilka lat temu miał wypadek komunikacyjny, w efekcie którego jest kaleką. Musi nosić pampersy, ponieważ nie ma kontroli nad układem moczowo-wydalniczym. Jest to niestety uszkodzenie trwałe. Po wypadku jakiś czas nawet nie chodził, groził mu wózek inwalidzki, ponieważ w wyniku tegoż wypadku doznał on złamania kręgosłupa. Na szczęście nie doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego i po długiej, intensywnej rehabilitacji Eustachy może znów chodzić, biegać. :ok:
Jest to kot wesoły, pogodny, bardzo miziasty... Wyjątkowy! :1luvu: Wiele razy miał już kryzysy zdrowotne, pokonywał je nie skarżąc się na nic. Tym razem kryzys jest tak silny, że ta kocia oaza spokoju miauczy czasem z bólu. :cry:

Wszystko opisane jest tu: viewtopic.php?f=1&t=129488&start=1200 ... :cry:

Sprawa jest poważna do tego stopnia, że jego opiekunka boi się, że przegrywają walkę o jego życie! Ale nie poddają się oboje, póki jest choć maleńka iskierka nadziei.

Błagam o pomoc dla tego kociego anioła, kociej oazy spokoju i cierpliwości, niezwykłego kociego stoika!
:cry:


Przedmiotem tego bazarku jest książeczka kulinarna "KUCHNIA NISKOTŁUSZCZOWA" z serii: Z KUCHENNEJ PÓŁECZKI.
Kupiłam jakiś czas temu ale nie używałam wogóle. Jest całkowicie nowa, nic nie używana, tylko mi kurz zbiera.

http://www.poczytaj.pl/168284 pod tym linkiem znajdziecie foto i więcej info o tej książeczce. Przeznaczam ją na bazarek dla "pulpecika"-jak pieszczotliwie nazywany jest Eustachy, dochód z jej sprzedaży przeznaczam na leczenie tego kotka.


Bazarek potrwa 7 dni od złożenia pierwszej oferty


WALCZMY WSPÓLNYMI SIŁAMI O EUSTACHEGO!
JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA EUSTASZKA!


Cena wywoławcza - 12 zł
koszty przesyłki pokrywa kupujący-ok.5-7 zł poleconym.


ZAPRASZAM W IMIENIU EUSTACHEGO!



29.09.2012 w późnych godzinach wieczornych, Najspokojniejszy Kot Świata, Kocia Oaza Spokoju, Koci Ideał, Kot Doskonały Pod Każdym Względem odszedł za TM mimo usilnej walki o Jego życie... :crying:
Pozostał dług za Jego leczenie, proszę w imieniu Śp.Kota Eustachego (*) o pomoc w spłacie tego długu.
Wobec zaistniałej sytuacji dochód z tego bazarku przeznaczam na ten dług.
Ostatnio edytowano Nie wrz 30, 2012 13:59 przez Kociara82, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob wrz 29, 2012 21:38 Re: BŁAGAM O POMOC CIĘŻKOCHOREMU EUSTACHEMU! - KULINARIA

Podnoszę.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob wrz 29, 2012 21:58 Re: BŁAGAM O POMOC CIĘŻKOCHOREMU EUSTACHEMU! - KULINARIA

Ja zacznę za wywoławczą :ok:
Obrazek

mokusatsu

 
Posty: 451
Od: Czw wrz 01, 2011 22:13
Lokalizacja: Łódź / Namysłów

Post » Sob wrz 29, 2012 22:14 Re: BŁAGAM O POMOC CIĘŻKOCHOREMU EUSTACHEMU! - KULINARIA

:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:
Eustachy odszedl przed chwila za TM... :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: ale w imie Jego pamieci bazarek trwa nadal... sa jeszcze inne koty w stanie tzw "terminalnym", ciezko chore potrzebujace pomocy...

wybaczcie, dzis uciekam juz z forum, nie mam sily.... :crying:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob wrz 29, 2012 22:18 Re: BŁAGAM O POMOC CIĘŻKOCHOREMU EUSTACHEMU! - KULINARIA

Trzymaj się.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 30, 2012 13:53 Re: BŁAGAM O POMOC CIĘŻKOCHOREMU EUSTACHEMU! - KULINARIA

mokusatsu, dzieki za rozpoczecie licytacji, Eustaszka nie ma juz z nami na tym swiecie, pobiegl wczoraj za TM, ale jest dlug za Jego leczenie. Walczyli do samego konca oboje. On i jego Duza.
Wiec my walczmy dalej o splate dlugu za Jego leczenie i o inne powaznie chore koty.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie wrz 30, 2012 23:58 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

kto jeszcze ma apetyt na przepisy kulinarne z kuchni niskotluszczowej?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto paź 02, 2012 14:08 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

bazarek nadal trwa ku pamieci niezwyklego kota Eustachego, czy wiec ktos jeszcze sie pokusi o ksiazeczke?
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro paź 03, 2012 22:11 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Podnoszę.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro paź 03, 2012 22:13 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

podnoszenie takze w cenie :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro paź 03, 2012 22:47 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Kociara 82 dziekuje za bazarek , tak bardzo boli odejście Eustaszka :crying: :crying:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw paź 04, 2012 16:01 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

mnie tez boli, wiem, co czujesz... Byla miedzy wami naprawde ogromna wiez emocjonalna, a to porozumienie bez slow... :1luvu: ale pozostaje pamiec i serce, wspomnienia moze zatrze czas, ale milosci nie zniszczy nawet smierc. Dlatego bazarek nadal trwa, ku pamieci Wspanialego Kota :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob paź 06, 2012 21:34 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Podnoszę.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob paź 06, 2012 22:07 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Miuti pisze:Podnoszę.

Dzikuje , Eustaszek wrócił lecz w innym futerku
viewtopic.php?f=1&t=146815
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob paź 06, 2012 22:53 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Śliczne futerko.
Byle było zdrowe!
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości