EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie paź 07, 2012 0:47 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

Popłakałam się czytając tamten wątek...

przepisów wegańskich w książeczce pewnie jak na lekarstwo, więc w licytacji nie wemę udziału (ale zachęcam innych) - ale proszę o nr konta - ziarnko do ziarnka, a spłaci się dług.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Nie paź 07, 2012 15:31 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

napisz do justyny na pw

mokusatsu - tydzien minal ekspresowo, nikt nie przebil Twojej oferty, wiec podaj adres a ksiazeczke wysylam do ciebie :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie paź 07, 2012 16:00 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

VeganGirl85 pisze:Popłakałam się czytając tamten wątek...

przepisów wegańskich w książeczce pewnie jak na lekarstwo, więc w licytacji nie wemę udziału (ale zachęcam innych) - ale proszę o nr konta - ziarnko do ziarnka, a spłaci się dług.

Już podaje na pw :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw paź 11, 2012 17:02 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

mokusatsu odezwij sie prosze, ksiazeczka nalezy sie Tobie.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro cze 27, 2018 10:05 Re: EUSTASZEK (*), POZOSTAŁ DŁUG ZA JEGO LECZENIE, POMOCY!

proszę o zamknięcie wątku :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości