Malutkie ciuszki na kociaki znad torowiska

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2012 14:38 Malutkie ciuszki na kociaki znad torowiska

Cztery piękne kociaki z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=142567, mieszkają sobie u cioci Ariel, która karmi je, myje i w dupkę szczepionkami kłuje. Ponieważ maluszki cieszą się opcja All Inclusive, żeby pielęgnująca je starannie i czule Ariel nie musiała sam przejść na opcję HB lub dietę cud, pomóżmy jej nabywając piekne ciuszki dla młodej damy lub kawalera:

Oto kolekcja do wybory, do koloru:Obrazek

Obrazek
śliczna, cieniutka, ażurowa sukienka z kapeluszem, nie ma rozmiaru ale wg mnie na 68-74cm, bardzo przyjemny materiał, nieużywana

Obrazek
(chyba) Mothercare (do sprawdzenia) 6-9mc wg mnie bardziej na 6 niz na 9mc dziecko

Obrazek
FF na 6-9mc, bawełna

Obrazek
Cool Club, na 68cm, bawełnaCool Club, na 68cm, bawełna

Obrazek
6-9mc, bawełna (firma do sprawdzenia Cool Club lub FF lub Mothercare)

Obrazek
nienoszona, bawełna, na 3mc

Obrazek
5-10-15, przez długi czas mozna ja nosić, rozmiar 68, ale była dobra i na 3mc i na 6mc dziecko

Obrazek
0-3 miesiące, stan bdb

Obrazek
6-9mc, FF (lub Mothercare do sprawdzenia)

Obrazek
Obrazek
super miś czyli wdzianko z uszkami z miekkiego materiału, bardzo przyjemne, na ok 68-74cm

Obrazek
na 74cm (FF lub Cheerokee), nie noszona, stan idealny, polarek

Możecie licytować do przyszłej środy 27 czerwca. Bluzeczki od 4zł, sukienki i polarki od 7zł (odbiór osobisty w Warszawie, Pruszkowie, ale mogę wysłać je gdzie trzeba)
viewtopic.php?f=1&t=93727 koty z Platynowej

seniorita

 
Posty: 3202
Od: Pt kwi 01, 2005 22:18
Lokalizacja: Warszawa i okolice



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości