Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw itp

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lut 28, 2021 15:48 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

Atta pisze:blender powinien szybko zniknąć, bo to naprawdę nieduża, a magiczna rzecz

Potwierdzam. Mam taki (z dodatkami: ubijaczką i blenderem ręcznym). Życia sobie bez tego nie wyobrażam.

Atta pisze:O widzisz, Teesa wymiecie towar

Ja to może niezbyt często się na bazarki rzucam, ale jeśli już, to konkretnie i lotem koszącym. :D

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie lut 28, 2021 16:08 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

teesa pisze:
Atta pisze:blender powinien szybko zniknąć, bo to naprawdę nieduża, a magiczna rzecz

Potwierdzam. Mam taki (z dodatkami: ubijaczką i blenderem ręcznym). Życia sobie bez tego nie wyobrażam.

Atta pisze:O widzisz, Teesa wymiecie towar

Ja to może niezbyt często się na bazarki rzucam, ale jeśli już, to konkretnie i lotem koszącym. :D


To mamy ten sam typ blendera. Dostrzega sie jego przydatnośc najbardziej, gdy się rozleci i wtedy czym prędzej po następny :D A jak kupowac to już hurtem. Dlatego czyham na więcej :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10849
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 16:26 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

teesa zanotowana!
wiecej potem, teraz mnie oblazły hurtowo
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7149
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lut 28, 2021 16:26 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

Czy 14 maszynka do warzyw jest aktualna ? Czy ona jest do surowych warzyw ?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25576
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 28, 2021 16:32 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

niestety (lub stety ), juz teesa zgarnęla.
mam opoznienia w odznaczaniu, bo dysponuje tylko 1 palcem lewej reki.
Został rozdrabniaczoblender, który z surowymi, twardymi może sobie nie poradzic- oglądałam test na Yt, bo sama nie sprawdzałam
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7149
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lut 28, 2021 16:34 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

maczkowa pisze: z surowymi, twardymi może sobie nie poradzic

Z orzechami - na przykład - radzi sobie świetnie. Tnie na drobniutko.

maczkowa pisze:dysponuje tylko 1 palcem lewej reki

Gdzie masz resztę palców???

Możesz mnie skasować. Chyba że jeszcze masz jakieś cudowności kuchenne do wystawienia, to poczekam.

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie lut 28, 2021 16:48 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

a to widzisz, dobrze wiedzieć..może sobie jednak zostawię ;) ( to był żart - blender w grze )p.
wczoraj sprawdzałam to na YT i jakaś babka zrobiła z jajek gładziutką masę, a jak chciała poblendować ogórki kiszone, to za skarby jej nie wyszło. Nie wiem, czy to był silvercrest, czy inne, ale ten typ. Dlatego załozyłam, ze do miękkich, a sama nie będę brudzić do testowania :)

Ja mam tych blenderów, miksetrów, siekaczy, tarek do warzyw, urządzeń do cięcia warzyw w przeróżne kształty od zakichania!Generalnie bardziej sprawdzają mi się takie jednofunkcyjne, opcja 10 w 1 jakoś u mnie nie chodzi i to dotyczy wielu rzeczy, mop parowy, to mop parowy, a nie przy okazji, myjka do szyb, nakładka do fug itp.
Problem tez w tym, że mam mało funkcjonalną kuchnię, meble sobie zaprojektowałam 100 lat temu, kiedy nie miałam pojecia, jak powinno być to urządzone, skutek jest taki, ze często, jak coś nowego kupowałam- bo się kiedyś przyda, chowałam to w jakieś miejsce i skutecznie zapominałam. A w dodatku Lidla mam 3m od domu, często mają jakieś fajne przeceny ich urządzenia się mi sprawdzają i efekty widać- j.w. Duble, duble, duble..
Tarkę na bank bym uzywała, bo mocno warzywna jestem, ale jakos jednocześnie zaczęłam robić barfa kotom, kupiłam maszynkę z dodatkami do warzyw, no i dwa urządzenia po prostu mi się w obszarze używania nie mieściły plus- jednak zelmer mocniejszy chyba jest.
A dla mnie sprzedawanie rzeczy, które do domu już trafiły, to kosmos...to, co teraz robię, to naprawdę efekt totalnej desperacji i mobilizacji. Wiec wywalam wszystko, dopóki mi tej mobiizacji styknie :)

teesa, to wszystko? czy jeszcze zrobisz jakiś lot koszący :D? buty, torebki, może filmy na dvd- jeszcze mam całkiem sporo czynnych bazarków :D
poza bazarkowo sprzedaję trochę sprzętu nurkowego i 2 szt kinkietów gipsowych do malowania jakby ktoś bardzo chciał i akurat jakimś trafem potrzebował :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7149
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lut 28, 2021 16:53 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

AA! sąsiadka wyczaiła ksiązkę dania z patelni. Dołóż proszę do mojego kontenera :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10849
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 16:54 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

reszta palców, rąk i ramion była pod kotami- jakiś przypływ czułości miały i wszystkie niemal mnie oblazły :)

doczytałam o kasowaniu, a pacz, pan, chciałam jeszcze namówić na inne sekcje bazarkowe. A tu pomyslałam, ze może wezmiesz jedno z magicznych urządzen do wycinania kruchego, czy francuskiego ciasta, bo bardzo ciekawa jestem czy działa i jak działa.
ale jak jednak kasujemy ( raczej nie będę nic wstawiać z kuchennych, tak mi się wydaje, ze czeluści już nie kryją cudów zadnych- to napisz mi czym chcesz wysyłkę :) paczka w ruchu i paczkomat ja najchętniej :)i najtaniej chyba wypada
Atta, bardzo dziekuję za wszystkie Twoje koleżanki i sąsiadki :D
odnotowane :D
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7149
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lut 28, 2021 16:58 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

maczkowa pisze:Ja mam tych blenderów, miksetrów, siekaczy, tarek do warzyw, urządzeń do cięcia warzyw w przeróżne kształty od zakichania!

Mam tak samo. :mrgreen:
Akurat mi wysiadł wielofunkcyjny robot, którym całą zimę cięłam buraki do kiszenia, nadużywając przy tym funkcji "pulse", stąd moje żywe, radosne i zdecydowane zainteresowanie tarką elektryczną. Mam 2 fajne mechaniczne, takie z wkładanymi tarczami i korbką. ale chyba się rozbestwiłam 8)

maczkowa pisze: to wszystko? czy jeszcze zrobisz jakiś lot koszący :D? buty, torebki, może filmy na dvd- jeszcze mam całkiem sporo czynnych bazarków :D
poza bazarkowo sprzedaję trochę sprzętu nurkowego i 2 szt kinkietów gipsowych do malowania jakby ktoś bardzo chciał i akurat jakimś trafem potrzebował :)


Sprzętu nurkowego i kinkietów nie potrzebuję, a te pozostałe rzeczy, które oferujesz, występują u mnie w nadmiarze dużym i obiecałam sobie nawet nie patrzeć w tę stronę.

Paczkomat. Zdecydowanie. :)
Ostatnio edytowano Nie lut 28, 2021 16:59 przez teesa, łącznie edytowano 1 raz

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie lut 28, 2021 16:59 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

Pokazuj to do wycinania ciasta, bo sąsiadka w tym asortymencie siedzi :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10849
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 16:59 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

teesa zapraszam Cię do siebie, jest kilka bazarków, asortyment zupełnie inny, też można hurtowo zgarniać :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10849
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 17:03 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

Atta pisze:Pokazuj to do wycinania ciasta, bo sąsiadka w tym asortymencie siedzi :D


no jest od dawna wystawione ! pod 7! widac za duzo gadania za mało prezentacji!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7149
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lut 28, 2021 17:05 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

Atta pisze:teesa zapraszam Cię do siebie, jest kilka bazarków, asortyment zupełnie inny, też można hurtowo zgarniać :ryk:


Książek nie mogę już pomieścić. Na ciuchy i kosmetyki zamykam oczy. Tonę w nadmiarze (tu by się może ten sprzęt do nurkowania nadał). :strach: :P

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie lut 28, 2021 17:11 Re: elektr.tarka,rozdrabniacz do warzywLidl,gadzety kuch,ksi

mam mocne płetwy do oddania, twina, 2 butle pojedyncze... świetne latarki 3 szt- żebyś się w tym wszystkim odnalazła - polecam serdecznie :D
Jak Cię czytam, to jesteś o krok od mojego poziomu desperacji ;)

nie ten bazarek, ale dodam, ze własnie dzisiaj w piwnicy odnalazłam 15 par kolejnych butów - z poprzedniej selekcji pt na razie tego nie będę nosiła. Naprawdę się załamałam, wiedziałam, ze jakieś są, ale że tyle :strach: :strach: :strach: :strach:
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7149
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości