KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon wrz 25, 2017 14:38 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

D

Niespodziewajkę arktyczną za 31zł wylicytowała mir.ka :1luvu: :1luvu: :1luvu: na której ręce składamy podziękowania i takie oto :

Obrazek

dla futerka poddupniczek z uroczymi kotkami-guziczkami, Mirka , będziesz miała powiększoną kocią rodzinkę :lol: , ośmiorniczkę wielce dźwiękową na dobry nastrój Dużej -szczególnie w nocy :lol: oraz przysmak jogurtowy podany na tacy :wink:
dla Dużej Tuliński skradł kawałek zorzy polarnej , aże jest mały, to i kawałek niewielki, ale za to pożyteczny :wink: - podstawka pod kubek zorza polarna a także nieco zapachowo mini :wink:

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 26, 2017 11:02 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Ciocia Atta zdecydowała się na ta wersję niespodziewajki :wink:

Namiot i kocyk wełniankowy
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 26, 2017 11:04 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Jeszcze raz kłaniamy sie z podziękowaniem, pw poleciały i jak najszybciej wysyłamy :ok:

Obrazek

A Krzysiowi z serca życzymy zdrowia :ok: :ok: :ok: :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto wrz 26, 2017 11:17 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

alessandra pisze:Jeszcze raz kłaniamy sie z podziękowaniem, pw poleciały i jak najszybciej wysyłamy :ok:

Obrazek

A Krzysiowi z serca życzymy zdrowia :ok: :ok: :ok: :201461


też sie przyłączamy do życzeń :ok: :ok: :ok: :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto wrz 26, 2017 21:42 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

alessandra pisze:Ciocia Atta zdecydowała się na ta wersję niespodziewajki :wink:

Namiot i kocyk wełniankowy
Obrazek


Taaak i zamierzam wykorzystać go do niecnych celów :!: Będę w nim spać :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 27, 2017 12:44 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Atta pisze:
alessandra pisze:Ciocia Atta zdecydowała się na ta wersję niespodziewajki :wink:

Namiot i kocyk wełniankowy
Obrazek


Taaak i zamierzam wykorzystać go do niecnych celów :!: Będę w nim spać :P


8O :strach: dobrze,że zima wkrótce, to i kot sie nacieszy , bo długo nie wytrzymasz w tej temperaturze :ryk: chociaz jak zakosisz jeszcze kocyk :roll: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro wrz 27, 2017 13:27 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

alessandra pisze:
Atta pisze:
alessandra pisze:Ciocia Atta zdecydowała się na ta wersję niespodziewajki :wink:

Namiot i kocyk wełniankowy
Obrazek


Taaak i zamierzam wykorzystać go do niecnych celów :!: Będę w nim spać :P


8O :strach: dobrze,że zima wkrótce, to i kot sie nacieszy , bo długo nie wytrzymasz w tej temperaturze :ryk: chociaz jak zakosisz jeszcze kocyk :roll: :mrgreen:



zima jeszcze nie tak szybko przyjdzie, rośliny mi to mówią :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 27, 2017 16:56 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Jaka zima?!! Dopiero jesień nadeszła, a Wy już zimę wyniuchujecie :P Poza tym, co za różnica, jaka pora roku, skoro ja w domu będę się instalować :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 28, 2017 12:59 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Atta pisze:Jaka zima?!! Dopiero jesień nadeszła, a Wy już zimę wyniuchujecie :P Poza tym, co za różnica, jaka pora roku, skoro ja w domu będę się instalować :mrgreen:


aaa tuś mi rybeńko :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 04, 2017 10:02 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

Niespodziewajkę wrzosy w śniegu za 50zł wylicytowała MAU :1luvu: :1luvu: :1luvu: , na której ręce składamy podziękowania i takie oto :

ObrazekObrazek

wełniankowe wygodniki dla futerka w postaci poddupniczka i kocyka, co w jesienne wieczorki będzie jak znalazł,ze o zimie stulecia nie wspomnę :strach: , i wesołą myszkę , która w brzuszku ma przysmaki :D
dla Dużej mamy na wesoły nastrój nieco witaminki słońca oraz mini perfumy na pogodę ducha :D

Przesyłka odebrana.Pięknie dziękujemy.I polecamy śliczne,mięciutkie i cieplutkie-jak znalazł na zimny czas,który nastał,wyroby firmy Tuliński i Spółka. :ok:
Na spracowane łapki Tulisia głaski dla całej Kociej Ekipy :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :1luvu: ,a dla Dużej pozdrowienia :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2632
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro paź 04, 2017 10:26 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

a moja przesyłka nareszcie wczoraj dotarła do punktu odbioru, ale nie mogłam jej odebrać bo odbierałam kociaki na tymczas a dzisiaj jak tam podjechałam to kiosk był zamkniety i nie wiadomo z jakiego powodu :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro paź 04, 2017 12:13 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

MAU pisze:Niespodziewajkę wrzosy w śniegu za 50zł wylicytowała MAU :1luvu: :1luvu: :1luvu: , na której ręce składamy podziękowania i takie oto :

ObrazekObrazek

wełniankowe wygodniki dla futerka w postaci poddupniczka i kocyka, co w jesienne wieczorki będzie jak znalazł,ze o zimie stulecia nie wspomnę :strach: , i wesołą myszkę , która w brzuszku ma przysmaki :D
dla Dużej mamy na wesoły nastrój nieco witaminki słońca oraz mini perfumy na pogodę ducha :D

Przesyłka odebrana.Pięknie dziękujemy.I polecamy śliczne,mięciutkie i cieplutkie-jak znalazł na zimny czas,który nastał,wyroby firmy Tuliński i Spółka. :ok:
Na spracowane łapki Tulisia głaski dla całej Kociej Ekipy :1luvu: :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :1luvu: ,a dla Dużej pozdrowienia :1luvu:


W pas się kłaniamy Daszeńce za miłą rekomendację :1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 04, 2017 12:14 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

mir.ka pisze:a moja przesyłka nareszcie wczoraj dotarła do punktu odbioru, ale nie mogłam jej odebrać bo odbierałam kociaki na tymczas a dzisiaj jak tam podjechałam to kiosk był zamkniety i nie wiadomo z jakiego powodu :placz: :placz: :placz:


Myślisz,że Pani mogła nawiać z wełniankami 8O :strach: a to sie rozeszło :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro paź 04, 2017 12:24 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

alessandra pisze:
mir.ka pisze:a moja przesyłka nareszcie wczoraj dotarła do punktu odbioru, ale nie mogłam jej odebrać bo odbierałam kociaki na tymczas a dzisiaj jak tam podjechałam to kiosk był zamkniety i nie wiadomo z jakiego powodu :placz: :placz: :placz:


Myślisz,że Pani mogła nawiać z wełniankami 8O :strach: a to sie rozeszło :lol:



zaraz idę sprawdzić :mrgreen:
mam nadzieję ,ze teraz będzie otwarte
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro paź 04, 2017 13:55 Re: KONIEC -Tulinkowe niespodziewajkowe wspomaganie

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:a moja przesyłka nareszcie wczoraj dotarła do punktu odbioru, ale nie mogłam jej odebrać bo odbierałam kociaki na tymczas a dzisiaj jak tam podjechałam to kiosk był zamkniety i nie wiadomo z jakiego powodu :placz: :placz: :placz:


Myślisz,że Pani mogła nawiać z wełniankami 8O :strach: a to sie rozeszło :lol:



zaraz idę sprawdzić :mrgreen:
mam nadzieję ,ze teraz będzie otwarte

:ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości