"MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory lipiec 2015-WYNIKI

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lip 05, 2015 15:52 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Zaznacze sobie :D

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Nie lip 05, 2015 18:22 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

też sobie siędę, może tym razem uda mi się pochwalić futerkami :D
Chociaż tak naprawdę, co to za temat: piękny pysio!
Widział ktoś brzydkiego kota?
Na jakiej zasadzie trzeba będzie wybierać, jak wszystkie piękne????
No ja się zapytowywuję!
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie lip 05, 2015 18:57 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

wystawię cóś :201461
Obrazek

wiesiaczek1

Avatar użytkownika
 
Posty: 2176
Od: Nie kwi 10, 2011 21:23
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lip 05, 2015 20:12 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

No to i ja przycupnę :201446
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lip 05, 2015 21:37 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Ja też się melduję i jak zwykle się czepiam :oops:
Ewa L. pisze:
Uwaga!!!
Wpłaty za zdjęcia oraz filmiki przyjmuję do końca miesiąca czyli czerwca, chyba że ktoś ma trudną sytuację/wyjechał/zdechł mu internet - wtedy dla tych osób przedłużę termin po kontakcie na PW


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: "swój nick-czerwiec 15" lub inną, zwięzłą wiadomość, która pomoże Was zidentyfikować, np. "/nick/ konkurs czerwiec 15 za Puszka/". Proszę tytułować przelewy, bo nie znam Was wszystkich z imienia i nazwiska i jak widzę w tytule "PRZELEW ŚRODKÓW", to muszę dochodzić po imieniu, kto to przelał. Dlatego ta prośba :)

Co prawda wszyscy wiedzą, że tym razem chodzi o lipiec, ale lubię jasne :piwa: sytuacje :)

Barbasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Od: Wto sty 26, 2010 21:26

Post » Pon lip 06, 2015 0:19 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Barbasia pisze:Ja też się melduję i jak zwykle się czepiam :oops:
Ewa L. pisze:
Uwaga!!!
Wpłaty za zdjęcia oraz filmiki przyjmuję do końca miesiąca czyli czerwca, chyba że ktoś ma trudną sytuację/wyjechał/zdechł mu internet - wtedy dla tych osób przedłużę termin po kontakcie na PW


W tytule przelewu bardzo proszę, byście wpisywali: "swój nick-czerwiec 15" lub inną, zwięzłą wiadomość, która pomoże Was zidentyfikować, np. "/nick/ konkurs czerwiec 15 za Puszka/". Proszę tytułować przelewy, bo nie znam Was wszystkich z imienia i nazwiska i jak widzę w tytule "PRZELEW ŚRODKÓW", to muszę dochodzić po imieniu, kto to przelał. Dlatego ta prośba :)

Co prawda wszyscy wiedzą, że tym razem chodzi o lipiec, ale lubię jasne :piwa: sytuacje :)

Oj tam oj tam też się czepiają.
Konkurs szykowałam tuż przed wyjściem do pracy i mogło mi coś umknąć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 06, 2015 0:21 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

hikora pisze:też sobie siędę, może tym razem uda mi się pochwalić futerkami :D
Chociaż tak naprawdę, co to za temat: piękny pysio!
Widział ktoś brzydkiego kota?
Na jakiej zasadzie trzeba będzie wybierać, jak wszystkie piękne????
No ja się zapytowywuję!

Zasady wyboru każdy dobiera sobie sam.
Jak to mówią jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki więc zdecyduj .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 06, 2015 8:19 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Ewa L. pisze:Jak to mówią jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.

Ja znałam podobne powiedzenie, tylko bez rymu: jeden woli krupnik a drugi... teściową.
Chociaż - gdyby tak zupę zmienić na ogórkową (grzybową, grochową, pomidorową lub t.p.) to i rym by się znalazł...

Barbasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Od: Wto sty 26, 2010 21:26

Post » Pon lip 06, 2015 10:00 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Mamy już pierwszego kandydata i czekamy na kolejnych :ok:

Kto następny ? :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 06, 2015 10:01 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Barbasia pisze:
Ewa L. pisze:Jak to mówią jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.

Ja znałam podobne powiedzenie, tylko bez rymu: jeden woli krupnik a drugi... teściową.
Chociaż - gdyby tak zupę zmienić na ogórkową (grzybową, grochową, pomidorową lub t.p.) to i rym by się znalazł...

Druga odsłona tego powiedzonka to jeden lubi córkę a drugi teściową. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 06, 2015 10:21 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

Mogę zostać sponsorem nagrody, tylko muszę pomyśleć co zafundowac :ok:
A fotkę z ładnym pysiem to chyba tylko swoją wstawię, bo moje gady brzydaczne :mrgreen:
Obrazek
...Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi:
iść przez życie nie czyniąc hałasu...
Ernest Hemingway

AnnAArczyK

Avatar użytkownika
 
Posty: 5558
Od: Pt lip 24, 2009 22:00
Lokalizacja: piękna, trójmiejska okolica

Post » Pon lip 06, 2015 10:34 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

AnnAArczyK pisze:Mogę zostać sponsorem nagrody, tylko muszę pomyśleć co zafundowac :ok:
A fotkę z ładnym pysiem to chyba tylko swoją wstawię, bo moje gady brzydaczne :mrgreen:

Bardzo dziękujemy :ok: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 06, 2015 13:47 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

AnnAArczyK pisze:Mogę zostać sponsorem nagrody, tylko muszę pomyśleć co zafundowac :ok:
A fotkę z ładnym pysiem to chyba tylko swoją wstawię, bo moje gady brzydaczne :mrgreen:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Żuczus też? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 06, 2015 15:20 Re: "MAM PIĘKNY PYSIO " - wybory Miss i Mistera Miau lipiec

AnnAArczyK pisze:A fotkę z ładnym pysiem to chyba tylko swoją wstawię, bo moje gady brzydaczne :mrgreen:

To niemożliwe! Żaden kot nie może być brzydszy od swojego człowieka!

Barbasia

Avatar użytkownika
 
Posty: 579
Od: Wto sty 26, 2010 21:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: dorcia44 i 50 gości