SUPER KOT

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pt maja 22, 2009 11:47 SUPER KOT

już od paru tygodni dostępny jest nowy regulamin SUPER KOTA
zapraszam do lektury
Ave
 

Post » Sob maja 30, 2009 8:59

Dzięki :D

annant

 
Posty: 32
Od: Wto lis 11, 2008 21:42

Post » Pt wrz 11, 2009 10:07 Re: SUPER KOT

Zastanawiam się nad jedną rzeczą - już od dłuższego czasu wszystkie polskie wystawy są obsługiwane przez ten sam sekretariat, a wyniki starannie udokumentowane w bazie FPL i dostępne on-line. Może by tak znieść obowiązek przysyłania kopii dyplomów z polskich wystaw, a zostawić tylko zagraniczne? Tzn. wypełniamy druczek na super kota i jeśli mamy tam powiedzmy 10 polskich wystaw i dwie z zagranicy, to dołączamy kopie tylko tych dwóch dyplomów z zagranicy.

Ładnych kilka drzew się pewnie zaoszczędzi dzięki temu rozwiązaniu ;)

Na marginesie: przy zatwierdzaniu tytułów też można by takie uproszczenie wprowadzić.
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 11, 2009 22:06 Re: SUPER KOT

Atka pisze:Zastanawiam się nad jedną rzeczą - już od dłuższego czasu wszystkie polskie wystawy są obsługiwane przez ten sam sekretariat, a wyniki starannie udokumentowane w bazie FPL i dostępne on-line. Może by tak znieść obowiązek przysyłania kopii dyplomów z polskich wystaw, a zostawić tylko zagraniczne? Tzn. wypełniamy druczek na super kota i jeśli mamy tam powiedzmy 10 polskich wystaw i dwie z zagranicy, to dołączamy kopie tylko tych dwóch dyplomów z zagranicy.

Ładnych kilka drzew się pewnie zaoszczędzi dzięki temu rozwiązaniu ;)

Na marginesie: przy zatwierdzaniu tytułów też można by takie uproszczenie wprowadzić.

według mnie można ale to wszystko zależy od organizatorów. Mozna by tez wprowadzić przesyłanie zgłoszeń wraz ze skanami poczta elektroniczną. Ułatwiłoby to wszystkim prace i skróciło obieg dokumentów.
Obrazek

Atlas

 
Posty: 313
Od: Pon lip 21, 2003 22:50
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Sob wrz 12, 2009 9:07 Re: SUPER KOT

skoro każdy kot '' wystawowy '' ma mikrochip ...
to - idąc tym tokiem myślenia - wystarczającym jest rejestrowanie do ''chipa'' ... i jest wszystko ...

/ no, trzeba uzupełnić o to, co poza polską siecią się zadzieje /
I am a real witch, which is all the love and magic gave my cats!

ObrazekObrazek

Go!Go!

 
Posty: 2999
Od: Czw wrz 08, 2005 17:35
Lokalizacja: Polska

Post » Pon lis 30, 2009 21:54 Re: SUPER KOT

Czy i kiedy bedzie dostepny bdruk zgłoszenia do Super Kota 2009 ??
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 01, 2009 9:59 Re: SUPER KOT

malgosia_07 pisze:Czy i kiedy bedzie dostepny bdruk zgłoszenia do Super Kota 2009 ??

Na samym dole: http://www.felispolonia.eu/PL/o-federacji/dokumenty :wink:
Obrazek

Projektowanie stron internetowych www.mirieldesign.com --- Genetyka: Dziedziczenie kolorów w pigułce, Inbred --- Koty norweskie leśne Skogkatt.pl

Miriel

Avatar użytkownika
 
Posty: 1287
Od: Czw lut 12, 2004 18:27
Lokalizacja: Kielce

Post » Wto gru 01, 2009 14:53 Re: SUPER KOT

Moi drodzy, odbyła się już ostatnia wystawa w Polsce w tym roku. Jeśli więc nie planujecie i nie wybieracie się jeszcze na jakieś wystawy w grudniu za granicę, to możecie wysyłać zgłoszenia swoich kotów do rankingu już teraz. Termin ostateczny to 15 styczeń, ale im wcześniej tym lepiej, bo i tak będziemy mieć mnóstwo pracy.
Więcej informacji wkrótce.
Ave
 

Post » Wto gru 01, 2009 18:11 Re: SUPER KOT

Ave pisze:Moi drodzy, odbyła się już ostatnia wystawa w Polsce w tym roku. Jeśli więc nie planujecie i nie wybieracie się jeszcze na jakieś wystawy w grudniu za granicę, to możecie wysyłać zgłoszenia swoich kotów do rankingu już teraz. Termin ostateczny to 15 styczeń, ale im wcześniej tym lepiej, bo i tak będziemy mieć mnóstwo pracy.
Więcej informacji wkrótce.


A czy przemyślicie mój wniosek racjonalizatorski? ;)

Atka pisze:Zastanawiam się nad jedną rzeczą - już od dłuższego czasu wszystkie polskie wystawy są obsługiwane przez ten sam sekretariat, a wyniki starannie udokumentowane w bazie FPL i dostępne on-line. Może by tak znieść obowiązek przysyłania kopii dyplomów z polskich wystaw, a zostawić tylko zagraniczne? Tzn. wypełniamy druczek na super kota i jeśli mamy tam powiedzmy 10 polskich wystaw i dwie z zagranicy, to dołączamy kopie tylko tych dwóch dyplomów z zagranicy.
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 01, 2009 18:58 Re: SUPER KOT

Atka pisze:A czy przemyślicie mój wniosek racjonalizatorski? ;)
Atka pisze:Zastanawiam się nad jedną rzeczą - już od dłuższego czasu wszystkie polskie wystawy są obsługiwane przez ten sam sekretariat, a wyniki starannie udokumentowane w bazie FPL i dostępne on-line. Może by tak znieść obowiązek przysyłania kopii dyplomów z polskich wystaw, a zostawić tylko zagraniczne? Tzn. wypełniamy druczek na super kota i jeśli mamy tam powiedzmy 10 polskich wystaw i dwie z zagranicy, to dołączamy kopie tylko tych dwóch dyplomów z zagranicy.

Atko, pomysł zapewne dobry, niestety nie wszystkim zajmują się te same osoby z dostępem do bazy, na dodatek w jednym mieście - a to duże utrudnienie (wszyscy normalnie pracujemy) :wink:
Poza tym pomysł z on-line O.K. , ale tzn. że same we dwie (bo tyle osób zajmuje się stroną techniczną Super Kota) miałybyśmy sprawdzić wszystkich, tzn. conajmniej kilkaset kotów zgłoszonych ? Zdajesz sobie sprawę, ile by to trwało, biorąc pod uwagę, że nie jest to moje jedyne zajęcie ? A co jeśli jakiś wynik on-line nie zgadzałby się z zapisem na formularzu ?
Myślę, że pomysł ogólnie jest dobry, ale nie do zrealizowania w tym roku - 15 styczeń 2010 to teoretyczny termin zamknięcia zgłoszeń, a 21 luty to już rozdanie nagród. Biorąc pod uwagę że nagrodzone koty trzeba powiadomić i zaprosić - zostają około 2 tygodnie (10 dni roboczych na naszą pracę). Nie wyobrażam sobie, żebym musiała każdego kota szukać on-line na okoliczność 12 wystaw. HELP - LITOŚCI 8O
Ave
 

Post » Wto gru 01, 2009 19:14 Re: SUPER KOT

Ave pisze:
Atka pisze:A czy przemyślicie mój wniosek racjonalizatorski? ;)
Atka pisze:Zastanawiam się nad jedną rzeczą - już od dłuższego czasu wszystkie polskie wystawy są obsługiwane przez ten sam sekretariat, a wyniki starannie udokumentowane w bazie FPL i dostępne on-line. Może by tak znieść obowiązek przysyłania kopii dyplomów z polskich wystaw, a zostawić tylko zagraniczne? Tzn. wypełniamy druczek na super kota i jeśli mamy tam powiedzmy 10 polskich wystaw i dwie z zagranicy, to dołączamy kopie tylko tych dwóch dyplomów z zagranicy.

Atko, pomysł zapewne dobry, niestety nie wszystkim zajmują się te same osoby z dostępem do bazy, na dodatek w jednym mieście - a to duże utrudnienie (wszyscy normalnie pracujemy) :wink:
Poza tym pomysł z on-line O.K. , ale tzn. że same we dwie (bo tyle osób zajmuje się stroną techniczną Super Kota) miałybyśmy sprawdzić wszystkich, tzn. conajmniej kilkaset kotów zgłoszonych ? Zdajesz sobie sprawę, ile by to trwało, biorąc pod uwagę, że nie jest to moje jedyne zajęcie ? A co jeśli jakiś wynik on-line nie zgadzałby się z zapisem na formularzu ?
Myślę, że pomysł ogólnie jest dobry, ale nie do zrealizowania w tym roku - 15 styczeń 2010 to teoretyczny termin zamknięcia zgłoszeń, a 21 luty to już rozdanie nagród. Biorąc pod uwagę że nagrodzone koty trzeba powiadomić i zaprosić - zostają około 2 tygodnie (10 dni roboczych na naszą pracę). Nie wyobrażam sobie, żebym musiała każdego kota szukać on-line na okoliczność 12 wystaw. HELP - LITOŚCI 8O


W takim razie pozostaje mieć nadzieję, że kiedyś doczekamy się takiej możliwości...
Permanentny brak czasu...

Atka

Avatar użytkownika
 
Posty: 11517
Od: Wto maja 20, 2003 11:31
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 01, 2009 19:21 Re: SUPER KOT

być może klub macierzysty zgłoszonego kota mógłby przejąć tą rolę za rok - to zanacznie ułatwiłoby nam pracę 8) niemniej z doświadczenia wiem, że potwierdzają za zgodność z oryginałem , stemplują druk z wyliczoną ilością punktów i często gęsto tu również są wpadki :roll:
Ave
 

Post » Pt gru 18, 2009 13:34 Re: SUPER KOT

Mam pytanie dotyczące zgłoszenia:
Moja kotka kończy 10 miesięcy dnia 24 grudnia br., przez cały 2009 oczywiście konkurowała tylko w klasie 12 i 11 (zresztą po 24 grudnia nie ma już żadnych wystaw)
Mam rozumieć, że w związku z tym do "Super Kota" zgłaszam ją w grupie "młodzież i kocięta" ?

dolcegattina

 
Posty: 30
Od: Śro maja 06, 2009 14:15
Lokalizacja: Konin

Post » Pt gru 18, 2009 20:04 Re: SUPER KOT

dolcegattina pisze:Mam pytanie dotyczące zgłoszenia:
Moja kotka kończy 10 miesięcy dnia 24 grudnia br., przez cały 2009 oczywiście konkurowała tylko w klasie 12 i 11 (zresztą po 24 grudnia nie ma już żadnych wystaw)
Mam rozumieć, że w związku z tym do "Super Kota" zgłaszam ją w grupie "młodzież i kocięta" ?

si :D
Ave
 

Post » Nie gru 27, 2009 14:57 Re: SUPER KOT

Polska Federacja Felinologiczna FELIS POLONIA
oraz
Galeria Łódzka i Magazyn dla miłośników kotów KOT


serdecznie zapraszają na

Światowy Dzień Kota
Pokaz kotów SUPER KOT*2009
niedziela, 21 lutego 2010


na terenie centrum handlowego Galeria Łódzka
ul. Piłsudskiego 15/23 w Łodzi

Obrazek

Obrazek

Program imprezy
pokaz kotów nagrodzonych w rankingu SUPER KOT*2009 organizowany przez Polską Federację Felinologiczną Felis Polonia
prezentacja i przyznanie nagród kotom i hodowlom biorącym udział w pokazie
promowanie akcji „Rasowce – Dachowcom”
multimedialna prezentacja wszystkich ras kotów
bogaty program artystyczny
przyznanie tytułu „Kociarza Roku 2009” miesięcznika KOT
spotkania z ciekawymi osobami zajmującymi się kotami w Polsce
bezpłatne konsultacje weterynaryjne
instalacje plastyczne
stoiska z akcesoriami dla zwierząt, karmy, żwirki, kosmetyki
kocia biżuteria
konkursy i zabawy dla dzieci
wiele innych atrakcji

Na teren pokazu wnoszone mogą być wyłącznie koty zaproszone i przyjęte na pokaz.
Przyjmowanie kotów na pokaz w godzinach 10.00 – 11.00
Zakończenie pokazu w godzinach 17.00 – 18.00

Koty przyjęte na pokaz muszą być zdrowe, zaszczepione zgodnie z obowiązującymi przepisami, wolne od chorób zakaźnych i pasożytniczych (obowiązkowa jest książeczka zdrowia kota).

Dodatkowe informacje o pokazie:
Anna Wilczek (+48) 691 54 23 64 anna.wilczek@felispolonia.eu
Serdecznie zapraszamy!
Ave
 

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość