Przydomki hodowlane

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw lis 19, 2015 11:10 Re: Przydomki hodowlane

A podpowiedzcie mi jakie dokumenty potrzebuje, aby pokryć kotkę? Kartę krycia?
Jak to się odbywa?

PiotrSt

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Wto paź 27, 2015 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 19, 2015 13:15 Re: Przydomki hodowlane

malgosia_07 pisze:
kfiatek 1983 pisze:Pokryć możesz. Przydomek będzie potrzebny przy zgłaszaniu kociaków czyli po ciąży (65 dni) i ok 4-8 tygodniach życia maluchów.


przepraszam.... ale co masz na myśli pisząc "ok 4-8 tygodniach życia maluchów" ?

Zapewne wysylanie dokumentow w celu uzyskanis dla nich rodowodow?
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38254
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Czw lis 19, 2015 13:43 Re: Przydomki hodowlane

PiotrSt pisze:A podpowiedzcie mi jakie dokumenty potrzebuje, aby pokryć kotkę? Kartę krycia?
Jak to się odbywa?



Te wszystkie informacje powinieneś uzyskać w klubie, którego jesteś członkiem. Radą i pomocą w tym temacie winien Ci również służyć hodowca kotki, skoro sprzedał ją osobie początkującej czyli Tobie z pełnymi prawami hodowlanymi.
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Czw lis 19, 2015 13:43 Re: Przydomki hodowlane

malgosia_07 pisze:
kfiatek 1983 pisze:Pokryć możesz. Przydomek będzie potrzebny przy zgłaszaniu kociaków czyli po ciąży (65 dni) i ok 4-8 tygodniach życia maluchów.


przepraszam.... ale co masz na myśli pisząc "ok 4-8 tygodniach życia maluchów" ?


Czas na wysłanie karty miotu do klubu. Po takim czasie (ciąża + pierwsze tygodnie) przydomek powinien być zrobiony.

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Czw lis 19, 2015 13:58 Re: Przydomki hodowlane

Enya pisze:
PiotrSt pisze:A podpowiedzcie mi jakie dokumenty potrzebuje, aby pokryć kotkę? Kartę krycia?
Jak to się odbywa?



Te wszystkie informacje powinieneś uzyskać w klubie, którego jesteś członkiem. Radą i pomocą w tym temacie winien Ci również służyć hodowca kotki, skoro sprzedał ją osobie początkującej czyli Tobie z pełnymi prawami hodowlanymi.


Święte słowa...

kfiatek 1983 pisze:
malgosia_07 pisze:
kfiatek 1983 pisze:Pokryć możesz. Przydomek będzie potrzebny przy zgłaszaniu kociaków czyli po ciąży (65 dni) i ok 4-8 tygodniach życia maluchów.


przepraszam.... ale co masz na myśli pisząc "ok 4-8 tygodniach życia maluchów" ?


Czas na wysłanie karty miotu do klubu. Po takim czasie (ciąża + pierwsze tygodnie) przydomek powinien być zrobiony.


Dziękuję ... tajemniczo to brzmiało ;)
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 19, 2015 14:10 Re: Przydomki hodowlane

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Ps. Każdy kiedyś zaczynał :) i nie dziwcie mi się, że chce wszystko wiedzieć dokładnie .

PiotrSt

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Wto paź 27, 2015 15:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 19, 2015 14:52 Re: Przydomki hodowlane

PiotrSt pisze:Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Ps. Każdy kiedyś zaczynał :) i nie dziwcie mi się, że chce wszystko wiedzieć dokładnie .


Ja też kiedyś zaczynałam, fakt trochę dawno, ale zupełnie inaczej niż Pan.
Dla mnie moim mentorem i przewodnikiem był hodowca od którego kupiłam kotkę oraz wiedza na temat przepisów, regulaminów, które obowiązywały w stowarzyszeniu, którego zostałam członkiem. :) tę zdobyłam sama.
Dzięki temu nie musiałam pytać o tak proste rzeczy na forach. Ważne w hodowli jest nie tylko posiadanie kota, ale przede wszystkim podejście do niej, cele, zasady
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Pt lis 20, 2015 6:51 Re: Przydomki hodowlane

Enya pisze:
PiotrSt pisze:Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Ps. Każdy kiedyś zaczynał :) i nie dziwcie mi się, że chce wszystko wiedzieć dokładnie .


Ja też kiedyś zaczynałam, fakt trochę dawno, ale zupełnie inaczej niż Pan.
Dla mnie moim mentorem i przewodnikiem był hodowca od którego kupiłam kotkę oraz wiedza na temat przepisów, regulaminów, które obowiązywały w stowarzyszeniu, którego zostałam członkiem. :) tę zdobyłam sama.
Dzięki temu nie musiałam pytać o tak proste rzeczy na forach. Ważne w hodowli jest nie tylko posiadanie kota, ale przede wszystkim podejście do niej, cele, zasady


oj to prawda
pamietam jak męczył mnie Arek K
pełna kontrola :wink:
pomoc w całej tej biurokracji ,wskazówki ,gorąca linia i pełne wsparcie :ok:
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Pt lis 20, 2015 13:38 Re: Przydomki hodowlane

Macie rację.
Ja sam przestudiowałem regulaminy fife i mojego klubu.
Teraz zwrócę się w razie wątpliwości do klubu.
Dzięki za wsparcie i trzymajcie kciuki.

PiotrSt

Avatar użytkownika
 
Posty: 6
Od: Wto paź 27, 2015 15:15
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości