Przydomki hodowlane

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon mar 06, 2006 22:44

danunka pisze: Trzeba pamietać,ze do FIFe nalezy kilkanaście państw :wink: i zebrac wszystkie przydomki na "jedna listę" ,zeby ktos nowy mógl sobie sprawdzic ,to 8O
Może w przyszłości cos sie zmieni :wink:


ale przecież i tak te przydomki muszą byc zebrane w jedna bazę danych żeby ktoś w fife mógł je zweryfikować, prawda? więc czemu nie udostępnic tej listy? samej listy juz zarejestrowanych przydomków, bez danych do kogo należą czy w jakim kraju zostały zarejestrowane. Moim zdaniem to by ułatwiło sprawę. Teraz czekam na weryfikację mojego przydoma już ponad miesiąc, jeżeli okaże się, że nazwy które wymyśliłam sa już zarejestrowane będę musiała powtórzyc cała procedurę od nowa. I czekać kolejne miesiące.

Magis

 
Posty: 3737
Od: Pon lis 14, 2005 13:41
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon mar 06, 2006 23:59

danunka pisze: .Lista przydomków jest w FIFe .a FIFe nie wyraża ochoty udostępnienia jej całemu światu :!: ( i wg mnie ma rację ! ),więc bedzie tak jak jest do tej pory :

Magis -przeczytaj to zdanie jeszcze raz.Nic na to nie poradzimy :( byc moze kiedyś bedzie mozliwość :) zrobienia elektronicznej listy polskich przydomków - :D dla naszych wewnętrznych sprawdzeń :wink:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2006 9:14

danunka, a niby czemu FIFe ma rację, nie chcąc jej udostępniac??? Jeśli przydomki są na rodowodach to nie są tajne, wiec ciut nielogiczne wytłumaczenie. No i co z tego że do FIFe należy kilkanaście państw? Rozumiem że problem byłby gdyby trzeba to było przepisać na maszynie, ale w wersji elektronicznej to raczej nie jest kłopot.
Aida-RUS
Obrazek
Obrazek

Rincevind

 
Posty: 192
Od: Sob cze 25, 2005 0:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 07, 2006 10:33

Rincevind pisze:danunka, a niby czemu FIFe ma rację, nie chcąc jej udostępniac???

nie powiedziałam,że to FIFe ma rację :wink: racja jest moja :evil: ,bo sam przydomek to tylko nazwa ,która ma swojego własciciela .A ja nie mam ochoty,zeby moje dane krązyły po necie :( jeżeli nie wyraże na to zgody :evil:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2006 10:54

danunka na poprzedniej stronie napisałaś, że FIFe ma rację, pytałem sie o przydomki zarejestrowane w FIFe a nie numer twojego konta, buta, domu i inne dane osobowe, które jak najbardziej wymagaja zgody na publikowanie.
Aida-RUS
Obrazek
Obrazek

Rincevind

 
Posty: 192
Od: Sob cze 25, 2005 0:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 07, 2006 11:00

danunka pisze: ( i wg mnie ma rację ! ),

tak to było napisane na poprzedniej stronie :roll: i to moja racja a nie FIFe :wink:
i to by było na tyle w tym temacie z mojej strony :D
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2006 12:27

danunka pisze:
danunka pisze: .Lista przydomków jest w FIFe .a FIFe nie wyraża ochoty udostępnienia jej całemu światu :!: ( i wg mnie ma rację ! ),więc bedzie tak jak jest do tej pory :

Magis -przeczytaj to zdanie jeszcze raz.Nic na to nie poradzimy :( byc moze kiedyś bedzie mozliwość :) zrobienia elektronicznej listy polskich przydomków - :D dla naszych wewnętrznych sprawdzeń :wink:


Przeczytałam i nie wiem dlaczego Fife ma mieć rację nie udostępniając nazw już zarejestrowanych przydomków. Lista tylko polskich przydomków na niewiele się zda... bo już nie trzeba wpisywać w przydomku końcówki *PL.
Lista zarejestrowanych nazw nie jest tożsama z listą właścicieli przypisanych do tych nazw. Pisałam o liście samych przydomków, bez podania ich właścicieli, czy też kraju w którym zostały zarejestrowane. Taka lista nie naruszałaby ochrony danych osobowych, ponieważ nie zawierałaby danych właściela przydomka a jedynie samą nazwę. I gdzie tu problem?
Teraz nie wiedząc czy moje propozycje do przydomka zostaną zaakceptowane czy też nie "jestem wstrzymana" ze wszystkimi działaniami, nie mogę zrobić strony, zarejestrować domeny, dać ogłoszeń o kocietach... nic nie mogę. NIe wiem ile moze potrwać rejestracja przydomka. I nie wiem czy nie będę musiała powtarzać całej procedury od nowa. A przecież nikt nie robi mi "łaski" rejestrując mój przydomek. Ja za to płacę. Więc dlaczego nie postarać się o usprawnienie tej zawiłej procedury? Chociażby po to żeby innni nie musieli tyle czekać co ja.

Magis

 
Posty: 3737
Od: Pon lis 14, 2005 13:41
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto mar 07, 2006 12:49

Magis pisze: A przecież nikt nie robi mi "łaski" rejestrując mój przydomek. Ja za to płacę. Więc dlaczego nie postarać się o usprawnienie tej zawiłej procedury? Chociażby po to żeby innni nie musieli tyle czekać co ja.

Pewnie i masz rację,ale to nie sa dyskusje na Forum,bo to niczego tu nie wniesie.Proponuje przedstawic ten temat w swoim macierzystym Klubie przedstawicielom Zarządu,którzy w tym tygodniu wybierają się na Walne Zebranie Federacji Felis Polonia.
Powodzenia :D
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2006 12:59

przedstawię :) a może sama się pofatyguję na spotkanie w Poznaniu :)

Nie zgodzę się, że dyskusje na forum niczego nie wnoszą... od czegoś trzeba zaczać ;)

Magis

 
Posty: 3737
Od: Pon lis 14, 2005 13:41
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto mar 07, 2006 13:26

Magis pisze:
Nie zgodzę się, że dyskusje na forum niczego nie wnoszą... od czegoś trzeba zaczać ;)

:( a wnoszą ? nie możemy narzucać naszej woli FIFe-możemy jedynie prosic ,bo narazie jestesmy pod patronatem ..... popatrz na stronę FIFe (tam nas jeszcze nie ma ... :wink: )
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2006 14:15

ale możemy już przygotowywać wnioski, przecież w końcu kiedyś znajdziemy się w szacownym gronie...

Magis

 
Posty: 3737
Od: Pon lis 14, 2005 13:41
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto mar 07, 2006 15:15

A dlaczego ma nie być dodatku *PL albo *DK (też) skąd będę wiedzieć skąd jest kot ?
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Wto mar 07, 2006 15:38

Magis pisze:
Lista tylko polskich przydomków na niewiele się zda... bo już nie trzeba wpisywać w przydomku końcówki *PL.


Teraz nie wiedząc czy moje propozycje do przydomka zostaną zaakceptowane czy też nie "jestem wstrzymana" ze wszystkimi działaniami, nie mogę zrobić strony, zarejestrować domeny, dać ogłoszeń o kocietach... nic nie mogę. .

A skąd Ty masz takie informacje ? Ostatnie przydomki,które dostalismy sa z *PL :-)
a że nic nie możesz to Twój problem ,bo....... najpierw rejestruje sie przydomek,potem planuje przychówek kociaków
musiałam to powiedzieć,bo masz pretensje diabli wiedza do kogo :twisted:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 07, 2006 17:47

danunka Twoje ostatnie wypowiedzi pozostawie bez komentarza 8O
Aida-RUS
Obrazek
Obrazek

Rincevind

 
Posty: 192
Od: Sob cze 25, 2005 0:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 07, 2006 17:56

danunka pisze: A skąd Ty masz takie informacje ? Ostatnie przydomki,które dostalismy sa z *PL :-)
a że nic nie możesz to Twój problem ,bo....... najpierw rejestruje sie przydomek,potem planuje przychówek kociaków
musiałam to powiedzieć,bo masz pretensje diabli wiedza do kogo :twisted:


wiesz danunka, zadziwiłam się jak przeczytałam Twój post. Nie wiem dlaczego to co napisałam tak cię zdenerwowało. Ziejesz agresją jakbym przynajmniej napadła personalnie na Ciebie. Nie wiem też dlaczego uważasz, ze ja mam do kogokolwiek jakiekolwiek pretensje... to co napisałam to jest moja uwaga, że zawiłą procedurę weryfikowania przydomków mozna uprościć. Może masz zły dzień, szef w pracy wrzeszczy, ale na litość, nie wyładowuj swojej agresji na nieznajomych osobach. Bo nie uderza w te osoby - uderza w Ciebie.

Magis

 
Posty: 3737
Od: Pon lis 14, 2005 13:41
Lokalizacja: Poznań

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości