List otwarty klubu NP

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Śro lip 20, 2016 5:52 List otwarty klubu NP

Do wszystkich członków klubu NP został wysłany List Otwarty napisany przez Komisję Rewizyjną .
Warto się z nim zapoznać przed jutrzejszym Walnym .

Siasia

 
Posty: 967
Od: Czw lip 27, 2006 16:37
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro lip 20, 2016 6:34 Re: 25-26 czerwca 2016 Wystawa w Legionowie

List został wysłany nie tylko do cżłonków No Problem.
Publicznie proszę o nie wysyłanie do mnie żadnej żenującej korespondencji.

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 20, 2016 9:31 Re: 25-26 czerwca 2016 Wystawa w Legionowie

Basia_G pisze:List został wysłany nie tylko do cżłonków No Problem.
Publicznie proszę o nie wysyłanie do mnie żadnej żenującej korespondencji.


To nie powinno oczywiście się zdarzyć :( , ale NADAL , jesteś członkiem klubu, przynajmniej tak wynika ze strony klubu i maili.
Zażalenie do zarządu klubu.... proszę kierować
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 20, 2016 9:32 Re: 25-26 czerwca 2016 Wystawa w Legionowie

malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:List został wysłany nie tylko do cżłonków No Problem.
Publicznie proszę o nie wysyłanie do mnie żadnej żenującej korespondencji.


To nie powinno oczywiście się zdarzyć :( , ale NADAL , jesteś członkiem klubu, przynajmniej tak wynika ze strony klubu i maili.
Zażalenie do zarządu klubu.... proszę kierować

Powtarzam,
nie jestem członkiem klubu No Problem.

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 20, 2016 9:33 Re: List otwarty klubu NP

Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Śro lip 20, 2016 9:38 Re: List otwarty klubu NP

lrafal pisze:http://noproblem.org.pl/index.php?k=2&id=248

od dnia 17.07.2016 - czyli w dniu kiedy złożyłam rezygnacje (którą klub przyjął), nie jestem członkiem No problem
Czy to tylko dla mnie jest logiczne ????????

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lip 20, 2016 11:19 Re: List otwarty klubu NP

Siasia pisze:Do wszystkich członków klubu NP został wysłany List Otwarty napisany przez Komisję Rewizyjną .
Warto się z nim zapoznać przed jutrzejszym Walnym .


Dodatkowa informacja, dla zainteresowanych, oraz by ukrócić pomówienia które są rozpowszechniane pod moim adresem.

Oświadczenie
Ja niżej podpisana Małgorzata Bartoszewska, oświadczam, że nigdy nie miałam zamiaru kandydować do Komisji Rewizyjnej (KR), ani do Zarządu klubu No Problem.

Po Walnym Zebraniu , które odbyło się 11.06.2016 na którym zrezygnował z członkostwa w Komisji Rewizyjnej p. M. Małażewski, biorąc pod uwagę trudną sytuację klubu, zaistniałe nieprawidłowości, ogrom pracy jaki czekał członków Komisje rewizyjna (KR), w celu wyjaśnienia ich oraz krótki czas w jakim należało je wyjaśnić – zgodziłam się tymczasowo uczestniczyć w pracach komisji rewizyjnej i zostałam powołana w jej szeregi - KR .

Informacje jakie otrzymywaliście Państwo, że działania KR, to zamach na zarząd, i walka o stołki w klubie NP, jest kłamstwem.

Kłamstwo, to zostało wymyślone w celu wydobycia od Państwa pełnomocnictw, do nadchodzącego walnego (21.07.2016), ale przede wszystkim kłamstwo to, zostało wymyślone, w celu odwrócenia uwagi od faktu, że w klubie brakuje pieniędzy i źle się dzieje.

Z raportu KR, które otrzymaliście Państwo w dniu wczorajszym droga mailową, widać jaka ilość dokumentów jest wydana w roku 2015, bez pobranych opłat, a to oznacza, że każdy z nas, za wydanie cudze dokumenty hodowlane przez FPL musiał zapłacić…. czyli finansujemy cudze hodowle.

Cześć pieniędzy z wystaw nigdy nie trafiła na konto klubowe……

Jestem członkiem założycielem klubu.
Jestem jednym z niewielu którzy jeszcze zostali w tym klubie.

Powtarzam, nie mam i nigdy nie miałam zamiaru kandydować ani do KR ani do zarządu klubu Noproblem , a Państwu zostawiam ocenę , czy w uczciwy sposób zostało wydobyte od Was pełnomocnictwa ?
I czy dalej chcecie finansować ze swoich pieniędzy cudze hodowle?

Małgorzata Bartoszewska
Ostatnio edytowano Śro lip 20, 2016 19:36 przez malgosia_07, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 20, 2016 16:01 Re: List otwarty klubu NP

Członków klubu zapraszam na FB do grupy - NO PROBLEM - Ogólnopolski Klub Kotów i Kociarzy .

Siasia

 
Posty: 967
Od: Czw lip 27, 2006 16:37
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw lip 21, 2016 5:41 Re: List otwarty klubu NP

Wczoraj jeden z członków klubu napisał bardzo ładne podsumowanie całej sytuacji w grupie klubowej na FB . Ponieważ nie wszyscy hodowcy z klubu są w tej grupie , poproszono mnie ,abym zacytowała tutaj te słowa.
"Czytam ten post i martwię się. Nie będzie mnie na Walnym, ale napiszę tutaj słów kilka.
Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze i ambicje różnej maści – bywają potknięcia. Zdarza się.
Komisja Rewizyjna jest od tego, żeby te potknięcia znajdować, punktować i niejako zmuszać, do naprawy sytuacji. Taka jest jej rola. A zadaniem ZARZĄDU jest to, żeby nie dopuszczać do sytuacji karygodnych lub NAPRAWIĆ niedociągnięcia.
Oczywistym jest, że TEN kto wytyka błędy – BYWA postrzegany jako wróg - tego, któremu te błędy się wytyka. Oczywistym jest również to, że NAJPROŚCIEJ, zamiast naprawić błędy – można usunąć Komisję Rewizyjną i sprawę zatuszować. To częste działanie – niejedno stowarzyszenie, w ten sposób rozwiązało swoje problemy.
Argument, ze Komisja Rewizyjna rozpętała wojnę – bo jest to bitwa o stołki – jest naprawdę nielogiczny. Nie róbmy z siebie idiotów.
Kto przy zdrowych zmysłach, pokusi się o przejęcie „WŁADZY” w stowarzyszeniu z długami i nieprawidłowościami w papierach? Kto byłby na tyle nierozsądny, żeby ponosić odpowiedzialność za cudze błędy w rachunkowości? NIKT, NIE JEST NA TYLE GŁUPI.
Prościej i bez zagrożeń jest założyć od podstaw nowe stowarzyszenie. Naprawdę.
Komisja Rewizyjna przedstawiła LICZBY i swoje wnioski.
I być może każdą opinię/wniosek można uznać za tendencyjną, tak LICZBY NIE KŁAMIĄ. To matematyka. Jeśli liczby pokazują BRAKI FINANSOWE – to niestety ta sytuacja MA PO PROSTU MIEJSCE. I z czegoś ona wynika.
BRAKI finansowe, nie powstają same z siebie – do tego przyczynia się człowiek. Czasem jest to zwykła niewiedza, czy głupota. A czasem nieuczciwość człowieka i chęć dorobienia sobie cudzym kosztem. Czasem jest to działanie jednego człowieka i milczące przyzwolenie pozostałej grupy, na taki proceder. A czasem jest to celowe działanie całej grupy. Tego nie wiemy.
Od SPRAWDZANIA – kto i gdzie upłynnił zasoby finansowe – są odpowiednie organy.
Komisja Rewizyjna, swoją pracę wykonała – znalazła coś , co budzi niepokój i upubliczniła te dane.
Oczywiście – można ciskać na KR gromy – ale przystańmy na chwilę i zastanówmy się. Fałszowanie przez KR liczb – grozi odpowiedzialnością karną. Dlatego uważam, ze zrobiła rzetelnie swoją pracę.
Przekazała swoje uwagi Zarządowi. Teraz po stronie Zarządu leży decyzja, co dalej z tym zrobić.
Czy usunąć Komisję Rewizyjną i potraktować ją jako niewygodną? Czy spróbować naprawić to, co się stało? I pociągnąć do odpowiedzialności osoby, które do takich zaniedbań doprowadziły.
To co zrobi Zarząd na jutrzejszym Walnym – pokaże czy nasz Klub ma szanse przetrwania. Chciałabym, aby Klub przetrwał i pozwolił nam nadal być jego członkami. Jednak bardzo nie chciałabym widzieć takiego bilansu i takiego raportu KR – jaki zobaczyłam teraz."

Siasia

 
Posty: 967
Od: Czw lip 27, 2006 16:37
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie lip 24, 2016 16:59 Re: List otwarty klubu NP

Siasia pisze:czy nasz Klub ma szanse przetrwania.


No i? I co z zaplanowaną wystawą w Białymstoku w październiku?
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 24, 2016 20:12 Re: List otwarty klubu NP

Witek Nowak pisze:
Siasia pisze:czy nasz Klub ma szanse przetrwania.


No i? I co z zaplanowaną wystawą w Białymstoku w październiku?


to pytanie do zarządu , sprawa w toku ...

Siasia

 
Posty: 967
Od: Czw lip 27, 2006 16:37
Lokalizacja: Olsztyn




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości