Książeczki zdrowia

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon cze 27, 2016 15:19 Re: Książeczki zdrowia

Ja płacę za książeczki więc wolałabym mieć takie z logo FPL - szkoda, że z Klubu nie było żadnej informacji, że takie książeczki i teczki są - zawsze to reklama dla naszej federacji

Zajadek

 
Posty: 106
Od: Nie kwi 15, 2012 22:31

Post » Pon cze 27, 2016 15:41 Re: Książeczki zdrowia

Basia_G pisze:Teczka
Obrazek

Książeczka zdrowia
Obrazek



Basiu, dziękuję za pokazanie. Czy Ty otrzymałaś je z klubu ??
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 27, 2016 15:58 Re: Książeczki zdrowia

malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:Teczka
Obrazek

Książeczka zdrowia
Obrazek



Basiu, dziękuję za pokazanie. Czy Ty otrzymałaś je z klubu ??

nie

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon cze 27, 2016 16:11 Re: Książeczki zdrowia

Mi klub wysłał 4 rodowody moich kociąt w jednej teczce. Książeczek brak :)

parafka

Avatar użytkownika
 
Posty: 16
Od: Czw wrz 17, 2015 15:48

Post » Pon cze 27, 2016 17:08 Re: Książeczki zdrowia

Przypominam - jak każdy klub dostał około 40sztuk książeczek to się rozeszły zanim zdążyli mrugnąć. Ciężko żeby 40 książeczek podzielić między 100-200 członków i jeszcze najlepiej każdemu po 5.

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon cze 27, 2016 17:15 Re: Książeczki zdrowia

Tu się rozchodzi nie o to, że się szybko rozeszły tylko o brak informacji ze strony klubu.
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 27, 2016 18:13 Re: Książeczki zdrowia

U nas wyłożyliśmy książeczki na stole na walnym. Informacja mailowo do członków też poszła.

kfiatek 1983

 
Posty: 1436
Od: Wto paź 04, 2011 22:15
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post » Pon cze 27, 2016 18:58 Re: Książeczki zdrowia

kfiatek 1983 pisze:U nas wyłożyliśmy książeczki na stole na walnym. Informacja mailowo do członków też poszła.

Który Klub jeszcze tak zrobił? Łapki w górę :mrgreen:
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 28, 2016 0:29 Re: Książeczki zdrowia

kfiatek 1983 pisze:Przypominam - jak każdy klub dostał około 40sztuk książeczek to się rozeszły zanim zdążyli mrugnąć. Ciężko żeby 40 książeczek podzielić między 100-200 członków i jeszcze najlepiej każdemu po 5.




Witek Nowak pisze:Tu się rozchodzi nie o to, że się szybko rozeszły tylko o brak informacji ze strony klubu.


dokładnie , TAK.
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 28, 2016 12:32 Re: Książeczki zdrowia

Basia_G pisze:
malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:Teczka
Obrazek

Książeczka zdrowia
Obrazek



Basiu, dziękuję za pokazanie. Czy Ty otrzymałaś je z klubu ??

nie



Czyli to nie tylko do mnie nie trafiła informacja o takim dzianiu FPLu :( .
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 28, 2016 12:50 Re: Książeczki zdrowia

malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:
malgosia_07 pisze:
Basia_G pisze:Teczka
Obrazek

Książeczka zdrowia
Obrazek



Basiu, dziękuję za pokazanie. Czy Ty otrzymałaś je z klubu ??

nie



Czyli to nie tylko do mnie nie trafiła informacja o takim dzianiu FPLu :( .

nie,
ja wiedziałam o tym,że FPL wydrukował i wysłał do wszystkich Klubów
ale powyższych materiałów nie otrzymałam z Klubu

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 29, 2016 11:45 Re: Książeczki zdrowia

Witam
Jest problem z wysyłką nawet 2 teczek nie mieszczą się w dużych kopertach ,na miejscu kto odbiera dokumenty otrzymuje ,co do książeczek zdrowia dostaliśmy bardzo małą ilość ,mimo to proponuję przekazanie ,reakcje są różne ,a przecież to promocja naszej federacji kochani i na tym powinno nam zależeć .I jeszcze jedno teczki są bardzo sztywne i dość grube swą sugestię przesłałam do FPL ,jednocześnie podpowiedziałam aby umieścić informacje podstawowe na temat /szczepień odrobaczeń i oczywiście badań genetycznych kotów / zobaczymy jak otrzymamy nową partię ?

Pomysł bardzo dobry promocja i informacje w każdej formie jest na plus dla FPL , aleeee kilka poprawek by się zdało.

mruczki2

 
Posty: 154
Od: Wto lip 05, 2011 9:42

Post » Śro cze 29, 2016 11:59 Re: Książeczki zdrowia

mruczki2 pisze:Witam
Jest problem z wysyłką nawet 2 teczek nie mieszczą się w dużych kopertach ,na miejscu kto odbiera dokumenty otrzymuje ,co do książeczek zdrowia dostaliśmy bardzo małą ilość ,mimo to proponuję przekazanie ,reakcje są różne ,a przecież to promocja naszej federacji kochani i na tym powinno nam zależeć .I jeszcze jedno teczki są bardzo sztywne i dość grube swą sugestię przesłałam do FPL ,jednocześnie podpowiedziałam aby umieścić informacje podstawowe na temat /szczepień odrobaczeń i oczywiście badań genetycznych kotów / zobaczymy jak otrzymamy nową partię ?

Pomysł bardzo dobry promocja i informacje w każdej formie jest na plus dla FPL , aleeee kilka poprawek by się zdało.

Tak, zgadzam się, teczki są duże, ale pamiętam,że ja zamawiałam koperty poszerzane ze sztywnym dnem (aby klubowicze otrzymywali pocztą niepogięte dokumenty) i w takie koperty teczki zmieściłyby się bez problemu

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro cze 29, 2016 22:06 Re: Książeczki zdrowia

Wszystkie kluby otrzymały teczki i kilka sztuk książeczek, które w żaden sposób nie były w stanie zaspokoić ilości potrzebnej dla wszystkich klubowiczów.
Po czasie dostaliśmy też zapytanie o ilości dodruku, Felis Posnania zamówilo wg sztuk rodowodów wyrobionych w roku ubiegłym, przy tendencji wzrostowej wyrabianych rodowodów sądzę ze i tak zabraknie, ale z pewnością trafią do klubowiczów.

mulancat

Avatar użytkownika
 
Posty: 452
Od: Czw cze 24, 2010 13:24

Post » Czw cze 30, 2016 11:30 Re: Książeczki zdrowia

mulancat pisze:Wszystkie kluby otrzymały teczki i kilka sztuk książeczek, które w żaden sposób nie były w stanie zaspokoić ilości potrzebnej dla wszystkich klubowiczów.
Po czasie dostaliśmy też zapytanie o ilości dodruku, Felis Posnania zamówilo wg sztuk rodowodów wyrobionych w roku ubiegłym, przy tendencji wzrostowej wyrabianych rodowodów sądzę ze i tak zabraknie, ale z pewnością trafią do klubowiczów.



Joasiu, ok. Tak zrobiła Felis Posnania.
Ale z tego co sie zdążyłam zorientować, jesteście w tak zwanej mniejszości.
Mój klubu Noproblem, :( nie poinformował o tym, ze jest taka inicjatywa FPLu. Było walne i tez nikt z zarzadu nie był łaskaw przynieś, pokazać teczek i książeczek. Nawet powiedzieć o teczkach czy książeczkach. ze sa takie wydrukowane i beda rozprowadzane miedzy członkami klubu :(
Zero jakiej kol wiek informacji. :(

Wkurza mnie ciągły atak na FPL, napuszczanie członków, ze nic Zarząd FPLu nie robi, a jak robi.... to nie informują :(
Pomijam fakt, który opisałam na samym początku tego wątku (kopia poniżej)

malgosia_07 pisze:..........
Dokumenty z klubu, rodowód po nostryfikacji przyszedł w kopercie pognieciony, i wygląda paskudni. I żeby rozwiać pomysł - wina poczty i listonosza. Tygodniowo listonosz przynosi po kilkanaście listów i są one w normalnym stanie.
A gdyby był włożony w teczkę, nie było mojego rozgoryczenia....
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości