Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner?

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw sty 21, 2016 16:16 Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner?

Obecnie jest 5 regionalnych wystaw których zwycięzcy mają prawo do wpisywania tytułów przed imieniem kota:
- American Winner Show
- Baltic Winner Show
- Mediterrean Winner Show
- North Sea Winner Show
- Scandinavian Winner Show

Na żadne z nich nie jest wpisana Polska jako jeden z niewielu krajów które nie uczestniczą w regionalnych wystawach, z tego co widzę jest jedynym tak dużym związkiem który nie jest wpisany do żadnego show. Nie wnikam już jak to się stało, ale naturalną koleją powinniśmy jako kraj bałtycki być wpisani do Baltic Winner Show.

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38

Post » Czw sty 21, 2016 18:29 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Ja bym raczej widział coś na kształt "Slavic Winner', razem z Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Rosją itp.

Po co się dopisywać, jak można własne machnąć? :D

LittleDevils

 
Posty: 100
Od: Wto mar 13, 2012 13:25

Post » Czw sty 21, 2016 20:17 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Kto pojedzie do Rosji z Polski... W tym klimacie politycznym. Baltic ma tą zaletę że już jest.

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38

Post » Czw sty 21, 2016 21:54 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

LittleDevils pisze:Ja bym raczej widział coś na kształt "Slavic Winner', razem z Czechami, Słowacją, Ukrainą, Białorusią, Rosją itp.

Po co się dopisywać, jak można własne machnąć? :D


No to kiedy? :mrgreen:
(...) powiedział kiedyś do mnie: „Nie wiem, czy uda ci się poprawić rasę, ale zrób wszystko, żeby przynajmniej jej nie zepsuć". Zrozumiałam wtedy, jak wielka odpowiedzialność ciąży na hodowcach i jak ważne są podstawowe zasady, którym powinni oni pozostać wierni przez całe życie. (...)

mów mi Fatum

 
Posty: 802
Od: Pon maja 03, 2010 13:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 21, 2016 23:18 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Bardzo dobre podejście - nie czy zrobić ale kiedy ;-)

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38

Post » Sob lut 13, 2016 14:59 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

wojteka pisze:Bardzo dobre podejście - nie czy zrobić ale kiedy ;-)


i kto ?
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 14, 2016 7:44 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

almathea pisze:
wojteka pisze:Bardzo dobre podejście - nie czy zrobić ale kiedy ;-)


i kto ?


FPL powinno wystąpić z wnioskiem do FiFe?
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 14, 2016 8:31 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Witek Nowak pisze:
almathea pisze:
wojteka pisze:Bardzo dobre podejście - nie czy zrobić ale kiedy ;-)


i kto ?


FPL powinno wystąpić z wnioskiem do FiFe?


to to raczej mały pikus .. fizycznie kto do roboty ... bo u mnie w klubie wystawe robią 3-4 osoby jak dobrze pojdzie ..
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 14, 2016 10:51 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Zamiast robić 2 wystawy/rok/na klub można zrobić po jednej i resztę sił zaangażowac w organizację BW...
Ale do takiego przesięwzięcia trzeba mieć jaja... Jest potrzebny ktoś z ogromną charyzmą, który by potrafił zjednoczyć kluby do wspólnej organizacji takiej imprezy. Jak światówkę FiFe w Poznaniu...
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 14, 2016 12:35 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Witek Nowak pisze:Zamiast robić 2 wystawy/rok/na klub można zrobić po jednej i resztę sił zaangażowac w organizację BW...
Ale do takiego przesięwzięcia trzeba mieć jaja... Jest potrzebny ktoś z ogromną charyzmą, który by potrafił zjednoczyć kluby do wspólnej organizacji takiej imprezy. Jak światówkę FiFe w Poznaniu...


był już nie ma :mrgreen: wtedy inne kluby organizowały więcej niż 2 wystawy i było ok , poza tym wiele rzeczy do imprezy nie robią kluby hurtem tylko kilka osób, więc jeśli już to potrzebne jest własnie te kilka osób
almathea
http://www.almathea.com.pl
smoke & solid & cameo persian cattery
FIFe & CFA registered

almathea

Avatar użytkownika
 
Posty: 1059
Od: Pt kwi 29, 2005 8:25
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro lut 17, 2016 11:08 Re: Czy FPL może wpisać Polskę do listy krajów Baltic Winner

Światówka jest ustalona na 10-15 lat do przodu. Więc to nie było tak że ktoś się wystarał o organizacje, to propaganda. W każdym kolejnym roku jest w innym kraju członku FiFe. Można to sprawdzić na ich stronie. Więc - to co musiano zrobić - zrobiono. Nie było to na zasadzie - sami zorganizujmy coś - jak to zrobiły kraje bałtyckie.

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości