Kocie imiona

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto wrz 15, 2015 4:17 Kocie imiona

chciałabym dać następnemu miotowi imiona na Ż (zet z kropką)
ponieważ jeden kociak jest wstępnie zarezerwowany za granicę to muszę jednak zapisać te imiona jako Zh..
mam wobec tego pytanie, poprzedni mój miot był na literę Z
czy mogę wobec tego miot za miotem dać imiona na tę samą literę? oczywiście pisane Zh, wymawiane jako Ż
będą inne , oczywiście
drugie pytanie, czy raz mogę zmienić kolejność imienia i przydomka? byłby to drugi sposób na odróżnienie od siebie tych imion
czyli było Z....przydomek*PL
a byłoby PL* przydomek Zh...
nosz, bardzo się przywiązałąm do imion na Ż... :D

małysz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1896
Od: Śro gru 12, 2007 8:11
Lokalizacja: warszawa

Post » Wto wrz 15, 2015 7:07 Re: Kocie imiona

kolejne mioty mogą mieć imiona na dowolną literę. Jak chcesz, to możesz ile chcesz miotów nazwać np. na "z". :D
Przepis mówi tylko, że w danym miocie koty muszą mieć imiona zacznające się na tą samą literę.

DoBo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Sob paź 06, 2007 17:36
Lokalizacja: Opolszczyzna

Post » Wto wrz 15, 2015 9:09 Re: Kocie imiona

Ja właśnie mam drugi miot na F, imiona oczywiście inne niż w poprzednim miocie :)
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30198
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Wto wrz 15, 2015 13:23 Re: Kocie imiona

dziękujemy w imieniu
Żulika, Żanny, Żarko i .....jeszcze dwójki

małysz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1896
Od: Śro gru 12, 2007 8:11
Lokalizacja: warszawa

Post » Wto wrz 15, 2015 15:37 Re: Kocie imiona

małysz, ale co do zamiany kolejności imienia i przydomka, to nie byłabym pewna, że to jest możliwe, biorąc pod uwagę, że podczas rejestracji wpisywało się, jak chce się mieć kolejność i ja ma brzmieć przydomek (Koteczek Kot*PL a PL*Kot Koteczek brzmią jednak zupełnie inaczej). Ale to musiałby się ktoś jeszcze inny na ten temat tutaj wypowiedzieć :)

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 15, 2015 16:00 Re: Kocie imiona

Wydaje mi się, że wystarczy na zgłoszeniu kociąt wpisać przydomek z przodu :)
Co do rejestracji to nie do końca tak, bo ja np. podałam PL z przodu, a przysłali mi "standardowo" :roll:

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto wrz 15, 2015 16:08 Re: Kocie imiona

ok, mamy jeszcze czas, dopiero co Ż-etki przyszły na świat, najważniejsze, że nie musze zmieniać koncepcji imion. A poza tym z moim przydomkiem lepiej brzmi jak jest on po imieniu.

małysz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1896
Od: Śro gru 12, 2007 8:11
Lokalizacja: warszawa

Post » Wto wrz 15, 2015 19:20 Re: Kocie imiona

klauduska pisze:małysz, ale co do zamiany kolejności imienia i przydomka, to nie byłabym pewna, że to jest możliwe, biorąc pod uwagę, że podczas rejestracji wpisywało się, jak chce się mieć kolejność i ja ma brzmieć przydomek (Koteczek Kot*PL a PL*Kot Koteczek brzmią jednak zupełnie inaczej). Ale to musiałby się ktoś jeszcze inny na ten temat tutaj wypowiedzieć :)


Imię kota można zapisać w dwojaki sposób: imię + przydomek*PL lub PL*przydomek + imię.
Nie ma znaczenia, jak został przydomek zarejestrowany.

DoBo

Avatar użytkownika
 
Posty: 545
Od: Sob paź 06, 2007 17:36
Lokalizacja: Opolszczyzna




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości