Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Nie lut 03, 2013 0:06 Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Do: Zarządu Polskiej Federacji Felinologicznej „Felis Polonia”
Do: Walnego Zgromadzenia Delegatów FPL „Felis Polonia”
Do: Członków Indywidualnych FPL.

Rezygnacja

Niniejszym, z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji prezesa zarządu i członka zarządu Polskiej Federacji Felinologicznej „Felis Polonia”.

Powodem mojej rezygnacji z pracy w zarządzie jest mój całkowity brak akceptacji działań zarządu FIFe, który sprzeniewierza się własnym celom i działa z naruszeniem statutu FIFe, a także długotrwały brak możliwości współpracy z jednym z członków zarządu FPL, co doprowadziło do niemożliwej do zaakceptowania atmosfery pracy wewnątrz zarządu naszej federacji.

Serdecznie dziękuję zarządowi FPL „Felis Polonia”, oraz wszystkim członkom federacji za wieloletnią współpracę na rzecz polskiej i międzynarodowej felinologii. Mam nadzieję, że dalsze działania federacji, którą współtworzyłem od momentu jej powstania i promowałem na arenie międzynarodowej będą utrzymywały wysoki poziom. Pozostawiam FPL w doskonałej kondycji i z ugruntowaną pozycją w strukturach FIFe. Cieszę się z doskonałego rozwoju członków „Felis Polonia”, dynamicznego rozwoju kadry felinologicznej, wysokiego poziomu organizacji wystaw i z doskonałego poziomu hodowli kotów rasowych w strukturach naszej federacji. Ufam, że dalsze działania zarządu FPL utrzymają równie wysoki standard.

Życzę wszystkim Członkom FPL - „Felis Polonia” wszelkiej pomyślności.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech - Albert Kurkowski.
Prezes FPL „Felis Polonia”.

NeverMind

 
Posty: 149
Od: Nie lis 06, 2005 11:35
Lokalizacja: Lodz

Post » Nie lut 03, 2013 19:33 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Ja już to napisałam na facebooku - szkoda, że się Pan poddał, Panie Albercie, ale rozumiem że człowiek ma ograniczoną pojemność na truciznę.
Dla mnie był Pan i pozostanie jednym z najlepszych, co ja mówię - najlepszym sędzią, jakiego miałam kiedykolwiek okazję obserwować przy ocenianiu kotów.
Jestem przekonana, że polska felinologia to nie tylko FIFe i że Pan jeszcze niejednokrotnie zaznaczy swoją obecność w świecie KOTÓW, w sposób dla siebie charakterystyczny i tak bardzo spektakularny.
Powodzenia!
Marta "Majorka" Chociłowska-Juszczyk
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 03, 2013 19:43 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Majorka pisze:Pan jeszcze niejednokrotnie zaznaczy swoją obecność w świecie KOTÓW, w sposób dla siebie charakterystyczny i tak bardzo spektakularny.
Powodzenia!
Marta "Majorka" Chociłowska-Juszczyk

Dziwne, ale ja też jestem o tym przekonany... :ok:
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 03, 2013 19:48 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Jak widzę na stronie FPL - rezygnacja została przyjęta.
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 03, 2013 19:50 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Majorka pisze:Jak widzę na stronie FPL - rezygnacja została przyjęta.

Jużżżżżżżżżżżżż????????????? Przecież FPL wszystko publikuje z co najmniej półrocznym opóźnieniem... jeżeli w ogóle coś pisze...
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 03, 2013 19:58 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Zarząd

Prezes:
Sekretarz Generalny: Ireneusz Pruchniak
V-ce prezes d/s hodowlanych: Irena Nalewaj
V-ce prezes d/s organizacyjnych: Anna Wilczek
Skarbnik: Rafał Lewandowski
Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca: Ewa Kosycarz
Członek: Danuta Santarek
Członek: Magdalena Juścińska
Kocie wiersze i KociennikObrazek
Obrazek
Holmes & Watson (Brytole)
Gacek[*] Mika[*] Romek[*] Ziutek[*] Norka[*] Miś Major[*] Tymoteusz[*] Miodunka[*]Bambina[*] Felek[*]

Majorka

 
Posty: 1604
Od: Pt lis 29, 2002 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 03, 2013 20:21 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Witek Nowak pisze:
Majorka pisze:Jak widzę na stronie FPL - rezygnacja została przyjęta.

Jużżżżżżżżżżżżż????????????? Przecież FPL wszystko publikuje z co najmniej półrocznym opóźnieniem... jeżeli w ogóle coś pisze...



Mógłbyś rozwinąć ?

bo regulaminy mamy aktualne (2013), stan klubów zgodny z uchwalonym w sobotę, wystawy aktualne (tzn potwierdzone przez kluby), stan zarządu również - osobiście to aktualizuję.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Nie lut 03, 2013 20:36 Re: Rezygnacja z funkcji prezesa FPL

Rafał, czasami były planowane wystawy, które się zakończyły 3 miesiące wcześniej.... Może zacząłeś to teraz ogarniać i chwałą ci za to :ok: i oby tak zawsze było :)
Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka...
Obrazek

Witek Nowak

 
Posty: 1990
Od: Pon lut 18, 2008 22:08
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości