SUPER KOT 2011

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon lut 27, 2012 10:47 Re: SUPER KOT 2011

tylko nie sugerujcie się godziną 13.00 :roll:

Obrazek
Ave
 

Post » Pon lut 27, 2012 11:20 Re: SUPER KOT 2011

...................
Ostatnio edytowano Śro lut 29, 2012 18:08 przez Basia_G, łącznie edytowano 1 raz

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lut 27, 2012 11:57 Re: SUPER KOT 2011

Arek_ pisze:... w spamie też nic nie ma :(



ja tez nic nie dostalam..
Obrazek

wayless

 
Posty: 304
Od: Śro kwi 16, 2008 22:25
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Post » Pon lut 27, 2012 12:05 Re: SUPER KOT 2011

wayless pisze:
Arek_ pisze:... w spamie też nic nie ma :(



ja tez nic nie dostalam..

u nas też cisza mimo podwójnych zgłoszeń :roll: ale w zeszłym roku też nikt się nie pofatygował, żeby potwierdzić przyjęcie zgłoszenia, więc przestałam się przjemować :wink:


Co z tymi zaświadczeniami od weta? W zeszłym roku nikt na nie nawet nie spojrzał (tylko ksiązeczki/paszporty) - to trochę wkurzające, biorąc pod uwagę, że większość musi za nie zapłacić :|

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Pon lut 27, 2012 14:04 Re: SUPER KOT 2011

ewkaa pisze:Co z tymi zaświadczeniami od weta? W zeszłym roku nikt na nie nawet nie spojrzał (tylko ksiązeczki/paszporty) - to trochę wkurzające, biorąc pod uwagę, że większość musi za nie zapłacić :|

nas też to wkurza, ale z naszym wetem powiatowym nie da się dyskutować.
Ave
 

Post » Pon lut 27, 2012 14:41 Re: SUPER KOT 2011

Ave pisze:
ewkaa pisze:Co z tymi zaświadczeniami od weta? W zeszłym roku nikt na nie nawet nie spojrzał (tylko ksiązeczki/paszporty) - to trochę wkurzające, biorąc pod uwagę, że większość musi za nie zapłacić :|

nas też to wkurza, ale z naszym wetem powiatowym nie da się dyskutować.

Ale mnie nie wkurza fakt, że trzeba mieć zaświadczenia :wink: (uważam, że są potrzebna :ok: ) tylko, że na miejscu okazuje się, że nikt ich nie sprawdza :? a tak było rok temu na pokazie :|

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Pon lut 27, 2012 16:21 Re: SUPER KOT 2011

może ktoś zabrałby Małysza z jednym kotkiem z Warszawy?
zrzuta paliwowa by była..... :lol:

małysz

Avatar użytkownika
 
Posty: 1896
Od: Śro gru 12, 2007 8:11
Lokalizacja: warszawa

Post » Pon lut 27, 2012 17:02 Re: SUPER KOT 2011

proszę o wykasowanie
Ostatnio edytowano Pon lut 27, 2012 18:07 przez sunshain, łącznie edytowano 2 razy
http://www.kocieforum.pl (MCO i nie tylko ...)
Obrazek
"Tajemnica sukcesu: mieć pod ręką jakiegoś Smoka" ze Shrek'a http://mco-kocury.manifo.com/
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=84343&hilit=Smok+i+amor

sunshain

Avatar użytkownika
 
Posty: 4117
Od: Nie lis 16, 2008 17:36
Lokalizacja: okolice Bielska Białej

Post » Pon lut 27, 2012 17:52 Re: SUPER KOT 2011

gwoli wyjaśnienia, bo ciągle dostaję pytania:

Festiwal Kotów to pokaz, nie wystawa. Każdy kto ma chęć, zgłasza się i już. Nie ma czegoś takiego jak potwierdzenia. Organizator wysłał tylko specjalne zaproszenia do SUPER KOTÓW i oczekiwał informacji zwrotnej ze względu na nagrody - to wszystko. Nikt nie otrzyma potwierdzenia, to organizator oczekiwał potwierdzenia uczestnictwa i otrzymał je. Dziękuję za zgłoszenia. Oczywiście liczba miejsc na pokazie była ograniczona i z tego co wiem, jest już zamknięta.
Ave
 

Post » Pon lut 27, 2012 18:14 Re: SUPER KOT 2011

Ave pisze:gwoli wyjaśnienia, bo ciągle dostaję pytania:

Festiwal Kotów to pokaz, nie wystawa. Każdy kto ma chęć, zgłasza się i już. Nie ma czegoś takiego jak potwierdzenia. Organizator wysłał tylko specjalne zaproszenia do SUPER KOTÓW i oczekiwał informacji zwrotnej ze względu na nagrody - to wszystko. Nikt nie otrzyma potwierdzenia, to organizator oczekiwał potwierdzenia uczestnictwa i otrzymał je. Dziękuję za zgłoszenia. Oczywiście liczba miejsc na pokazie była ograniczona i z tego co wiem, jest już zamknięta.


nie dostalam zadnego zaproszenia takoz, wiec wyslalam sobie sama maila do ewy, ze sie stawie z uszatymi i wlasna klatka.
generalnie chcialabym wiedziec czy mam jechac czy nie ;)
Obrazek

wayless

 
Posty: 304
Od: Śro kwi 16, 2008 22:25
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Post » Pon lut 27, 2012 18:18 Re: SUPER KOT 2011

wayless pisze:
Ave pisze:gwoli wyjaśnienia, bo ciągle dostaję pytania:

Festiwal Kotów to pokaz, nie wystawa. Każdy kto ma chęć, zgłasza się i już. Nie ma czegoś takiego jak potwierdzenia. Organizator wysłał tylko specjalne zaproszenia do SUPER KOTÓW i oczekiwał informacji zwrotnej ze względu na nagrody - to wszystko. Nikt nie otrzyma potwierdzenia, to organizator oczekiwał potwierdzenia uczestnictwa i otrzymał je. Dziękuję za zgłoszenia. Oczywiście liczba miejsc na pokazie była ograniczona i z tego co wiem, jest już zamknięta.


nie dostalam zadnego zaproszenia takoz, wiec wyslalam sobie sama maila do ewy, ze sie stawie z uszatymi i wlasna klatka.
generalnie chcialabym wiedziec czy mam jechac czy nie ;)
O, to dokładnie tak jak ja. Wysłałam maila sama, 16 lutego.
Ja i tak pojadę, ale nie wiem, czy brać kota, skoro moje drugie potwierdzenie poszło już po 24 lutego.
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30198
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Pon lut 27, 2012 18:27 Re: SUPER KOT 2011

czy ja piszę mało wyraźnie - nie otrzymacie żadnego potwierdzenia.
jeżeli zgłosiłyście chęć uczestnictwa w pokazie, to doprawdy nie rozumiem, dlaczego macie przyjechać bez kotów.
jeśli natomiast ktoś zgłosił się, a nie chce przyjechać z kotami z różnych powodów, to powinien na tego samego maila wysłać taką informację.
dla mnie to koniec rozmów na ten temat, nie lubię tworzyć sztucznych problemów.
pozdrawiam
Ave
 

Post » Pon lut 27, 2012 18:33 Re: SUPER KOT 2011

Ave pisze:czy ja piszę mało wyraźnie - nie otrzymacie żadnego potwierdzenia.
jeżeli zgłosiłyście chęć uczestnictwa w pokazie, to doprawdy nie rozumiem, dlaczego macie przyjechać bez kotów.
jeśli natomiast ktoś zgłosił się, a nie chce przyjechać z kotami z różnych powodów, to powinien na tego samego maila wysłać taką informację.
dla mnie to koniec rozmów na ten temat, nie lubię tworzyć sztucznych problemów.
pozdrawiam


odpowiadasz malo wyraznie.
uwaga moja i agnieszki tyczyla sie samego SUPER KOTA i kotow, ktore zostaly w nim wyroznione, a co za tym idzie /zgodnie z informacja, jaka podalas kilka postow wyzej/ ich wlasciciele winni byli dostac zaproszenia do udzialu w w/w pokazie.

jesli sie myle - prosze o sprostowanie.
Obrazek

wayless

 
Posty: 304
Od: Śro kwi 16, 2008 22:25
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Post » Pon lut 27, 2012 18:36 Re: SUPER KOT 2011

W mailu, który dostałam, był wyznaczony termin potwierdzenia udziału - do 24 lutego.
Ja wysłałam je 25 lutego, tyle że to już było drugie, bo wcześniej wysłałam potwierdzenie z własnej inicjatywy, zgodnie z wytycznymi z 13 lutego.

I w tym momencie nie wiem, czy moje potwierdzenie uczestnictwa zostało uwzględnione, czy nie. Tyle. Nie chcę brać kota, jeżeli nie ma dla niego miejsca.
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30198
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Pon lut 27, 2012 18:39 Re: SUPER KOT 2011

Kicorek pisze:W mailu, który dostałam, był wyznaczony termin potwierdzenia udziału - do 24 lutego.
Ja wysłałam je 25 lutego, tyle że to już było drugie, bo wcześniej wysłałam potwierdzenie z własnej inicjatywy, zgodnie z wytycznymi z 13 lutego.

I w tym momencie nie wiem, czy moje potwierdzenie uczestnictwa zostało uwzględnione, czy nie. Tyle. Nie chcę brać kota, jeżeli nie ma dla niego miejsca.



dostalas jakiegos maila?
ja NIE.
14 lutego sama napisalam do Ewy Simy i stad moja konsternacja.

Dziwne to poniekad, ze czesc osob, z tego co czytam, rzeczone maile dostala, a czesc nie..
Obrazek

wayless

 
Posty: 304
Od: Śro kwi 16, 2008 22:25
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości