Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Pon lip 04, 2011 21:21 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

lrafal pisze:Potwierdzenie otrzymałaś przed wprowadzeniem tej zmiany w FPL więc zgłoszenie jest przyjęte.

Potwierdzenie dostałam 19.06 (kot zgłoszony był 10.06).
W tej chwili jednocześnie dostałam informację od klubu organizującego wystawę i od Pani Nalewaj, do której pisałam już o wycofanie kota, ze względu na informację uzyskana tutaj, że nie może on być wystawiany w swojej klasie.
Informacje są sprzeczne, ponieważ klub twierdzi, że kot jest, przyjęty, natomiast Pani Nalewaj zgadza się z interpretacją, że kot tylko po zmianie klubu może wystąpić na wystawie w swojej klasie.
Bardzo bym prosiła o jasną odpowiedź kogoś z FPL-u jak jest faktycznie, bo przyznam szczerze, że już się w tym wszystkim pogubiłam.

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto lip 05, 2011 7:45 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

lrafal pisze:Potwierdzenie otrzymałaś przed wprowadzeniem tej zmiany w FPL więc zgłoszenie jest przyjęte.

Czy osoby, które nie dostały do dziś potwierdzenia dostaną jakąś odpowiedź z wyjaśnieniem dlaczego kot nie został przyjęty? Nie każdy czyta forum miau. ;)
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Wto lip 05, 2011 9:22 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

M. pisze:
lrafal pisze:Potwierdzenie otrzymałaś przed wprowadzeniem tej zmiany w FPL więc zgłoszenie jest przyjęte.

Czy osoby, które nie dostały do dziś potwierdzenia dostaną jakąś odpowiedź z wyjaśnieniem dlaczego kot nie został przyjęty? Nie każdy czyta forum miau. ;)

myślę, że z tym pytaniem najlepiej zwrócić się do organizatora wystawy
Ave
 

Post » Wto lip 05, 2011 9:25 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Uwazam, ze nie ma co wyjasniac.
Przepis wszedl w zycie z danym terminem i kropka.

Basia_G

Avatar użytkownika
 
Posty: 8733
Od: Śro paź 02, 2002 15:33
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lip 05, 2011 9:40 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Basia_D pisze:Uwazam, ze nie ma co wyjasniac.
Przepis wszedl w zycie z danym terminem i kropka.

Z jakim terminem według Ciebie? Według GA przepis obowiązuje od 1 czerwca 2011, a do tej pory koty z DCC były normalnie przyjmowane na wystawy. Skąd członkowie DCC mają wiedzieć, że od wystawy cieszyńskiej ich koty nie będą przyjmowane w klasach wyższych od 9?
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Wto lip 05, 2011 9:50 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

DCC ma swój Zarząd, na nim spoczywa obowiązek informowania swoich członków o ważnych zmianach (info jest na stronie FPL)
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Wto lip 05, 2011 10:03 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Ale z tego info nie wynika, że zmiana obowiązuje od wystawy w Cieszynie.
Obrazek

M.

 
Posty: 3298
Od: Wto lut 05, 2002 11:17

Post » Wto lip 05, 2011 11:41 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

lrafal pisze:DCC ma swój Zarząd, na nim spoczywa obowiązek informowania swoich członków o ważnych zmianach (info jest na stronie FPL)

Do zeszłego tygodnia interpretacja tej zmiany była taka, że koty z tytułami FIFe mogą się dalej wystawiać w przynależnych im klasach :arrow: viewtopic.php?p=7562549#p7562549
Ave pisze: jeśli wystawca nie FIFe ma kota z tytułem FIFe to wystawia go w odpowiedniej klasie, ale jeśli chce po uzyskaniu odpowiedniej ilości certyfikatów uzyskać tytuł FIFe to musi stać się członkiem tej organizacji
I tylko dlatego ja zgłaszałam swojego kota na wystawy

Ta interpretacja została zmieniona w zeszły piątek :arrow: viewtopic.php?p=7658571#p7658571
Ave pisze:mea culpa :oops:
ja również sądziłam, że będzie to wyglądało tak jak napisałam powyżej, tym bardziej że dyskusja na GA nastawiona była na inne aspekty tej zmiany. Poprosiłam więc o wyjaśnienie i rzeczywiście wygląda to tak, że koty nie zarejestrowane w FIFe, których właściciele nie są członkami indywidualnymi FIFe będą mogły występować na wystawach FIFe tylko w kl. 12, 11, 10 i 09.

do artykułu 4.1.1 Show Rules zostanie dodane zdanie:
All FIFe Show Titles are only available for FIFe registered cats, owned by individual members of national FIFe Members.

a modyfikacji ulegnie artykuł 8.2.1.b
Exhibitors belonging to any non-FIFe organisation may enter cats at FIFe shows under the following conditions:
(...)
b. an adult cat or neuter, which does not have a FIFe title must be entered into class 9 or 10 respectively; a cat with a FIFe title or one possessing certificates towards a FIFe title, shall be entered in the appropriate class.

Jeśli ktoś ma kota z tytułem FIFe i chce wystawiać go w odpowiednio wyższej klasie powinien stać się członkiem klubu FIFe.
Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Jak widać do tej pory kluby organizujące wystawy funkcjonowały raczej według tej pierwszej interpretacji

Ponawiam moją prośbę
ewkaa pisze:
lrafal pisze:Potwierdzenie otrzymałaś przed wprowadzeniem tej zmiany w FPL więc zgłoszenie jest przyjęte.
Potwierdzenie dostałam 19.06 (kot zgłoszony był 10.06).
W tej chwili jednocześnie dostałam informację od klubu organizującego wystawę i od Pani Nalewaj, do której pisałam już o wycofanie kota, ze względu na informację uzyskana tutaj, że nie może on być wystawiany w swojej klasie.
Informacje są sprzeczne, ponieważ klub twierdzi, że kot jest, przyjęty, natomiast Pani Nalewaj zgadza się z interpretacją, że kot tylko po zmianie klubu może wystąpić na wystawie w swojej klasie.
Bardzo bym prosiła o jasną odpowiedź kogoś z FPL-u jak jest faktycznie, bo przyznam szczerze, że już się w tym wszystkim pogubiłam.

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto lip 05, 2011 11:54 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Do Pani Ireny napisałaś z innym pytaniem.
Wspomniany przepis w FPL został wprowadzony z miesięcznym opóźnieniem, dostałaś potwierdzenie przed wprowadzeniem zmian to znaczy, że jesteś przyjęta.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Wto lip 05, 2011 12:12 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

lrafal pisze:Do Pani Ireny napisałaś z innym pytaniem i na inne pytanie dostałaś odpowiedź.
Napisałam, że jestem zmuszona wycofać kota, bo podobno, pomimo uzyskania potwierdzenia przyjęcia nie może być jednak wystawiany w przysługującej mu klasie oraz, że jeżeli uda mi się przepisać go gdzie indziej, to zapiszę go na wystawę jeszcze raz. W odpowiedzi Pani Nalewaj nie poprawiła mnie, że zgłoszenie jest ważne, tylko dała opcję (co było zresztą bardzo miło z jej strony :) ), że nie muszę się wycofywać, a jak uda mi się załatwić formalności to ona zmieni dane w zgłoszeniu. Jednocześnie napisała wyraźnie "Jeśli nie otrzymam informacji o zmianie klubu,automatycznie przy zamykaniu katalogu kot zostanie wycofany" co ja zrozumiałam jako jasną informację, że kot nie może być wystawiony w swojej klasie :( W tym samym czasie dostałam odpowiedź z klubu organizującego wystawę, że zgłoszenie jest ważne - stąd moje wątpliwości :oops:


lrafal pisze:Wspomniany przepis w FPL został wprowadzony z miesięcznym opóźnieniem, dostałaś potwierdzenie przed wprowadzeniem zmian to znaczy, że jesteś przyjęta.
Ok, bardzo dziękuję za odpowiedź - teraz już mam całkowitą jasność :D

ewkaa

 
Posty: 10892
Od: Śro sie 31, 2005 19:02
Lokalizacja: Warszawa - Białołęka

Post » Wto lip 26, 2011 13:44 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Jedno pytanie związane z powyższym, jak to się ma do klasy 14
Obrazek

Satyr77

 
Posty: 7920
Od: Pt lip 31, 2009 12:06
Lokalizacja: Óć

Post » Wto lip 26, 2011 17:35 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

z poza FIFe tylko klasy 9,10,11,12 - czyli 14 odpada.
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Wto lip 26, 2011 17:41 Re: Nowiny z FIFe GA 2011 - Bukareszt

Dzięki.
Obrazek

Satyr77

 
Posty: 7920
Od: Pt lip 31, 2009 12:06
Lokalizacja: Óć

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości