Wystawy

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Śro maja 23, 2012 17:08 Re: Wystawy

O, dzięki.
Bo teoretycznie 12 tyg do 3m-ce :lol: stąd pytałam.
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto sie 07, 2012 8:00 Re: Wystawy

12 tyg to nie 3 mieś
Obrazek

zenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 4643
Od: Wto sty 10, 2006 20:26
Lokalizacja: gdynia

Post » Pon lis 05, 2012 13:40 Re: Wystawy

Czy na Targach Poznańskich 10-11.11.2012 r odbędzie się wystawa kotów rasowych ? Z której strony będzie wejście ? Czy ktoś mógłby udzielic takiej informacji,albo podac stronę na której można taką informację znaleźc? Szukałam przez google i jakoś trudno trafic na taką informację.Znalazłam tylko taką krótką informację,bez szczegółów :

http://swiatkotow.pl/kalendarz-wydarzen/art,44.html

Bernadetta

 
Posty: 203
Od: Śro mar 11, 2009 6:38
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lis 05, 2012 14:03 Re: Wystawy

Bernadetta pisze:Czy na Targach Poznańskich 10-11.11.2012 r odbędzie się wystawa kotów rasowych ? Z której strony będzie wejście ? Czy ktoś mógłby udzielic takiej informacji,albo podac stronę na której można taką informację znaleźc? Szukałam przez google i jakoś trudno trafic na taką informację.Znalazłam tylko taką krótką informację,bez szczegółów :

http://swiatkotow.pl/kalendarz-wydarzen/art,44.html

Nie wiem, skąd ten portal wziął taką informację, ale jest mocno nieaktualna :wink:
W tym czasie Felis Posnania organizuje wystawę, ale w Gorzowie Wlkp. Tu jest wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=10&t=144043

Aktualna LISTA WYSTAW

elmi

 
Posty: 661
Od: Czw lis 13, 2003 16:59
Lokalizacja: między Wisłą i Świdrem

Post » Pon lis 05, 2012 14:32 Re: Wystawy

Dziękuję za odpowiedź :) ,szkoda,że nie będzie w Poznaniu :(

Bernadetta

 
Posty: 203
Od: Śro mar 11, 2009 6:38
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lis 06, 2012 8:59 Re: Wystawy

A w Poznaniu w ogóle jakaś wystawa będzie? Zazwyczaj była na jesieni...
Sorceress Pleiades, koty, Sorceress' Knight, dwa książątka półkrwi i mała czarownica :)
http://emberiza.deviantart.com/

Obrazek

Pleiades

Avatar użytkownika
 
Posty: 5159
Od: Czw lip 29, 2004 13:07
Lokalizacja: Kórnik

Post » Wto lis 06, 2012 9:51 Re: Wystawy

Pleiades pisze:A w Poznaniu w ogóle jakaś wystawa będzie? Zazwyczaj była na jesieni...


W tym roku nie ma wystawy kotów w Poznaniu, została przeniesiona do Gorzowa. Wystawa w Poznaniu będzie dopiero w 2013 roku w listopadzie.
Obrazek

lajka

 
Posty: 349
Od: Śro lis 25, 2009 8:51
Lokalizacja: Poznań/Palędzie

Post » Wto kwi 30, 2013 11:35 Re: Wystawy

Jeżeli kotka 12go maja kończy 10 miesięcy, to mam ją wystawić w klasie otwartej czy jeszcze w 6-10?
system pokazuje mi dwie możliwości, którą wolno mi wybrać?
(jedziemy do Łodzi na 1 dzien)
03.07.2010 ['] Prezes. Kocham Cię.
26.11.2020 ['] Murziłka
12.05.2022 ['] Tiger
22.03.2024 ['] NW SP Dongalas Glitne DSM


Dom bez kota jest jak człowiek bez duszy... Nie ma w nim życia.

Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów. Albo milczy. Albo MRUCZY!

wistra

 
Posty: 9372
Od: Nie paź 08, 2006 17:11
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto kwi 30, 2013 12:17 Re: Wystawy

11 w sobotę, 9(10) w niedzielę

(reg. wyst. FIFe 5.4)
Obrazek

lrafal

Avatar użytkownika
 
Posty: 8376
Od: Czw sty 31, 2002 15:24
Lokalizacja: JO82IM

Post » Sob lip 05, 2014 10:47 Re: Wystawy

Wszystko rozumiem , ale tego nie potrafię :
Pod koniec czerwca br. jeden z klubów rozesłał informację o zawieszeniu w prawach członka hodowcy prosząc przy tym "o wstrzymanie przyjmowania ww Hodowli na wystawy i pokazy organizowane pod patronatem FIFE."
Patrzę w katalog wystawy puckiej - widzę zgłoszenia hodowcy oraz koty owej hodowli .
Po co więc pisać informacje do klubów i prosić o cokolwiek ?????
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lip 16, 2014 13:46 Re: Wystawy

danunka pisze:Wszystko rozumiem , ale tego nie potrafię :
Pod koniec czerwca br. jeden z klubów rozesłał informację o zawieszeniu w prawach członka hodowcy prosząc przy tym "o wstrzymanie przyjmowania ww Hodowli na wystawy i pokazy organizowane pod patronatem FIFE."
Patrzę w katalog wystawy puckiej - widzę zgłoszenia hodowcy oraz koty owej hodowli .
Po co więc pisać informacje do klubów i prosić o cokolwiek ?????


Jeżeli to jest hodowca zarejestrowany w Felis Polonia pisz do Ireny Nalewaj. Z tego co się zagłębiałem w regulaminy w obecnym stanie "prawnym" nie ma dla FPL czegoś takiego jak zawieszenie członka klubu. Takie zawieszenie może być wyszczególnione w statucie klubu ale w ten sposób można tylko np. zablokować przyznanie tytułów członkowi klubu ale juz samego uczestnictwa w wystawie już nie (co innego gdy ktoś został USUNIĘTY z klubu). Co nie jest zabronione... Po prostu klub nie może zmienić komuś statusu na zawieszony, nie ma czegoś takiego w regulaminach FPL, a mail do organizatora może wysłać każdy np. złośliwie. Dlatego pisz bezpośrednio do p. Ireny, na pewno sprawa zostanie wyjaśniona i zbadana. p Irena odpowiada na maile na bierząco.

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38

Post » Czw lip 17, 2014 7:39 Re: Wystawy

wojteka pisze:
danunka pisze:Wszystko rozumiem , ale tego nie potrafię :
Pod koniec czerwca br. jeden z klubów rozesłał informację o zawieszeniu w prawach członka hodowcy prosząc przy tym "o wstrzymanie przyjmowania ww Hodowli na wystawy i pokazy organizowane pod patronatem FIFE."
Patrzę w katalog wystawy puckiej - widzę zgłoszenia hodowcy oraz koty owej hodowli .
Po co więc pisać informacje do klubów i prosić o cokolwiek ?????


Jeżeli to jest hodowca zarejestrowany w Felis Polonia pisz do Ireny Nalewaj. Z tego co się zagłębiałem w regulaminy w obecnym stanie "prawnym" nie ma dla FPL czegoś takiego jak zawieszenie członka klubu. Takie zawieszenie może być wyszczególnione w statucie klubu ale w ten sposób można tylko np. zablokować przyznanie tytułów członkowi klubu ale juz samego uczestnictwa w wystawie już nie (co innego gdy ktoś został USUNIĘTY z klubu). Co nie jest zabronione... Po prostu klub nie może zmienić komuś statusu na zawieszony, nie ma czegoś takiego w regulaminach FPL, a mail do organizatora może wysłać każdy np. złośliwie. Dlatego pisz bezpośrednio do p. Ireny, na pewno sprawa zostanie wyjaśniona i zbadana. p Irena odpowiada na maile na bierząco.

8O
Akurat pani Irena nie jest od rozstrzygania "posunięć" klubowych :wink:
Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam.
Autor: G.B. Shaw

danunka

Avatar użytkownika
 
Posty: 5206
Od: Sob kwi 30, 2005 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 17, 2014 8:43 Re: Wystawy

Pani danunko p. Irena jest wiceprezesem ds hodowlanych i to wchodzi w skład jej kompetencji. Nie jest od rozstrzygania ale może zablokować czyjś udział w wystawie, jeśli sprawa jest oczywista. Natomiast tak jak pisałem już, sprawa nie jest oczywista. Podaj punkty regulaminów FPL które miałyby o tym mówić, absolutnie nie bronię tej osoby i nie jestem z nią w żaden sposób związany, nie znam nikogo kogo miałby jakiś klub zawiesić. Po prostu jeżeli sam bym organizował wystawę to takie maile zignorowałbym z tego względu że ktos może to robić złośliwie np. podając się za kogoś, dopiero po mailu od p. Ireny bym zablokował czyjś udział.

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38

Post » Czw lip 17, 2014 10:20 Re: Wystawy

A to nie jest przypadkiem tak, ze to klub organizujący wystawy powinien odmówić przyjęcia danej osoby ??
Obrazek

malgosia_07

Avatar użytkownika
 
Posty: 873
Od: Wto lis 28, 2006 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lip 17, 2014 10:40 Re: Wystawy

malgosia_07 pisze:A to nie jest przypadkiem tak, ze to klub organizujący wystawy powinien odmówić przyjęcia danej osoby ??


Może odmówić zawsze, ale zawieszenie jest sprawą pomiędzy członkiem klubu a jego klubem. Kiedy mówimy o wystawie odbywającej się w innym klubie, to on nie może też być sędzią w tej sprawie, a rejestracja przechodzi przecież przez FPL. Można sobie wyobrazić że jakis klub zawiesza jakiegoś członka i w jego statucie pisze że zawieszenie skutkuje tylko tym np. że klub nie potwierdza tytułów. Tak się może dziać np. kiedy ktoś nie opłacił jakiejś składki. Klub organizujący wystawę nie musi znać statutów innych klubów. Co więcej statuty innych klubów dotyczą jedynie relacji członek -> ten konkretny klub a nie członek -> inne kluby. Nie ma w statucie FPL czegoś takiego jak zawieszenie członka klubu, nikt nie przewidział tego. Można kogos usunąć z klubu i wtedy nie może pojawić się na wystawie. Ja podejrzewam że klub "tylko" zawiesił członka ponieważ po usunięciu może zapisać się do innych klubów i nie chce dopuścić do tego.

Teoretycznie takie zawieszenie jest gorsze niż usunięcie, ale jak widać tylko teoretycznie.

wojteka

 
Posty: 102
Od: Pon lut 24, 2014 15:38

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości