FIFe Breed Councils

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Czw lut 17, 2011 18:51 FIFe Breed Councils

od 01.01.2011 ruszyła wznowiona działalność FIFe Breed Councils :D
mam nadzieję, że ze zmianą regulaminu i nadaniem większej ilości uprawnień twór ten zacznie funkcjonować lepiej jako całość.
W zakładce 'rules and forms' na stronie FIFe znajdziecie regulamin i formularz do pobrania :
http://fifeweb.org/wp/lib/lib_current.php

Składka roczna to 10 euro, językiem korespondencyjnym pomiędzy jego członkami jest angielski - Felis Polonia jest bardzo dużą i prężną federacją - milo byłoby gdybym nie była jedynym przedstawicielem i polskim glosem, więc poczytajcie i jeśli spełniacie warunki to zapraszam do udziału :D

procedura załatwienia spraw formalnych poniżej i w regulaminie (i pamiętajcie - tylko przez swój klub macierzysty):

Breed Councils
From 1st January 2011 the new Rules for Breed Councils approved by the General Assembly 2010 came into force.
What this means is that all current Breed Councils are defunct as from 31st December 2010 and all individuals wishing to join a breed council must now send new applications to their own National Member. Please do not send them to the Breed Council Administrator or the General Secretary as they cannot be dealt with by them. The new forms which must be used (they are different to those used previously), as well as the new Breed Council Rules, are available in the section Rules & Forms. Membership forms must be submitted by each National Member to the Breed Council Administrator and will be acknowledged.
Do not send any fees with the applications; National Members will be invoiced for their members’ fees by 1st March 2011 and these should be paid before 31st March.
For the first year we have to assume that Breed Councils will be formed pro temp on 28th February 2011, and at that point and election for a Breed Council Secretary to serve until 31st December 2011 will be called. An election for a Secretary for 3 years will then be called in November/December 2011 in accordance with the Rules.
Ave
 

Post » Sob mar 19, 2011 20:30 Re: FIFe Breed Councils

Aniu, czy w wolnej chwili możesz wyjaśnić zasady działania Breed Councils tak bardziej dla ludzi. Ja osobiście nie najlepiej znam angielski, a dodatkowo nie wszystko z tego rozumiem.
Gdybyś mogła w punktach, jakie warunki trzeba spełnić i co trzeba zrobić.

Oczywiście nie pali się, kiedy znajdziesz trochę czasu.

Z góry serdecznie dziękuję.

najmysia

 
Posty: 6917
Od: Pt lis 04, 2005 14:43
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sie 04, 2012 15:37 Re: FIFe Breed Councils

Podbijam wątek :!:
w Polsce mamy kilka bardzo licznych i świetnie reprezentowanych ras kotów, z rozmów z hodowcami wnioskuję, ze nie brakuje nam ani doświadczenia ani potencjału ...
Jest kilka ras, ktore czekają na radykalne zmiany w standardzie.

Dlaczego zatem raptem tylko kilku polskich hodowców działa w Breed Councils ?
Nie chcę moralizować więc podam tylko link 8)

http://www1.fifeweb.org/wp/org/breed_councils.php
Ave
 

Post » Czw sie 09, 2012 19:03 Re: FIFe Breed Councils

Brzmi to baaardzo interesująco. W takich "zorganizowanych" grupach hodowców drzemie ogromna siła i mnóstwo dobrego można zdziałać...

No nic - teraz tylko muszę dochować się jakiegoś granda 8)

A na jakiej zasadzie Tworzy się taki breed council? Bo widzę, że dla "mojej rasy" jeszcze nie ma? Wnioskuje się jakoś o to?
Czy odgórnie FIFe tworzy taką grupę?
ObrazekObrazek
Obrazek

Przepis na sok z buraków dla kociąt - http://blog.augustynska.eu/sok-z-burakow-dla-kociat/

bitis

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Śro paź 15, 2008 11:04
Lokalizacja: Myślenice /Małopolska/

Post » Czw sie 09, 2012 19:51 Re: FIFe Breed Councils

Tworzą ja oddolnie hodowcy spełniający kryteria :ok:
Ave
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości