Elektroniczne zgłaszanie miotu

Forum Felis Polonia

Moderatorzy: DoBo, Moderatorzy

Post » Wto paź 05, 2021 7:24 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

Siasia pisze:No to ja mam kwiatka :? zgłaszałam dziś miot i na końcu dostałam informację, że numer chipu pierwszego kociaka jest już w bazie :roll: numer sprawdzałam kilkukrotnie u mnie jest ok i co teraz ?

A sprawdzałaś na stronie FPL co to za kot wpisując numer ? Jeśli takowy jest , no to fakt kwiatek mega :mrgreen:
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Od: Czw paź 23, 2003 12:30

Post » Wto paź 05, 2021 7:32 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

nie sprawdzałam, tylko print screena zrobiłam bo nie mogłam uwierzyć
EDIT: sfinks

Siasia

Od: Czw lip 27, 2006 16:37

Post » Wto paź 05, 2021 10:07 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

Siasia pisze:nie sprawdzałam, tylko print screena zrobiłam bo nie mogłam uwierzyć

no teraz pisz do FPL , Ty masz numer i dowód ale i problem też :mrgreen: masakra to jakaś
bo los tak naprawdę często się uśmiecha, trzeba tylko ten uśmiech dostrzec i na niego odpowiedzieć

Enya

Post » Wto paź 05, 2021 10:38 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

Enya pisze:
Siasia pisze:nie sprawdzałam, tylko print screena zrobiłam bo nie mogłam uwierzyć

no teraz pisz do FPL , Ty masz numer i dowód ale i problem też :mrgreen: masakra to jakaś

poradziłam sobie 8) mam dwa chipy więcej, więc zmieniłam numer - na szczęście koty chipuję przy drugim szczepieniu i kotka nie była zaczipowana :wink:

Siasia

Od: Czw lip 27, 2006 16:37

Post » Śro paź 13, 2021 10:41 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

Mam pytanie :D patrzę na listę zgłoszonych miotów i pod tą samą datą część jest wykonana a część sobie czeka :mrgreen: na co ? Mogę wiedzieć ? Konkretnie mój miot jest pod datą 12-10-2021 i czeka sobie a część z tej daty jest wykonana. Dodam, że do klubu opłatę przelałam dużo wcześniej niż zgłosiłam.

Enya

Post » Śro paź 13, 2021 11:02 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

Enya pisze:Mam pytanie :D patrzę na listę zgłoszonych miotów i pod tą samą datą część jest wykonana a część sobie czeka :mrgreen: na co ? Mogę wiedzieć ? Konkretnie mój miot jest pod datą 12-10-2021 i czeka sobie a część z tej daty jest wykonana. Dodam, że do klubu opłatę przelałam dużo wcześniej niż zgłosiłam.

Ania, pytanie nie do mnie, ale kiedyś zadałam takie , i wtedy otrzymałam odpowiedz, "brak płatności" - patrz gwiazdka- klub nie zapłacił FPL -owi ????
Obrazek

malgosia_07

Od: Wto lis 28, 2006 15:42

Post » Śro paź 13, 2021 12:37 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

Enya pisze:Mam pytanie :D patrzę na listę zgłoszonych miotów i pod tą samą datą część jest wykonana a część sobie czeka :mrgreen: na co ? Mogę wiedzieć ? Konkretnie mój miot jest pod datą 12-10-2021 i czeka sobie a część z tej daty jest wykonana. Dodam, że do klubu opłatę przelałam dużo wcześniej niż zgłosiłam.

R [oczekuje] DATA <- miot został zgłoszony i zatwierdzony przez BR FPL
R [wykonany] DATA <- rodowody zostały wydrukowane
R [wykonany] DATA | MIOT [wyslany DATA] <- rodowody zostały zaksięgowane (wystawiona faktura dla klubu) i wysłane do klubu.
Pozdrawiam,
Pit

bratpit

Od: Sob sty 17, 2004 14:33

Post » Śro paź 13, 2021 14:01 Re: Elektroniczne zgłaszanie miotu

bratpit pisze:

R [oczekuje] DATA <- miot został zgłoszony i zatwierdzony przez BR FPL
R [wykonany] DATA <- rodowody zostały wydrukowane
R [wykonany] DATA | MIOT [wyslany DATA] <- rodowody zostały zaksięgowane (wystawiona faktura dla klubu) i wysłane do klubu.

No nie o to, OCZEKIWANIE, Ani chodzi :P
tylko o to :p

https://ssl.felispolonia.eu/index.php?r=1
Obrazek

malgosia_07

Od: Wto lis 28, 2006 15:42

[poprzednia]