Milusińskie słodziaki..

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sie 20, 2010 9:19 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków

To jeszcze jakiś inny nabytek? 8)
Ciekawa jestem, jak ta trójca z wczorajszej łapanki.

seidhee

 
Posty: 6995
Od: Czw sty 08, 2009 13:03
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post » Pt sie 20, 2010 9:36 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków

Nie Dorotko, to TA trójca :D Czarny miziak :1luvu: jest Twój :D

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sie 20, 2010 9:40 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków

Kaprys2004 pisze:Nie Dorotko, to TA trójca :D Czarny miziak :1luvu: jest Twój :D


Ah, bo mówiłyście, że dwa białe i jeden czarny :lol: Pewnie ciemno było :lol:

A dla mnie znowu czarny, ehh... Dla odmiany... :ryk:

seidhee

 
Posty: 6995
Od: Czw sty 08, 2009 13:03
Lokalizacja: Warszawa Bródno

Post » Pt sie 20, 2010 9:54 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków

Na pocieszenie - fajny jest i najśmielszy :D
Każdy miewa takie odmiany. Ja na pewno :wink:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 23, 2010 0:03 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków

Uprzejmie donoszę, że dwie siostrzyczki, Lusia i Ludka, znalazły wczoraj piękny wspólny domek z czwórką Fajnych Dużych (w tym dwójką Mniejszych Dużych) i z trzyletnim czarnym Devilkiem:

Obrazek

Dzisiejsze wieści nie były jeszcze z tych co to DT chciałby usłyszeć, bo Lusia nasikała 8O na tapczan, obie siedzą głównie pod tapczanem i syczą na siebie wzajemnie z Devilkiem, a Nowych Opiekunów na razie nadal raczej unikają, ale jestem dobrej myśli nieustająco.. Dziewczyny przecież wczoraj po raz pierwszy w życiu widziały obcych ludzi.. Kużden by się wystraszył... :roll:


Na domek czekają spokojnie nadal

Lucynka (ma kreseczkę przy lewym oczku)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i

Lucjan (ma kreseczkę przy prawym oczku)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek[/quote]

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 01, 2010 11:20 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Lusia i Ludka w ubiegłą sobotę powróciły do mnie jako Misia i Furia. Już znów są spokojne i rozmruczane, ale pierwsze dwa dni były horrorem, biły/warczały/fukały na wszystkich.

Tak się stało, bo ich opiekunowie muszą się zająć naprawianiem zepsutego 3-latka.. Devilek trzy tygodnie temu miał wylew, oślepł i musi mieć spokój, a przy tych diabelskich dziewczynach, tego nie daje się osiągnąć.

Poza tym podejrzewam, że wyczyny Lusi też nie sprzyjały ich zatrzymaniu. Ona podobno sikała i srała wszędzie, na wszystko i nawet ostatnio zrobiła kupę siedząc na 10-letnim dziecku.. 8O :roll:

No cóż.. U mnie wzrostu zakupkuwalności/zasikiwalności przez tydzień na szczęście nie zauważyłam, wszystko w tzw. normie, która niestety jest i tak stanowczo zawyżona, ale tak to bywa przy zbyt dużej liczbie kotów :cry:

Muszę się zebrać w tzw. kupę i zacząć całą czwórke ogłaszać, bo za moment się zestarzeją i nikt ich już nie będzie chciał..

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 01, 2010 11:24 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

O masz - nawet nie zauważyłam że wróciły :(
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 01, 2010 16:31 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Ja zauważyłam: nie mogę poczytać w łóżku książki, bo MUSZĘ miziać maluchy :ryk:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 01, 2010 16:39 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Tadam :1luvu:

Trzymam :ok: :ok: :ok: :ok:

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 05, 2010 17:19 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

:1luvu:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 11, 2010 10:59 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Pokazujemy kociaczki do adopcji:


Lusia

Obrazek


Ludka

Obrazek


Lucynka (ma kreseczkę przy lewym oczku)

Obrazek


Lucjan (ma kreseczkę przy prawym oczku)

Obrazek



I ich ciocię Kropkę, przespokojną kitusię:

Obrazek

Obrazek
Ciocia z maluchami :D

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 11, 2010 11:17 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Oj Kasiu,to sie narobiło.Kciuki mocne za dobre domki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon paź 11, 2010 11:49 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Uświadomiłam sobie, że o Kreseczce i Kropce, o nich, ani o ich przybyciu do mnie nie napisałam ani słowa..

Dziewczynki trafiły do mnie w styczniu (czy w lutym) 2010 r.

Nie byłam w tym "schronisku", ale po wyglądzie i zapachu dziewczyn mogłam stwierdzić jakie tam panują warunki.
Nie mówię już o fakcie, że Kreska jest na 1000% spokrewniona z kociakiem, którego wyadoptowałam w styczniu.. Są identyczni na "twarzy".. Może to jego mama, może siostra? Nie wiem, ale na pewno są z jednej rodziny.
Po przywiezieniu do domu nie dało się dziewczyn nie wykąpać, tak były zasmrodzone. Białe było żółte. Czarne - brązowe.. Były to moje pierwsze kocie kąpiele, ale dzięki ich ugodowym charakterom, przebiegły spokojnie. Kreseczka spokojnie dawała się wysuszyć suszarką, nie przeszkadzało jej że coś mocno na nią dmucha, Kropka denerwowała się i atakowała ciepłe powietrze. Teraz zazwyczaj siedzi przy moich nogach, kiedy suszę włosy schylona i wiuw ciepłego powietrza jest już dla niej chlebem powszednim :D

Co do ich stanu, to już od wielu miesięcy wszystko jest jak być powinno, sierść błyszczy, białe fragmenty są białe, czarne - czarne.
Dziewczyny jednak na zawsze będą miały pamiątki po miejscu urodzenia: stan uzębienia i dziąseł nie za dobry, Kropeczka nie ma już kilku zębów, same wypadły 8O , poza tym ma nieco przymglone lewe oczko po kk, a Kreseczka fluka noskiem, mimo różnych leków jakie brała. Pewnie trzeba uznać, że taka jej uroda. Są jakieś pomysły na badanie zatok i może wprowadzimy je w życie.. Nie wiem jednak czy ta przypadłość pozwoli mi ją wyadoptować. Przede wszystkim: czy chcę ją wyadoptować.. Bo jest tak krucha, że chcę sama mieć pieczę nad tym jej nieustającym flukaniem.. A poza tym, trzeba amatora, żeby chciał chorawego kotka..
Kropcia jest zdrowa, nic nigdy jej nie było, ew. jakiś drobny katarek.. Do adopcji się nadaje.. Ale też mam wrażenie, że to kruche stworzenie i też trafiła do wątku "Milusińskich" z pewną taką nieśmiałością.. :roll:

Ilekroć ktoś ma do czynienia z kotami z Serocka, mówi jedno: zabiedzone do granic, ale równie przesympatyczne i urokliwe. Ich kochać nie można.

To prawda, dwie panienki K & K są moim cieniem, zawsze przy mnie. Czy śpię, czy chodzę, czy tylko na moment wstaję z łóżka..
Kropka myje nawet ze mną zęby, mimo, że koty nie za bardzo lubią zapach mięty. To jej jednak nie przeszkadza być 3 cm od mojej twarzy i zajmować się lecącą wodą, obserwować ją i atakować co chwila łapką :ryk:
Wesolutkie i spokojne zarazem. Ciekawskie, jak to koty.. Przyjacielskie, zero agresji.. Cudne charaktery. Złote oczy zawsze uważnie mnie obserwują..
Dziewczynki są malutkie i drobniutkie.
Kreska, wygląda na półrocznego kociaka, a ma ok. 2 lat. Waży 2,5 kg.
Kropka jest równie drobniutka, łapeczki są malusie, ale jest dużo grubsza od Kreski. Waży ok. 3 kg (może ciut ciut powyżej).

Wątek kotów z Serocka: viewtopic.php?f=1&t=111072&start=15
Wątek pokrewny: viewtopic.php?f=1&t=110229

"Schronisko" w Serocku:

Zofia&Sasza pisze:Obrazek
Przy kolegach cieplej i raźniej

Obrazek
Miniczarnulek o złocistych oczkach (sobowtór mojej Sissi, tyle, że ona ma 7 miesięcy, a on/ona kilka lat :cry: )

Obrazek
Sen pozwala uciec od koszmaru

Obrazek
Czy ktoś nam pomoże?

Obrazek
Zabierzesz mnie stąd?
Ta ostatnia kicia jest na pewno rodziną Kropki.... Głowę daję, że Piotruś też..


Zofia&Sasza pisze:Obrazek
Koteczka mini, wielkości kociątka. Najgłośniejszy traktorek świata!

Obrazek
Kolejny miziak. W stosunkowo dobrym stanie.

Obrazek
W każdym kątku po dzieciątku. Szafka kuchenna.

Obrazek
Trochę tu cieplej...

Obrazek
Oj, łapią!
Ta przedostatnia - rodziną Kreski..
Tam każdy kot jest krewnym kolejnego.. :roll:
Ostatnio edytowano Pon paź 11, 2010 12:18 przez Kaprys2004, łącznie edytowano 1 raz

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 11, 2010 11:50 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Dzięki Asieńko :1luvu:
Powolutku się pokazujemy.. :)

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 20, 2010 17:36 Re: Milusińskie słodziaki szukają domków - foty - s. 32 !!!

Znalazłam na aparacie takie foty, to się z Wami dzielę :D

Lusiak:

Obrazek


Lucyś - uprzejmie donoszę, że SAM wszedł do pralki, proszę nie zawiadamiać TOZu:

Obrazek Obrazek

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości