PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw sie 01, 2013 17:21 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Oprócz kilkutygodniowej Astry, o ktorej pisałam wcześniej (jest w Krasnymstawie):
Obrazek
Astra ciągle szuka!
I już nie szuka :)

na dom czeka w lecznicy w Świdniku k. Lublina około 2-letnia, niedawno wysterylizowana Tosia:
Obrazek
Tu jej historia i zdjęcia na facebooku: https://www.facebook.com/angelika.trzes ... 212&type=1
Tosia została adoptowana :)
Ostatnio edytowano Pon sie 26, 2013 20:21 przez Katia K., łącznie edytowano 2 razy
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sie 13, 2013 14:04 Re: Luluś i Lola czekają na dom

odświeżam - bo wciąż aktualne:P



Gringo pisze:Luluś i Lola czekają na dom

Niesamowite, bardzo ze sobą związane kocie dzieciaki – urodzone na początku kwietnia na podwórku (mrozy -10 st.!), nie miały zbyt dużej szansy na przeżycie. Przygarnęłam je wraz z kocią mamą (już po sterylce) i zrobiłam już chyba wszystko co mogłam, by zapewnić im dobry start. Są zdrowe ( w tym dwukrotnie odrobaczone oraz odpchlone), szczęśliwie, beztroskie, a nade wszystko zajęte zabawą („mordowanie kota” – w rankingu gier i zabaw to nieustające nr 1 8) )

I choć są dla siebie prawie całym światem uwielbiają też ludzi, a zwłaszcza dzieci – moja 6-cio latka – akcja i kocia interakcja – BEZCENNE! :1luvu: Do tego są naprawdę piękne, kolorowe; mają absolutnie niespotykane umaszczenie.

Szukam dla nich tylko wyjątkowego domu (z dobrym jedzonkiem, w odpowiednim czasie kastracją /sterylizacją), i takiego na zawsze…A co równie ważne: bardzo zależy nam, by mogły pójść razem . Ich siostra została już oddana, a ponieważ Lola i Luluś świata poza sobą nie widzą, nie mamy wątpliwości, że byłaby to dla nich wielka krzywda: łączy ich ogromna wzajemna fascynacja i zaaferowanie, a nade wszystko prawdziwe uczucie.... Od samego początku działają w duecie: niezależnie od tego, czy śpią, bawią się czy jedzą; zawsze i wszędzie są razem (nawet w kuwecie;-).

Urwisy już na początku skradły moje serce ale mam już dwie dorosłe kotki i brak szansy na kolejne dlatego – oddam Lulusia i Lolę…
tel. 602 19 99 49

Luluś ( z lewej) i (z prawej) Lola

Luluś (z lewej) i (z prawej) Lola

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gringo

 
Posty: 374
Od: Pt kwi 09, 2004 0:57
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sie 21, 2013 16:16 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Mam dobry, doświadczony domek dla małej tri albo szylki - Gdańsk.

Mrata

 
Posty: 2906
Od: Pt cze 06, 2008 17:50
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Śro sie 21, 2013 18:53 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Mrata pisze:Mam dobry, doświadczony domek dla małej tri albo szylki - Gdańsk.

viewtopic.php?f=13&t=154762&start=75#p10016448 Astra, rozjaśniona trikolorka, ma teraz około 3 miesięcy. Jej piątka rodzeństwa znalazła domy i pojechała m.in. do Bielska-Białej i do Monachium (piszę to a propos transportu, mała przebywa w Krasnymstawie na Lubelszczyźnie).
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon sie 26, 2013 10:43 2-letnia tricolorka z W-wy szuka domu

Witam wszystkich! Szukam domu dla 2-letniej tricolorki, która przybłąkała się na wiosnę do mnie do pracy pod W-wą i tam okociła na przełomie kwietnia/maja. Maluchy są już w nowych domach, została sliczna mamusia. 3 dni temu została wysterylizowana. Korzysta z kuwety. Była odpchlona, zostanie odrobaczona. Mieszka tymczasowo u mnie. Początkowo nie była pieszczochem, ale po odejściu kociaków i sterylce to się szybko zmienia. Zdarza jej się leciutko łapac ostrzegawczo zębami, ale już zdecydowanie rzadziej. Chciałabym,żeby zamieszkała w domu bez opcji wychodzenia na dwór, z zabezpieczonymi oknami/balkonem.http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta/praga-poludnie/sliczna-2-letnia-tricolorka-szuka-domu-516647014?Guid=140b0ede-b950-a20b-26f7-dca8ffff8818
http://www.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImag ... tHTML.html

Obrazek

Obrazek

dorotek12

 
Posty: 3
Od: Pon sie 26, 2013 10:17

Post » Pon sie 26, 2013 11:27 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Śliczna :)
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

Post » Pon sie 26, 2013 20:20 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Przepiękna!
A ja zgłoszę podobną ślicznotę (miniaturki do kliknięcia):
Obrazek Obrazek
Ta prześliczna kolorowa Kruszynka została znaleziona przemoknięta na ruchliwej ulicy :(
Chodziła od człowieka do człowieka i płakała prosząc o pomoc ...
Miała szczęście - trafiła na ludzi, którzy nie pozostali obojętni na płacz kociego dziecka i zabrali maleństwo ze sobą.
Niestety, nie mogą kotka zostawić u siebie :(
Sytuacja jest bardzo trudna, koteczka może być w dotychczasowym miejscu najwyżej 2-3 tygodnie.
Jest śliczna! Będzie dwa razy odrobaczona. Jest zdrowa, pięknie kuwetkuje :)

Ma około 8 tygodni, w jej sprawie proszę pisać do mnie
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto sie 27, 2013 7:00 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Katia80 pisze:Przepiękna!
A ja zgłoszę podobną ślicznotę (miniaturki do kliknięcia):
Obrazek Obrazek
[...]


Jaki fajny, mały cudak :1luvu: Swoimi oczętami po prostu powala :D
Obrazek

nelka83

Avatar użytkownika
 
Posty: 6829
Od: Czw gru 29, 2011 8:41
Lokalizacja: okolice Gryfic, zachodniopomorskie

Post » Pt wrz 13, 2013 20:36 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Witam wszystkich miłośników pastelkowych kotów.

Mam śliczne tricolorowe maleństwo do adopcji, które przebywa teraz w lecznicy, czekając tam na swój nowy, kochający domek. Mała została porzucona przez matkę i nie radziła sobie wśród wolnożyjącego stada. Mam nadzieję, że skradnie Wasze serca, tak jak i moje :) Jest na prawdę kochana, mruczy przy każdym dotyku :) Jeśli komuś wpadnie w oko to proszę o kontakt na PW lub telefon: 668-192-532

Więcej o historii kotki można przeczytać na tym wątku: viewtopic.php?f=13&t=156582
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Irmina SM

 
Posty: 311
Od: Wto sty 22, 2013 12:06

Post » Pon wrz 16, 2013 16:38 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

3,5 miesięczna kotka trikolorka szuka domu. Przygarnięta ze złamaną łapką, jest juz po operacji, za 4-5 tygodni powinno zostać wyjęte z łapki usztywnienie. Ta niepełnosprawność jednak jej nie przeszkadza, kotka skacze, biega, bawi się i potrzebuje dużo uwagi, jak każdy mały kotek. Jest odrobaczona, korzysta z kuwety. Nie była jeszcze szczepiona, bo miała koci katar, ciągle bierze antybiotyk. Nie może jednak pozostać w miejscu, w którym tymczasowo przebywa od dnia operacji, tj. od tygodnia. Nie nadaje się jednak, by wrócić na ulicę. Uwielbia być głaskana, drapana, głośno mruczeć i towarzystwo człowieka. Proszę o dobry domek dla kici, inaczej będzie musiała wrócić na ulicę....
http://img542.imageshack.us/img542/3253/rxkg.jpg
http://img849.imageshack.us/img849/2561/opdm.jpg

mmmk

 
Posty: 1
Od: Nie wrz 15, 2013 20:19

Post » Pt wrz 20, 2013 9:34 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Pytanie jest jak mniemam głupie. Wiem, zakocenie po dach. Ale zejdę jak nie spróbuję chociaż.
Ma kto jedno wolne miejsce w DT?

Pod pracą bytuje kota. Na oko ofiara wakacji. Radzi sobie dobrze, bytuje od około 2miesięcy i wygląda niesamowicie dobrze, błyszczące futerko, boczki odpowiednie. Tyle że łazi za każdym kto się napatoczy prosząc o jedzenie i głaski. Serce mi się kraje jak ją widzę pod krzaczkiem w deszcz, miauczącą do każdego kto przechodzi.

Na budkę itd nie ma szans, administratorka jest pieprznięta a sama "firma" działa na zasadach mocno prl-owskich, znaczy kimkolwiek jesteś zapomnij o wychylaniu się.

Kota jest przecudna. Okrągła budowa, niewielka , mięciuteńkie futerko i TRIKOLORKA.
Oswojona, miziasta, nielękliwa acz ostrożna. Dorosła, ale nie jakoś bardzo dojrzała, może ma ze dwa lata (choć tu gdybam).

I nic więcej o niej nie wiem:(

Jeśli byłaby szansa na DT to logistycznie zorganizuję. Łącznie z wizytą u weta, szczepieniem, odrobaczeniem, przeglądem, badaniami, ew. sterylizacją a także przewozem: od Szczecina przez Bydgoszcz/Toruń po Olsztyn.

Ponieważ ostatnio rzadko bywam, w razie realnej szansy bardzo proszę o pw, bo wtedy mam powiadomienie.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon wrz 23, 2013 16:37 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

witam, w kociarni RTOZ KAN czeka na domek przecudna tri.. może tutaj Domek ja wypatrzy..

Tola ok.11 mieś. trikolorka. Zabrana przez andzelikę1952 w niedzielę tj. 19.05.13 spod schroniska. Miała całą szyję i uszy w kleszczach. Nie przepada za innymi kotami. Jest odrobaczona, odpchlona i zaczyna przybierać na wadze, bo ma apetycik. Kuwetkowa. Szczepiona, sterylizowana.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 08, 2013 13:05 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Ja chciałabym zgłosić tę oto ślicznotkę o wdzięcznym imieniu Arleta:

Obrazek

Podaję link do ogłoszenia z większą ilością zdjęć http://tablica.pl/oferta/trojkolorowa-a ... 3NlHz.html

Panna jest nieco zołzowata, ale i tak da się lubić, a zdobycie jej serca to wyzwanie na miarę poskromienia złośnicy :wink: Znajdzie się ktoś, kto się tego podejmie?
Obrazek Obrazek

bakakaj

 
Posty: 835
Od: Pon mar 26, 2012 7:37
Lokalizacja: Parczew

Post » Sob paź 12, 2013 21:05 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

Kocię

Obrazek Obrazek

i kotka

Obrazek Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Śro paź 16, 2013 9:17 Re: PASTELOWO- wątek adopcyjny dla kolorek

1,5 roczna, wysterylizowana kotka o imieniu Łatka szuka domu.
Mruczy, łasi się – jest z niej ogromna przylepka :)
Ma za sobą traumatyczne przeżycia, jednak już dawno odzyskała zaufanie do ludzi.
Kicia jest bardzo łagodna i ufna.
W tej chwili mieszka w kociej budce na tarasie domku letniskowego, gdzie jest dokarmiana przez opiekunkę, która zajęła się kicią gdy ta była w potrzebie.
Łatka jest zdrowa i zadbana.
Czeka na ciepły dom i osobę kochającą zwierzęta.

https://www.facebook.com/events/556946867708580/

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Bagienka

 
Posty: 1298
Od: Sob paź 08, 2011 6:05

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości