GD:Paloma,Kalipso,Maciejka wyadoptowane,mamuśki ciachnięte:)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon gru 15, 2008 23:31

Mnie sie wydaje ze to wszystkie trzy kocice.
Sabinko, jest jeszcze jedna niebieska,która zamierzamy odbic ,ktorej baba nie chciala oddać.
Szaro-niebieska je,nawet z apetytem, ale slaba, bo miesni w ogóle nie ma .Oddycha bardzo ciężko, nie wiem,jaki jej stan, musi wet ocenic,ale na pewno jest chora.
Martwi mnie tylko, jak zastrzyki będzie sie jej dawac,skoro miesni nie ma :(
Tak, jutro do weta. Trzymajcie kciuki za Szarutkę!

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Pon gru 15, 2008 23:41

Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno :ok:
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Pon gru 15, 2008 23:43

... to starszej kobiecie zostały jeszcze 3-4koty do zabiedzenia i wypuszczania na zimno z powodu braku żwirku??
Czy ona ma zamiar je wysterylizować?? Jakoś w tym pomożemy??
Bo tak...3 koty uratowane , jeden niedługo , co z pozostałymi??

Tamte na zdjęciach dobrze wyglądają ,ale jeżeli pozwoliła na doprowadzenie kotów do takiego stanu...

seja

 
Posty: 6385
Od: Sob lis 29, 2008 6:23
Lokalizacja: UK,Eastleigh

Post » Pon gru 15, 2008 23:51

Czarna rozpacz.Nie chce was straszyc,ale na Kartuskiej jest jeszcze jedno takie miejsce...Tzn o jednym wiem
Dwa nastepne na Chelmie....
Mozna zbzikować :evil:
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Wto gru 16, 2008 0:28

dziewczyny tylko jakby okazało się że niebieska jest w bardzo złym stanie to do majki nie wieźcie jej. ona nie przeżyła by śmierci drugiego kota :cry: mam nadzieję, że kotka bedzie miała się dobrze po kilkudniowym podaniu jej antybiotyku.
HOTEL DLA KOTÓW "MIAU" http://www.miauhotel.pl ZAPRASZAM

Obrazek
Obrazek

PROSZĘ O WSPARCIE DLA KOTÓW BEZDOMNYCH POD MOJĄ OPIEKĄ: http://www.miauhotel.pl - NR KONTA W ZAKŁADCE: MIAU ADOPCJE. FUNDACJA VIVA!

sabina skaza

 
Posty: 5755
Od: Pt mar 02, 2007 10:28
Lokalizacja: gdynia

Post » Wto gru 16, 2008 1:54

Biorąc jakąkolwiek sierotkę z ulicy musimy byc świadomi tego, że może być poważnie chora nawet jesli wyglada na okaz zdrowia albo odwrotnie. Jutro wet powie, że jest wszystko ok a za kilka dni się coś rozwinie. Skoro Maja jest teraz w takim stanie to może nie powinna brać jej do siebie:(
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

Post » Wto gru 16, 2008 6:54

Myślę ,ze trzeba sprawdzic co wet powie, jesli nie ma szans na wyleczenie,to oczywiście nie ma sensu jej męczyc.Ale kotka je, załatwia sie, chodzi za czlowiekiem ,dopomina się miziania.Tylko oddech ma cięzki,może to tylko zapalenie pluc.Jeśli weci na Stryjskiej zadecyduja,że sens ją leczyć, to trzeba spróbowac.
Rozumiem Maję i sama mam mieszane odczucia , ale mimo wszystko zawiozę ją do nich .
Majeczko, może od razu umowimy się na Stryjskiej?
Kotki spokojnie przespaly noc, zjadly , kuwetka zaliczona.
Czarno-biala jest super mruczasta, szylkretka jeszcze z dystansem.
A szara tylko by sie miziala.

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto gru 16, 2008 7:23

Maja, Piotrze przed chwilą przeczytalam zamkniety wątek o Piotrusiu .
Wcześniejszy post o tym, ze zawioze do Was Szarutkę byl przed przeczytaniem wątku.
Wprawdzie nigdzie napisaliście ,że mam nie przywozić Szarej, ale proszę, jeśli zmieniliście zdanie, dajcie znać

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto gru 16, 2008 14:50

Szarutka juz u Yammayki i po badaniu u weta,który na szczescie nic groznego nie stwierdził.
Dziękuję Majka i Piotrze, bardzo, bardzo serdecznie :D

2 maluchy tez po wizycie u weta, uszka wyczyszczone, stroghold zapodany.Jedzą,bawią sie i są super!!!

Aga dzieki serdecznie za towarzyszenie mi w dzisiejszych podrózach i słuzenie transportem!!!

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto gru 16, 2008 15:36

ja jutro wycałuje czarnuska u seji :D
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

Post » Wto gru 16, 2008 16:50

:dance:
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Wto gru 16, 2008 21:57

Koteczki szaleją :D
Niestety w kupce jednej glista była , chociaz na pewno jest ich wiecej.
Są cudowne i juz dwiwie mruczą :)

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Wto gru 16, 2008 22:43

No to znaczy,ze stronghold zaczal dzialac :twisted:
Ja zaluje,ze pierwszego dnia nie dalam tego Jezykowi :( Moze dzis juz mialby ladny brzuszek :?
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Śro gru 17, 2008 1:14

niebieska koteczka wycałowana przeze mnie do bólu!!!!!!!!!!!!!!! piękna, ale chuda na maxa. ma apetyt i siłę na mizianie!!!!!!!!!!!!!!!KALIPSO się zwie i mam nadzieję, że okaże się tajfunem po chorobie. dziewczyny- GISHA I AGA MARCZAK- po waszej wizycie po raz pierwszy odważyłam się głaskać moja TAJRĘ pod moim oknem, której zbudowałam budke- wiecie co...stał się cud!!!!!!!!!! miziała się, dała głaskać i wziąć na ręce. nie drapała, nie protestowała...szkoda że jej wam nie pokazałam- prawie płakałam ze wzruszenia.pół roku oswajania...........i kot chce w końcu do ludzi!!!!!!!!!!NIE MAM DLA NIEJ DOMKU.......ANI DLA 3 INNYCH MALEŃSWT KTóRE SA JUŻ DZIKIE :cry:
HOTEL DLA KOTÓW "MIAU" http://www.miauhotel.pl ZAPRASZAM

Obrazek
Obrazek

PROSZĘ O WSPARCIE DLA KOTÓW BEZDOMNYCH POD MOJĄ OPIEKĄ: http://www.miauhotel.pl - NR KONTA W ZAKŁADCE: MIAU ADOPCJE. FUNDACJA VIVA!

sabina skaza

 
Posty: 5755
Od: Pt mar 02, 2007 10:28
Lokalizacja: gdynia

Post » Śro gru 17, 2008 1:24

ja się boje oswajac moje podwóraski, bo wydaje mi się, że jak to zrobię to one zaufają komus kto je skrzywdzi :cry: ale może jakis domek dla Twojej kici sie znajdzie prosimy :oops:
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 158 gości