GD:Paloma,Kalipso,Maciejka wyadoptowane,mamuśki ciachnięte:)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon gru 15, 2008 20:53

JESTEŚMY NAPRAWDĘ ZGRANYM ZESPOŁEM!!!!!!!!!!byłam u majeczki i piotra, załamani na maxa.............dzwoni m&j mówi o kotach znalezionych przez age marczak. ja dzwonie do agi, aga daje namiar na gishę.....maja robi wielkie oczy i proszącą minę, piotr bez chwili wahania mówi- "kot nie trafi do azylu!!!!!!!!skoro jednemu nie udało się pomóc- ratowac trzeba życie następnemu!!!!!"
nic dodac, nic ująć- oni są boscy!!!!!!!!!!!!!!!kocham was maja i piotr!!!! :1luvu:

w autobusie esemesuję..........nie chcę zapeszać- może i znajdzie się dom stały?........................

mój mąż już się w kici zakochał.........może nam się jakiś nowy kot trafi? :wink:
HOTEL DLA KOTÓW "MIAU" http://www.miauhotel.pl ZAPRASZAM

Obrazek
Obrazek

PROSZĘ O WSPARCIE DLA KOTÓW BEZDOMNYCH POD MOJĄ OPIEKĄ: http://www.miauhotel.pl - NR KONTA W ZAKŁADCE: MIAU ADOPCJE. FUNDACJA VIVA!

sabina skaza

 
Posty: 5755
Od: Pt mar 02, 2007 10:28
Lokalizacja: gdynia

Post » Pon gru 15, 2008 21:21

8O
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Pon gru 15, 2008 21:22

wspaniale, piękna akcja, jakiś pozytywny akcent w dzisiejszym smutnym z powodu Piotrusia dniu...
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon gru 15, 2008 21:31

To sie dzieje tak szybko,ze ja sie juz pogubilam.Kto,gdzie,kiedy?
Jak ktos znajdzie chwile to prosze o rozjasnienie mi sytuacji.Jestem ZAGUBIONA :wink: Nie wiem,czy to pozna pora czy tez moze juz starcza amnezja :wink:
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Pon gru 15, 2008 21:46

Aga a czego konkretnie nie rozumiesz?? ja też się pogubiłam, wiem tylko tyle, że niebieska kicia jedzie do yamayki a czarno biała do seji :)
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

Post » Pon gru 15, 2008 22:06

m&j pisze:Aga a czego konkretnie nie rozumiesz?? ja też się pogubiłam, wiem tylko tyle, że niebieska kicia jedzie do yamayki a czarno biała do seji :)

Bardzo,bardzo sie ciesze,ze kociaki bezpieczne :D
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Pon gru 15, 2008 22:08

No juz piszę:
Kotki zabrane ,byly na dworze, bo pani powiedziala, ze przed chwilą je wypuścila żeby się zalatwily, bo do kuwety za malo zwirku ma 8O
Dzidzia jak wyciagnęla z takiej prowizorycznej budki czarno-bialą , to malutka sie trzesła.
Dzidzia akurat miala puszeczke Animondy, to juz u mnie rzuciły sie na jedzenie wszystkie trzy.Maluszki , na oko ok.Szara zupelnie mięśni nie ma , garnie sie do czlowieka, mruczy, ale ewidentnie coś w płucach chyba ma .
Wszystkie niemilosiernie zapchlone i maja wszoly.
Szara zwazylam - 1,10 kg tylko 8O :cry:
Skora i kości.
Jutro rano pojadę , może jak Aga bedzie mogla z maluszkami na odrobaczenie i przegląd, a potem do Majki zawiezc szarą.
Aga, trzeba sie namowić i zabrac jeszcze jedną, szara, długowlosą, tzn ukrasc , jak tej baby nie bedzie, bo nie chciala dac jej.

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Pon gru 15, 2008 22:08

gisha ma zabrać koty dziś do siebie, jutro zawiezie kota do majki- niebieskiego, w środę do seji czarno-biały, a trzeci do dzidzi.
HOTEL DLA KOTÓW "MIAU" http://www.miauhotel.pl ZAPRASZAM

Obrazek
Obrazek

PROSZĘ O WSPARCIE DLA KOTÓW BEZDOMNYCH POD MOJĄ OPIEKĄ: http://www.miauhotel.pl - NR KONTA W ZAKŁADCE: MIAU ADOPCJE. FUNDACJA VIVA!

sabina skaza

 
Posty: 5755
Od: Pt mar 02, 2007 10:28
Lokalizacja: gdynia

Post » Pon gru 15, 2008 22:15

Obrazek

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Pon gru 15, 2008 22:16

Kicie wszystkie są śliczne. Szara biedniutka. Czarno biała miziasta, mruczy jak tylko się ją dotknie. Szara lepi się wręcz do człowieka. Moja szylkretka to taki maly przestraszonek, nie mruczy ale wzieta na ręce siedzi spokojnie. Widac, że wystraszona bardzo.
Obrazek

dzidzia

 
Posty: 7589
Od: Śro sty 10, 2007 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon gru 15, 2008 22:17

Gisha rozmawialam z kolega mojego syna,ktory jest sasiadem tej kobiety.powiedzial,ze pomoze w wydostaniu tej dlugowlosej :wink: Mam jego nr w komorce i jakby co to zrobimy piekna akcje odbicia kotki :twisted:
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Pon gru 15, 2008 22:20

Kicie faktycznie przesliczne :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek

Agnieszka Marczak

 
Posty: 4909
Od: Wto mar 18, 2008 13:33
Lokalizacja: GDANSK BANINO

Post » Pon gru 15, 2008 22:50

Obrazek
Obrazek

Płakać mi się chce, patrzac na tę kicię, jak można bylo doprowadzic ją do takiego stanu? Jeszcze nie widzialam tak zabiedzonego kota:cry: :cry: :cry:

Jak wchodze do łazienki, to od razu wychodzi z kontenerka żeby się pomiziac,chce mruczeć , ale takie dziwne odgłosy dochodzą z jej gardziołka

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Pon gru 15, 2008 22:55

jutro lecicie do weta??
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

Post » Pon gru 15, 2008 23:22

no to macie ta niebieską w końcu??????? a ja zrozumiałam że będziecie ja odbijać !!!!!! to inna odbijacie????????? moja siostra pisała że może kogos znajdzie dla niej, bo jest osoba chętna..ale nie chcę zapeszać. mój mąż w kotce zakochany!!!!!!!!!! to jest samica czy samiec? jak myślicie czy stan kociaka nie jest za bardzo zły, żeby go wieźć w obecnej chwili do majki?płuca, oskrzela- to pestka jak się ma dobry antybiotyk i opiekę weterynaryjną..................ale czy kotka nie jest w stanie bardzo złym? bo jakby kolejny kot majce sprawił tyle bólu i cierpienia co czarny piotruś, to ja bym sobie chyba w "łeb palnęła"........maja jest w okropnym stanie psychicznym.
HOTEL DLA KOTÓW "MIAU" http://www.miauhotel.pl ZAPRASZAM

Obrazek
Obrazek

PROSZĘ O WSPARCIE DLA KOTÓW BEZDOMNYCH POD MOJĄ OPIEKĄ: http://www.miauhotel.pl - NR KONTA W ZAKŁADCE: MIAU ADOPCJE. FUNDACJA VIVA!

sabina skaza

 
Posty: 5755
Od: Pt mar 02, 2007 10:28
Lokalizacja: gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 73 gości