[Bydg]FKD-BenekKotZSofy:PojechałDoSuperDomu!:)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie kwi 20, 2008 22:33

Jest taternikiem, jest ;) Nie wszędzie ma możliwość doskoczyć/wspiąć się. Jednak próbuje uparcie.

Najbardziej lubi wskakiwać na rozwieszona na lince ręczniki - odbija się od podłogi, skacze na ręcznik i walczy z ręcznikiem, aż ów spadnie. Wtedy Benek z dumą przechodzi do mycia się. W nim w ogóle jest dużo dumy z faktu iż jest kotem :) Na psa patrzy z politowaniem, bo wie, że jest od niego po prostu lepszy :mrgreen:

Podacie mi kiedy dokładnie byście chcieli przyjechać? :)

A mogę zapytać o coś? Bo mnie ciekawi strasznie: dlaczego rudziak ma na imię Rosół? :D Imię jest genialne!

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon kwi 21, 2008 11:28

No ładnie, kilka dni w plecy z miau, a tu Jelly ma domek, Benas ma domek :D
Oby jeszcze Krecik dostał domek!

Benek Ty to jesteś szczęściarz. I mój absolutny idol, zwłaszcza jeśli chodzi o rozstawianie psów po kątach :D
Powodzenia w domku!

Rosół jest imieniem z potencjałem. Zapewne "jego oko spoczywa na was". Bo w rosole są oka :D
Przepraszam tak mi się mikołajkowo skojarzyło :lol:
Bonziaku zawsze będziemy Cię pamiętać [']
7 cudów świata lub plag egipskich w zależności od dnia ;) czyli dwaj Książęta i Księżniczka

desi

 
Posty: 334
Od: Wto gru 11, 2007 12:52
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon kwi 21, 2008 13:07

Jakoś tak czuję, że ten domek to idealny domek dla Benka. W sensie charakterologiczno-atmosferowym :D

Desi, mikołajkowa interpretacja imienia boska :) Pewnie Benek się zdziwi, że czyjeś oko na nim spocznie 8) Benek ma tylko jedno oko czynne ;) Które spoczywa teraz na nas. Będzie musiał oddać funkcję dwuocznemu Rosołowi :P

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon kwi 21, 2008 20:24

Buenos,
to po kolei:
Chcemy przyjechać w sobotę, możemy dotrzeć na 15tą.
Chcemy mieć jeszcze całą niedzielę na wzajemne oswajanie.

W sumie dobrze, że Benek skoczny, czasem żal patrzeć, jak ten nasz rudy panikarz minutami wymierza metrowy skok :D , może się czegoś od Benka nauczy?

Z Rosołem to była jakaś taka sprawa impulsu i przypadku, nasz (wtedy) najmłodszy domownik (człowiek) miał ksywkę Kiełbasa, była jakaś gastronomiczna dyskusja i wyszło, że będzie w parze z Rosołem, tak to z grubsza pamiętamy. I tak dobrze, że jest jakaś historia, nie każde imię ma choćby taką.

Czy Benek będzie szczęsliwy bez psa? Czy musimy dobrać jeszcze jakiegoś do rozstawiania po kątach? :lol:

elekt2008

 
Posty: 11
Od: Czw kwi 17, 2008 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 21, 2008 20:43

Kochani, jeśli macie jakieś wolne kąty, w które można rozstawiać psa, to na Wasze życzenie możemy znaleźć takiego delikwenta, który za michę, dach, no i MIŁOŚĆ LUDZI da sie rozstawiać nie tylko po kątach :wink:
Obrazek
Naszym kotom się przelewa - darowiznę na konto!
Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000

Igulec

 
Posty: 4284
Od: Wto mar 28, 2006 21:15
Lokalizacja: Kocia Dolina Filia Inowrocław

Post » Pon kwi 21, 2008 20:58

Niestety, kąty sie kończą, a moja milość do psa nie byłaby prawdziwa.
Muszę przyznać rację Benkowi - koty górą.

http://galeria.animalia.pl/?moja,36355



Rosół grzeje już Benkowi miejsce :D Obrazek

elekt2008

 
Posty: 11
Od: Czw kwi 17, 2008 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 21, 2008 22:47

Sobota o 15 mi pasuje. Podaję na pw adres naszej "rezydencji" ;) Sądzę, że będziecie jechać przez Toruń, prawda? Na pw opiszę trasę, żebyście nie wyjechali gdzieś do centrum Bydgoszczy niepotrzebnie.

Psa w pakiecie można, acz nie trzeba. Benek jest w stanie rozstawić po kątach dowolny obiekt. Pies to tak mu przypadkowo wyszedł. Akurat się napatoczył i dobrze się daje rozstawiać. Ale pies nie jest obligatoryjny przy adopcji Benka ;)

Chciałam jeszcze powiedzieć, że Benek przez ostatnich kilka dni miał problemy z brzuchem. Trochę rozwolnienie go męczyło. Już się unormowało. Postaram się zabrać qpolka do labu w tym tygdoniu. I tak już dla Was info: warto obserwować kocurzastego bacznie i jak coś - robić badanie qpy. Bo on miał wcześniej trochę problemy z brzuszkiem. Był oczywiście odrobaczany.

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw kwi 24, 2008 16:33

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Benek już czeka na sobotę :)

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw kwi 24, 2008 20:11

nie on jeden :D :spin2:

elekt2008

 
Posty: 11
Od: Czw kwi 17, 2008 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 24, 2008 20:26

:D :D :spin2: :spin2:
A będziecie o nim pisać czasem na forum? :oops:

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw kwi 24, 2008 20:31

e, no co za pytanie?
Jasne !
W końcu jest to nawet w umowie, nie?
Fotki też się wrzuci, Kocia nie musi już teraz łapać Doliny 8)

elekt2008

 
Posty: 11
Od: Czw kwi 17, 2008 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 24, 2008 20:47

Łiiiii :D Super. I koniecznie z Rosołem, koniecznie!

A jeszcze tak dodam coś z ostatnich wieści benkowych: on odkrył, że jak ja wychodzę z psem, to za drzwiami jest jakiś świat. Dziś przybył pan z gazowni sprawdzać instalację. I nie dość, że pies go obszczekał, nie dość, że byłam w piżamie plus na pewno nie uczesana ładnie, nie dość, że w tle darła się moja Inka oraz któryś kot świeżo skorzystał z kuwety zapewniając niezapomniany aromat unoszący się szczególnie w okolicach drzwi, to Benas nagle uznał, że czas sprawdzić osobiście CO to za świat za tymi drzwiami się znajduje. I pobiegł na schody. Dokładniej: w dół schodami... I wyleciałam za nim w piżamie, za sobą zostawiając zdezorientowanego pana gazownika jak również aromat (niezapomniany, nawet dla gazownika) :lol: Na szczęście kot został złapany, zabezpieczony i odtransportowany do lokalu, w którym mieszka. Pan gazownik patrzył dziwnie. Dobrze, że nie miałam standardowej ilości kotów akurat. Mógłby w akcie desperacji poodkręcać kurki z gazem! :strach:

Trzeba na Benasa uważać, bo go ciągnie w świat czasem...

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw kwi 24, 2008 21:21

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob kwi 26, 2008 15:32

Oznajmiam wszystkim fanom sofowego Benasa, że kocisko właśnie wyruszyło w podróż do stolicy :D

I powiem jedno - lepiej nie mógł trafić :D Strasznie się cieszę, że zamieszka właśnie w tym domu.

elekt2008, dziękuję bardzo, że go przygarnęliście :) I bardzo miło było poznać całą rodzinkę. A Rosoła kto wie - może kiedyś poznam?

Supersupersuper, lubię happy endy :dance:

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 27, 2008 22:14

Są wieści :D Benek wyluzowany jeszcze wczoraj pozwiedzał i potem uwalił się na kanapie. Rosół zaciekawiony, acz ogarnięty lekkim niepokojem, że oto jakieś dziwne jednookie kocisko się panoszy :lol:

Pewnie się chłopcy zaprzyjaźnią, tak coś czuję.

I będą fotki! :)

reddie

 
Posty: 6261
Od: Śro lip 19, 2006 15:35
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: muza_51 i 45 gości