Ogłoszenia "Wezmę kota"

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sty 25, 2016 13:22 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Zaadoptowałam małego kocurka ze schroniska :) Dziękuję wszystkim za pomoc!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mandala20

Avatar użytkownika
 
Posty: 628
Od: Pon wrz 22, 2014 15:41

Post » Nie lut 07, 2016 21:44 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

http://olx.pl/oferta/maly-kotek-CID103- ... 894ca4edf1 Mazańcowice 537 525 986

p r z y j m e
małego kotka w wieku do 3 miesiecy

http://olx.pl/oferta/adoptuje-kotke-w-t ... 3821ae483e okolice Tarnowa 884 003 124

Chciałbym adoptować kotkę w typie syberyjskim najchętniej burą. Oczywiście interesuje mnie kotka za darmo. Stworzę jej idealne warunki - dom jednorodzinny na uboczu z dala od szosy.

http://olx.pl/oferta/zaadoptuje-mloda-k ... 64286d62a1 Przemyśl 509050888

Zaadoptuję młodą kotkę.
Zdjęcia kociaka proszę wysyłać na mail
Pozdrawiam
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon lut 08, 2016 10:42 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

VeganGirl85 pisze:Chciałbym adoptować kotkę w typie syberyjskim najchętniej burą. Oczywiście interesuje mnie kotka za darmo. Stworzę jej idealne warunki - dom jednorodzinny na uboczu z dala od szosy.

Gdybym dopadła tego łaskawca, to chyba by nic z niego nie zostało :evil: :evil: :evil:

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 08, 2016 10:52 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

http://olx.pl/oferta/adoptuje-kotke-w-typie-syberyjskim-CID103-IDd9GXZ.html#3821ae483e okolice Tarnowa 884 003 124

Chciałbym adoptować kotkę w typie syberyjskim najchętniej burą. Oczywiście interesuje mnie kotka za darmo. Stworzę jej idealne warunki - dom jednorodzinny na uboczu z dala od szosy.


[sarkazm=200%]
Oczywiście oczekuję też zwrotu za weterynarza, o ile w ogóle do niego pójdę, a jak nie to oczywiście poproszę o następnego kota, tym razem poproszę, żeby mi dopłacić za jego adopcję- oczywiście.
[/sarkazm]

Ludzie są dziwni :(

Vombat

 
Posty: 431
Od: Wto gru 08, 2015 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 13, 2016 0:29 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

z tego może coś będzie


http://olx.pl/oferta/kto-ma-do-oddania- ... cmPYN.html okolice Działdowa, pani ma do oddania psa 519 723 053

Przyjmne małego kotka srebrnego oswojonego. Musi być srebrny caly lub bialy z siwy.

http://olx.pl/oferta/zaadoptuje-kotke-C ... bfbab86a94 Chorzów

Witam
Zaadoptuje kotkę minimum 2 i pól miesiąca, maści czarno-białej.
Najlepiej jakby była troszkę oswojona, do domu niewychodzącego.
Wiadomości i zdjęcia proszę wysyłać na e-maila.

http://olx.pl/oferta/adoptuje-kotka-CID ... 1f36d74cad Łódź 530 096 300

Adoptuje kotka, najlepiej aby to był samiec i jak najmłodszy :)

a tu nie wiem czy próbować uświadamiać, może ktoś z Was ma pomysł jak z tymi ludźmi rozmawiać czy zostało nam przestrzegać przed takimi adoptującymi :( wytłuszczenia moje

http://olx.pl/oferta/oferuje-dom-dla-ko ... dWlz9.html Warszawa

Dam dom i dużo miłości młodej kotce. Do domu z ogrodem, nierasowa kotka, lubiąca kontakt z ludźmi. Może być kociątko oraz niewysterylizowana kotka do 3 lat. Nie mam szczególnych wymagań, kot będzie miał kochający dom a ja kotka, przez wiele lat :) Jestem osobą dorosłą i odpowiedzialną, od lat opiekuję się kotami, na pewno zwierzątko nie będzie traktowane jak zabawka. Proszę o kontakt mailowy

Może przesadzam, ale po lekturze ogłoszenia doszłam do wniosku że jak pani nie dostanie kociątka to je sobie wyprodukuje...

http://olx.pl/oferta/dam-domek-kotkowi- ... dTotl.html też Warszawa tel 881 220 683

Dam domek kotkowi, nie ma znaczenia czy mały czy dorosły, ale najmilej widziane są kotki z dłuższym futerkiem.tylko zastrzegam- nie bawię się w umowy jakiekolwiek i siatki w oknach bo jestem w stanie dbać o kotka bez tych udziwnień.
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pon lut 15, 2016 18:20 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

VeganGirl85 pisze:Dam domek kotkowi, nie ma znaczenia czy mały czy dorosły, ale najmilej widziane są kotki z dłuższym futerkiem.tylko zastrzegam- [b]nie bawię się w umowy jakiekolwiek i siatki w oknach bo jestem w stanie dbać o kotka bez tych udziwnień.[/b]


nóż się w kieszeni otwiera :evil: pani zalecam wycieczkę do najbliższej lecznicy celem pooglądania zdjęć rtg kotów z połamanymi podstawami czaszek i kręgosłupami i poczytania na tablicach ogłoszeń właścicieli,którzy akuratnie poszukują w rozpaczy kotków,które spadły/uciekły z balkonu itd.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 22, 2016 11:02 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Znajoma osoba, chciałaby adoptować kotka brytyjskiego, niebieskiego najlepiej. Osoba zainteresowana , byłaby gotowa też kupić kotka , od hodowcy. Nie znam się zupełnie na tym, więc piszę tutaj na wątku, być może ktoś coś w temacie wie. Jakieś namiary, tylko coś pewnego. Bo czytam,że są pseudohodowle i takie tam... :evil:

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon lut 22, 2016 11:58 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

gatiko pisze:Znajoma osoba, chciałaby adoptować kotka brytyjskiego, niebieskiego najlepiej. Osoba zainteresowana , byłaby gotowa też kupić kotka , od hodowcy. Nie znam się zupełnie na tym, więc piszę tutaj na wątku, być może ktoś coś w temacie wie. Jakieś namiary, tylko coś pewnego. Bo czytam,że są pseudohodowle i takie tam... :evil:

na szybko: Z Grodu Calisia*PL, Klaudynka*PL, Isena*PL. na pewno prawdziwi hodowcy, jeśli nie mają akurat kociąt pokierują dalej.
Jednak niebieskie koty w typie brytyjczyka zdarzają się w schroniskach i fundacjach. Sama mam jedną niebieską (w typie raczej rosyjskim) pod opieką w DT. Może warto poszukać najpierw kota w potrzebie? :)
Obrazek

kashucha

Avatar użytkownika
 
Posty: 299
Od: Pon paź 06, 2014 14:10
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lut 22, 2016 14:50 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Przygarniemy kota Maine Coon, już dużego. Mamy już dwa koty z tutejszej kociarni. Ważne, żeby był przynajmniej dwuletni i z wykształconym charakterem. Wiemy, że MC lubią być dominujące, ale szukamy towarzysza zabaw dla naszej kotki, z którą kocur nie chce się bawić :) Mamy duże mieszkanie i za mało kotów.

furiat

 
Posty: 26
Od: Nie gru 01, 2013 9:26

Post » Pon lut 22, 2016 14:52 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

kashucha pisze:
gatiko pisze:Znajoma osoba, chciałaby adoptować kotka brytyjskiego, niebieskiego najlepiej. Osoba zainteresowana , byłaby gotowa też kupić kotka , od hodowcy. Nie znam się zupełnie na tym, więc piszę tutaj na wątku, być może ktoś coś w temacie wie. Jakieś namiary, tylko coś pewnego. Bo czytam,że są pseudohodowle i takie tam... :evil:

na szybko: Z Grodu Calisia*PL, Klaudynka*PL, Isena*PL. na pewno prawdziwi hodowcy, jeśli nie mają akurat kociąt pokierują dalej.
Jednak niebieskie koty w typie brytyjczyka zdarzają się w schroniskach i fundacjach. Sama mam jedną niebieską (w typie raczej rosyjskim) pod opieką w DT. Może warto poszukać najpierw kota w potrzebie? :)

Dzięki za namiary.
Decydujące słowo, ma ten, który jest zainteresowany. Ja mogę doradzić.
:201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Pon lut 22, 2016 19:33 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

kashucha pisze:Może warto poszukać najpierw kota w potrzebie? :)

Jako wolo schroniskowy napiszę, ze osobiście bym wolała, gdyby osoba szukająca kota w typie brytka niebieskiego i żadnego innego, jednak kupiła go sobie. Chyba że przyjdzie do schroniska z zamiarem szukania niebieskiego brytka i zlituje się nad jednym z kotów, które realnie są w schronisku i potrzebują domu.

Aha, przypomniało mi się jedno ogłoszenie kotki, którą już od dawna widuję - nie całkiem niebieska, ale szylkret, w dwupaku z siostrą http://olx.pl/oferta/szylkretowa-kotecz ... 45889ca65c
Ostatnio edytowano Pon lut 22, 2016 19:39 przez boniedydy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Pon lut 22, 2016 19:37 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Wpisywałam się kiedyś, że przygarnę do chałupy 2 lokatorów gatunku kociego - pewno nikt nie pamięta, ale jakby co: nieaktualne.
Trzy koty moje. Czwarty tylko ze mną mieszka.

Fatka

Avatar użytkownika
 
Posty: 6028
Od: Pt sty 01, 2016 19:36

Post » Wto lut 23, 2016 14:56 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

boniedydy pisze:
kashucha pisze:Chyba że przyjdzie do schroniska z zamiarem szukania niebieskiego brytka i zlituje się nad jednym z kotów, które realnie są w schronisku i potrzebują domu.
Właśnie o to mi chodziło.
Jeśli chce kupić - niech kupi z prawdziwej hodowli. Jeśli ma za mało pieniędzy - niech nie kupuje wcale, bo napędzi biznes pseuduchowy, wtedy lepiej dla ogółu kociej populacji będzie, jeśli weźmie kota ze schroniska. Wszystko przy założeniu, że nie chce kota tylko do ozdoby a jedynie bardzo marzy jej się by był podobny do brytyjczyka. Wszak różne ludzie mają upodobania, jeden woli tygrysio pręgowanego, inny czarną panterę, a jeszcze inny wyobraża sobie tylko białego z czarno zakończonym ogonkiem ;) Jak pies do jeża podchodzę do tych, który patrzą t y l k o na wygląd, natomiast jeśli nie jest on jedynym wyznacznikiem, a jedynie dodatkową preferencją,a człek jest odpowiedzialny, to OK. Trzeba tylko wyczuć taką osobę.
Stoi przede mną dokładnie takie wyzwanie - znaleźć mojej niebieskiej podopiecznej dom, w którym nie będzie tylko kolorem.
Obrazek

kashucha

Avatar użytkownika
 
Posty: 299
Od: Pon paź 06, 2014 14:10
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 23, 2016 19:08 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

Tylko że prawie nie ma niebieskich kotów w typie brytka do adopcji. Może takiego widziałam raz przez ostatnie 2-3 lata... ale już dobrze nie pamiętam, czy był brytkowaty, czy ruskowaty. Zresztą był 2 razy zwracany z adopcji, bo rzekomo gryzł. Ludzie się łapali na wygląd, a potem zwracali go jak przedmiot, jak nie spełniał ich oczekiwań.

"różne ludzie mają upodobania, jeden woli tygrysio pręgowanego, inny czarną panterę, a jeszcze inny wyobraża sobie tylko białego z czarno zakończonym ogonkiem" - tak, ale mało który NIE weźmie brytka tylko dlatego, ze jest w typie brytka. A poza tym w ogóle nieufnie podchodzę do ludzi, którzy w konfrontacji z żywym, fajnym potrzebującym kotem odrzucają go, bo chcieli kota o innym umaszczeniu niż ten konkretny.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Wto lut 23, 2016 19:51 Re: Ogłoszenia "Wezmę kota"

boniedydy pisze: szylkret, w dwupaku z siostrą http://olx.pl/oferta/szylkretowa-kotecz ... 45889ca65c

Cudne futerko... do zjedzenia 8) :201461
Dla mnie, osobiście ... wszystkie są kochane i nie miałabym preferencji, ani odnośnie rasowych ani umaszczenia ... Ale to ja,a ja nie szukam.
Wrzucilam pytanie, bo ktoś mnie o to poprosił. a że się nie znam ( nie wiem gdzie szukać), zapytałam na forum. :)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 87 gości